کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

عمومی

شرح برنامه

دوس دانشکده تحصیلات تکمیلی در دانشگاه نرتهوود تولید و گزارشها که برای تبدیل شدن به رهبران در جهانی، جامعه آزاد-شرکت امروز است.

دانش آموزان در یک سفر آموزشی و تحول است که در ایده NORTHWOOD، نتایج آموزشی دانشگاه نرتهوود، و منحصر به فرد، مدل های یادگیری دانش آموز محور ریشه شرکت کنند.

تجربه دوس طریق یک فرایند تحول فردی و حرفه ای بر اساس یک برنامه درسی منسجم و روش های یادگیری دانش آموز محور ایجاد رهبران بسیار موثر است.

برنامه های MBA در فرمت های مختلف و مناطق جغرافیایی ارائه شده است. تمام برنامه های به اشتراک گذاری نتایج خاص دانش آموز دانشگاهی دستیابی به فراست بسیار توسعه یافته کسب و کار، تفکر انتقادی و مهارت های اثربخشی شخصی.

MBA از دانشگاه نرتهوود تبدیل دانش آموزان به مدیران بسیار موثر و مدیران با مهارت های لازم برای:

  • پیدا کردن و رفع مشکلات
  • شناسایی و سرمایه گذاری روی فرصت
  • ایجاد یک چشم انداز و الهام بخش دیگران به دنبال
  • بالا بردن عملکرد زیردستان، همسالان، و مافوق

به طور خاص، دانش آموزان به نتایج زیر دست یابید:

کسب و کار فراست

دانشجویان موفق خواهد توانایی استفاده از مفاهیم کسب و کار به طور موثر شناسایی و ارائه راه حل برای مشکلات پیچیده را در سازمان نشان می دهد.

تفکر انتقادی

دانشجویان موفق خواهد توانایی ارزیابی انتقادی توضیحات جایگزین از مسائل سازمانی و راه حل های بالقوه خود را نشان می دهد.

اثر شخصی

دانشجویان موفق خواهد رفتارهای شخصی لازم نشان دادن به طور موثری باعث، پیاده سازی و فعالیت های ارزیابی در داخل و در سراسر سازمان.

برنامه های MBA گزینه

شتاب MBA

آیا شما برای یک برنامه MBA در طول روز در میشیگان به دنبال؟ برنامه MBA دوس تسریع هفته 12 ماه پویا، برنامه درسی در طول روز است. برنامه درسی است برای دانش آموزان با سطوح مختلف از تجربه کار حرفه ای و از آرایه ای از رشته ها در مقطع کارشناسی طراحی شده است. برنامه MBA شتاب است در محل Midland، میشیگان ما ارائه شده است.

MBA سنتی

24 ماه برنامه های MBA سنتی برای کار حرفه ای است که می تواند تعهد زمان در طول روز و آماده برای سرمایه گذاری 12-18 ساعت در هفته برای خواندن و آماده سازی (علاوه بر حضور در کلاس) هستند، به علاوه زمان اضافی را به جای طراحی فعالیت های گروه مطالعه و مشارکت در و به محیط زیست کلاس درس مجازی.

NORTHWOOD درک می کند که بزرگسالان کار نیاز های مختلف شخصی و حرفه ای، MBA سنتی انعطاف پذیری را به تناسب شیوه زندگی خود را فراهم می کند. این برنامه برای کسانی که می توانید یک تعهد بارگیری در این هفته سازگار برای شرکت در جلسات کلاس مورد نیاز را مناسب است. دانش آموزان آینده نگر افراد با تجربه کار حرفه ای قابل توجه می باشد. دانشجویان سنتی MBA به دنبال به دست آوردن دانش بیشتر، درک و مهارت های لازم برای پیشرفت در مشاغل مربوطه می باشند.

برنامه MBA سنتی است که در ما میدلند، میشیگان و سیدر هیل، مکان تگزاس تحویل داده است.

شب MBA

24 ماه رشته دوس عصر MBA است برای کار حرفه ای است که می تواند تعهد برای یک شب در هفته برنامه کلاس و آماده برای سرمایه گذاری 12-18 ساعت در هفته برای خواندن و آماده سازی (علاوه بر حضور در کلاس) طراحی شده است، به علاوه زمان اضافی را به جای فعالیت های گروه مطالعه و مشارکت در و به محیط زیست کلاس درس مجازی.

تعهدات شخصی و حرفه ای دانش آموزان بزرگسال هستند به همین دلیل دوس ارائه می دهد یک برنامه شب. این برنامه برای کسانی که می توانید یک تعهد استوار به شرکت در جلسات کلاس مورد نیاز را مناسب است. دانش آموزان آینده نگر افراد با تجربه کار حرفه ای قابل توجه می باشد. دانش آموزان کار MBA حرفه ای به دنبال به دست آوردن دانش بیشتر، درک و مهارت های لازم برای پیشرفت در مشاغل مربوطه می باشند.

برنامه شب MBA است یک شب در هفته در هر یک از ما میدلند، BELLEVILLE، لنسینگ، Grand Rapids و تروی، میشیگان تحویل داده. و Cedar هیل، مکان تگزاس.

آخر هفته MBA

24 ماه رشته دوس آخر هفته MBA است برای کار حرفه ای است که می تواند تعهد برای چهار تعطیلات آخر هفته در هر هشت هفته مدت را طراحی (جمعه 06/09 PM. شنبه، 08:00 PM -2) و آماده برای سرمایه گذاری هستند 12- 18 ساعت در هفته برای خواندن و آماده سازی (علاوه بر حضور در کلاس)، به علاوه زمان اضافی را به جای فعالیت های گروه مطالعه و مشارکت در و به محیط زیست کلاس درس مجازی.

تعهدات شخصی و حرفه ای دانش آموزان بزرگسال هستند به همین دلیل دوس ارائه می دهد یک برنامه آخر هفته. این برنامه برای کسانی که می توانید یک تعهد استوار به شرکت در جلسات کلاس مورد نیاز را مناسب است. دانش آموزان آینده نگر افراد با تجربه کار حرفه ای قابل توجه می باشد. دانش آموزان کار MBA حرفه ای به دنبال به دست آوردن دانش بیشتر، درک و مهارت های لازم برای پیشرفت در مشاغل مربوطه می باشند.

برنامه آخر هفته MBA بر ما میدلند، لنسینگ، Grand Rapids و تروی، میشیگان تحویل داده. و Cedar هیل، مکان تگزاس.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The mission of Northwood University is to develop the future leaders of a global, free-enterprise society.

The mission of Northwood University is to develop the future leaders of a global, free-enterprise society. اطلاعات محدود