کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

عمومی

شرح برنامه

مدرک مدیریت بازرگانی کالایی با ارزش در هر نوع محیط کسب و کار اعم از عمومی یا خصوصی ، برای سود و غیرانتفاعی ، بزرگ یا کوچک است.

با تکیه بر مبانی کسب و کار در حسابداری ، بازاریابی ، امور مالی ، اقتصاد ، منابع انسانی ، سیستم های اطلاعاتی ، مدیریت و رفتار سازمانی ، برنامه درسی مدیریت کسب و کار از طریق برنامه های کاربردی عملی ، چشم انداز جهانی ، استادان دانشکده و تیم های مشترک غنی می شود.

این که آیا شما می خواهید مدیر شرکتی باشید ، رهبر پروژه یا یک کارآفرین نوآور باشید ، می توانید با داشتن مدرک مدیریت بازرگانی از Florida Tech به آنجا بروید. در اینجا شما یک پیش زمینه قوی در تجارت ایجاد خواهید کرد و در استراتژی های مدیریت مدرن و بهترین شیوه ها تجربه کاملی خواهید داشت.

کلیه کلاس های حسابداری برای اعتبار نسبت به شرایط لازم جهت قبولی در آزمون CPA توسط هیئت حسابداری ایالتی فلوریدا تأیید می شوند.

تجربه عملی با انکوباتور کسب و کار دانشجویی را بدست آورید

دانشجویان اداره امور بازرگانی به عنوان تجربیات اصلی زمینه عملی در انکوباتور دانشجویی فلوریدا تکنیک - یک مرکز زندگی و نفس کشیدن برای ایجاد سرمایه گذاری جدید ، راه اندازی مشاغل را کشف می کنند.

دستگاه جوجه کشی ترکیبی از برنامه درسی ، امکانات و تخصص برای غوطه وری کامل دانش آموزان در یک برنامه Lean LaunchPad طولانی تر از ترم است. این "راه اندازي راه اندازي" راه اندازي كسب و كار دانش آموزان را وادار مي كند تا هنگام جمع آوري منابع ، با مشتريان ، فروشندگان و شركاء استراتژيك صحبت كنند ، و آنها را توسعه دهند. شما با کارآفرینان بسیار ماهر و اجرایی زوج هستید که به شما در ایجاد نمونه های اولیه ، افزایش سرمایه های سرمایه گذاری و تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق کمک می کنند.

ممکن است از دانشجویانی که ایده های خلاقانه کسب و کار را به نمایش می گذارند ، بخواهند به انکوباتور تجارت دانشجویی بپیوندند. این برنامه منابع و راهنمایی های لازم را برای پرورش ایده های شغلی دانشجویی به سمت مشاغل واقعی فراهم می کند. از طریق تفکر انتقادی و نوآوری ، دانشجویان این فرصت را دارند که مشاغل خارج از کلاس و کارآموزی های اداره امور تجاری را تجربه کنند.

136263_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpg

چرا دنبال یک MBA در فناوری فلوریدا؟

مدیران کسب و کار اکنون باید نه تنها مهارت کسب و کار بلکه مهارتهای عالی سازمانی و ارتباطی و دانش روزآمد در این زمینه را داشته باشند. دانشجویان فلوریدا تکنیک:

 • برای یک شروع جدید یا یک تجارت کوچک یک برنامه تجاری تهیه کنید.
 • دانشگاهیان را از طریق برنامه عملی ما با شیوه های تجاری ادغام کنید.
 • در مورد شغل و شیوه های مدیریت از منظر جهانی بیاموزید.
 • با یک کالج متنوع بین المللی دانشجویی مطالعه کنید.
 • در مورد مسائل تجاری با کارآفرینان و مدیران موفق صحبت کنید.

فرهنگ برنامه ضمن ایجاد تقویت تصمیم گیری اخلاقی و تنوع ، از خلاقیت ، رهبری و تیم سازی فردی پشتیبانی می کند. این برنامه فرصت های بسیاری دارد که به شما کمک می کند بعد از فارغ التحصیلی به یک حرفه شغلی مدیریت شغلی فارغ شوید.

تأکید بر اخلاق ، رهبری و مسئولیت اجتماعی شرکتها

دانشکده بازرگانی ناتان م. بیسک به آموزش رهبران برای تصمیم گیری متفکرانه ، تعیین استانداردهای بالا و ارتقاء مسئولیت پذیری شرکت اختصاص یافته است. دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد در یک رقابت سالانه با چالش های اخلاقی از منظر عملی و حرفه ای مقابله می کنند و می توانند در کنفرانسی شرکت کنند که دانشجویان را به یادگیری مشاغل ، جامعه و رهبران دولت ترغیب کند.

دانش آموزان در مورد مسئولیت اجتماعی شرکت ها از طریق پروژه های کلاس دست و خدمات فردی با چشم انداز تأثیرگذاری یاد می گیرند.

دانشجویان برنامه مدیریت جهانی همچنین مهارت های مالی و کسب و کار بین المللی خود را از طریق مسابقات سنگین می کنند ، از جمله:

 • مسابقه موردی مدیریت استراتژیک.
 • مسابقه Case Cadillac ، جایی که دانشجویان فلوریدا تکنیک در بین 53 دانشگاه در جایگاه چهارم قرار گرفتند.
 • چالش انرژی دانشگاهی ANGA.
 • چالش بازاریابی اجتماعی هوندا CRZ.
 • چالش ارتقاء گارد ملی فلوریدا.

علاوه بر این ، دانشجویان مدیریت تجارت با مرکز تجارت زنان دانشگاه ، مؤسسه ABTA (کل مسئولیت پذیری مبتنی بر فعالیت) و رهبران صنعت محلی مانند سازمان توسعه تحقیقات فناوری و Clear Channel Outdoor همکاری کرده اند.

