کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

فتح هیز کلاس های کسب و کار را برای بیش از 100 سال ارائه کرده است. در سال 1977، ما یک برنامه کارشناسی ارشد بازرگانی (MBA) را راه اندازی کردیم. ما شروع به ارائه این برنامه به طور کامل آنلاین در سال 2007. از سال 2009، GetEducated.com نام FHSU آنلاین MBA را "بهترین خرید" برای مدارس منطقه ای اعتباردهی شده است .

MBA آنلاین در سطح ملی در سطح بالا برای تحصیلات با کیفیت بالا در رتبه بندی اخبار ایالات متحده و رتبه جهانی منتشر شده در ژانویه 2012 رتبه بندی شد. برنامه MBA FHSU یک برنامه با کیفیت بالا با برنامه درسی اصلی است که از مهم ترین جنبه های کسب و کار پشتیبانی می کند. علاوه بر این، ما ارائه می دهیم غلظت های مختلف حرفه ای که دانش آموزان را قادر می سازد تا دانش خود را در یک محتوا محتوا خاص تقویت کنند.

تمرکز برنامه MBA برای تولید رهبران کسب و کار است که واقعا "اندیشیدن به جلو است. جهان آماده است. "ما دانشجویان را به چالش می کشد تا به طور انتقادی و عمیق در مورد کارهای درس فکر کنیم و در تیم ها برای حل مشکلات کسب و کار در دنیای واقعی کار کنیم.


دوره های MBA

مدرک MBA شامل 34 اعتبار ساعت یا 12 کلاس در زمینه های بازاریابی، مدیریت، اقتصاد و مالی است.

اگر شما دوره های فارغ التحصیل را در یکی دیگر از کالج ها و یا دانشگاه های معتبر منطقه ای گرفته اید، ممکن است به سمت مدرک تحصیلی MBA مورد پذیرش کمیته MBA قرار بگیرند. به طور معمول، بیش از شش تا نه اعتبار ساعت برای اعتبار انتقال در نظر گرفته می شود.

اگر مدرک کارشناسی خود را ندارید، باید چهار دوره پایه ای (که در حال حاضر فقط به صورت آنلاین ارائه می شود) را برای آماده شدن برای برنامه MBA بگذارید. دانش آموزانی که مایل به تعویض یا معافیت از دوره های پایه هستند، باید درخواست های خود را از طریق هماهنگ کننده تحصیلات تکمیلی به کمیته MBA برای ارزیابی و تایید ارسال نمایند.


کسب MBA خود را در پردیس

به دنبال پیشرفت حرفه خود به موقعیت متوسط ​​یا ارشد مدیریت؟ کسب مدرک کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار در FHSU بدون اینکه به طور قابل توجهی باعث قطع کار زندگی شما شود. در کمتر از چهار ترم برای دانش آموزان تمام وقت، می توانید در راه مسئولیت بیشتر، پرداخت بهتر یا حرفه ای جدید باشید.

 • MBA برای کارکنان حرفه ای که می توانند یا نمی توانند مدرک کسب و کار داشته باشند، MBA را با کارآموزی اصلی خود با انتخاب تمرکز خود ترکیب می کند.
 • برنامه MBA ما مهارت ها را در زمینه های عملیاتی کسب و کار توسعه می دهد و به شما می آموزد که چگونه آنها را برای رسیدن به اهداف سازمانی در یک محیط جهانی به کار ببرید.
 • در کلاس های درس با استادان کسب و کار با تجربه آشنا شوید. یا برای حداکثر انعطاف پذیری، همان دوره هایی را که توسط همین دانشکده تدریس می شود، به صورت آنلاین انجام دهید.
 • برنامه بازرگانی فارغ التحصیل شامل 34 ساعت اعتبار با 12 ساعت اضافی (چهار دوره پایه) برای دانش آموزانی است که دارای مدرک کارشناسی نیستند.
 • هر دو دوره پایه و اساس MBA در طول سال ارائه می شوند. اطلاعات پذیرش و ثبت نام را بررسی کنید. همچنین هزینه های تحصیل ما را بررسی کنید.کسب MBA خود را آنلاین

بدون اینکه به طور قابل ملاحظه ای کار حرفه ای خود را متوقف کند، مدرک خود را کسب کنید پس از همه، می دانیم که شما حرفه ای کار می کنید. ما می دانیم شما نیاز به انعطاف پذیری دارید تا زمانی که - و کجا - آن را برای شما راحت تر است.

در برنامه MBA دقیق ما، یادگیری کلاس درس سنتی با آخرین تکنولوژی ترکیب شده است. ما ویدیوهای جریان را هر کجا که شما هستید پخش کنیم صفحات بحث آنلاین به شما کمک می کند تا با همکلاسی های خود و همچنین مربیان خود ارتباط برقرار کنید.

MBA FHSU مهارت های خود را در زمینه های کاربردی کسب و کار توسعه می دهد و به شما می آموزد که چگونه آنها را برای رسیدن به اهداف سازمانی در یک محیط جهانی به کار ببرید.

برای کارشناسان حرفه ای که خود انگیزه و مستقل هستند، ما از جدیدترین فن آوری استفاده می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که آموزش شما سازگار با نیازهای شما است. ما متعهد به ارائه بالاترین کیفیت منابع و پاسخ هر زمان که شما نیاز دارید که با ما تماس بگیرید.

شرایط پذیرش

یک GMAT قابل قبول یا آزمون تست دیگر (GRE، LSAT، و غیره) قبل از ثبت نام، 2 توصیه نامه، بیانیه شخصی، نشان دهنده دلایل جستجو برای مدرک مدیریت کسب و کار از جمله اهداف حرفه ای و / یا حرفه ای و کار مربوط به گذشته تجربه و رزومه فعلی.


کاربرد

برنامه های کاربردی MBA در طول سال پذیرفته می شوند و پذیرش ها به صورت مستمر انجام می شود. تمام مواد باید حداقل 60 روز قبل از ثبت نام دانشجو دریافت شوند. کمیته MBA فارغ التحصیل FHSU تنها کمپین های کامل درخواست را بررسی می کند که باید شامل موارد زیر باشد:

 • یک برنامه فارغ التحصیل پرداخت می شود
 • رزومه کنونی
 • رونوشت رسمی از همه دوره های کارشناسی و فارغ التحصیل (به زبان انگلیسی)
 • نمرات رسمی تست پذیرش مدرک کارشناسی ارشد (GMAT) یا سایر آزمون های تدریس فارغ التحصیل (به عنوان مثال، GRE)
 • دو (2) توصیه نامه
 • بیانیه شخصی از دانشجویان نشان دهنده دلایل جستجو برای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار از جمله اهداف حرفه ای و / یا حرفه ای و تجربه کار مربوط به گذشته است
 • الزامات دیگر توسط مدرک تحصیلی دانشگاه ایالتی فورت هیز مشخص شده است
برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره آنلاین, واقع در پردیس
Duration
34 - 37 
پاره وقت
تمام وقت
Price
7,200 USD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