در قلب کریدور با تکنولوژی بالا فلوریدا واقع شده است

Florida Tech مکان مناسبی برای MBA در مدیریت تجارت است. پردیس 130 هکتاری در ساحل فضایی واقع شده است (به دلیل وجود ناسا و مرکز فضایی کندی در کیپ کاناولور واقع در شمال ما) ، چند دقیقه با دریاچه رودخانه هند ، متنوع ترین خور در آمریکای شمالی نامگذاری شده است.

این منطقه دارای پنجمین نیروی کار با تکنولوژی بالا در کشور است که بیش از 5000 شرکت با تکنولوژی بالا و سازمان های دولتی و نظامی در این نزدیکی قرار دارند. این نیروی کار همچنین فراوانی از فرصت های کارآموزی و اشتغال را فراهم می کند.

Florida Tech با 72 مایل سواحل زیبا و سفر کوتاه به فلوریدا کیز یا پارک های موضوعی اورلاندو ، از اقیانوس اطلس فاصله دارد. ما همچنین یک زندگی پردیس دانشگاهی غنی داریم که طیف گسترده ای از ورزش های داخلی و دانشگاهی ، باشگاه ها و فعالیت های اجتماعی را شامل می شود.

ایجاد روابط حرفه ای پایدار از طریق سازمان های دانشگاه

فراتر از کلاس ، کارشناسی ارشد مدیریت شغلی تجربه رهبری را از طریق کارآموزی هیجان انگیز و مشارکت در سازمان های دانشگاهی مانند انجمن پیشرفت مدیریت ، دولت دانشجویی و بیش از 100 سازمان دانشجویی دیگر ایجاد می کنند.

Delta Mu Delta یک جامعه افتخار شغلی است که به دنبال تشخیص تعالی دانشگاهی ، ایجاد ارتباط بین دانشجویان تجاری در سراسر جهان و ایجاد فرصت های شبکه ای برای کارآموزی های مدیریت بازرگانی در طول دانشگاه (و مشاغل بعد از کالج) است.

برنامه تحصیلی

پیش نیازهای برنامه

دوره های پایه زیر به عنوان پیش نیاز این برنامه در نظر گرفته شده و برای هر دانشجویی که دارای مدرک کارشناسی در کار است و یا افرادی که دوره های کارشناسی را در رشته های حسابداری ، اقتصاد و امور مالی با حداقل نمره B گذرانده اند ، کنار گذاشته می شوند.

 • BUS 5601 ملزومات توسعه تجارت 1
 • BUS 5602 ملزومات توسعه تجارت 2

دوره های اصلی

مدرک MBA مستلزم تکمیل مجموعه مشترک شش دوره اصلی شامل دوره اصلی در مدیریت استراتژیک و دو نفر دیگر انتخابی کارگردانی (سطح BUS 5000 یا بالاتر) است که با تأیید مشاور دانشکده انتخاب شده است. این دوره های مورد نیاز به منظور آماده سازی دانش آموز برای پاسخگویی به تصمیمات پیچیده کسب و کار که در محیط در حال تغییر و تحولات امروزی ایجاد می شوند ، طراحی شده اند. به این ترتیب ، این دوره ها شامل مطالعات موردی یا پروژه هایی هستند که به تجزیه و تحلیل کمی و کیفی گسترده نیاز دارند

 • BUS 5421 اقتصاد مدیریتی
 • حسابداری مدیریتی BUS 5431
 • BUS 5440 مدیریت مالی
 • رفتار سازمانی BUS 5450
 • BUS 5470 مدیریت بازاریابی
 • BUS 5480 مدیریت استراتژیک

کارگردانان برگزیده

اگر BUS 5601 ملزومات توسعه کسب و کار 1 و BUS 5602 ملزومات توسعه کسب و کار 2 منتفی شوند ، شش ساعت اعتبار برای افراد برگزیده کارگردانی (BUS 5000 یا بالاتر) لازم است.

انتخابی

علاوه بر دوره های ذکر شده در بالا ، دانشجویان نیز باید چهار دوره انتخابی (هر سه ساعت اعتبار) شرکت کنند. افراد برگزیده می توانند با تأیید مشاور دانشکده از سایر پیشنهادهای سطح فارغ التحصیل در کالج تجاری Nathan M. Bisk یا سایر کالج ها یا واحدهای دانشگاهی گرفته شوند.

کل اعتبارات مورد نیاز: 36

مشاغل مدیریت شغلی

مشاغل مدیریت شغلی شامل موارد زیر است:

 • عامل
 • مدیر تجاری
 • خریدار و نماینده خرید
 • تحلیلگر بودجه
 • تحلیلگران تحقیقات بازار و متخصص بازاریابی
 • جبران خسارت ، مزایا و متخصص تجزیه و تحلیل شغل
 • حسابدار یا حسابرس (با آموزش اضافی)
 • متخصص عملیات تجاری
 • مشاور اعتباری
 • متخصص مالی
 • اکونومیست
 • تحلیلگر تحقیقات عملیاتی
 • مدرس
آخرین به روز رسانی اوت 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Florida Institute of Technology is a private, coeducational, residential, research-intensive, doctoral-granting university located in the beautiful City of Melbourne on Florida’s sunny “Space Coast.” ... اطلاعات بیشتر

Florida Institute of Technology is a private, coeducational, residential, research-intensive, doctoral-granting university located in the beautiful City of Melbourne on Florida’s sunny “Space Coast.” But who we are is so much more. We are a community of researchers, scholars, and learners hailing from all around the world. We are engineers, aviators, innovators, leaders, educators, athletes, and astronauts. We have the brains of rocket scientists and the hearts of Panthers. We are Florida Tech. اطلاعات محدود