کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

عمومی

شرح برنامه

Reinhardt University MBA از دانشکده مک کامیش در مطالعات بازرگانی و ورزشی

در Reinhardt University ، شما می توانید کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی خود را در مکان مناسب ما در مرکز شهر Woodstock بدست آورید.

با برنامه درسی متمرکز بر پیشرفت شغلی ، مدرک MBA Reinhardt به شما کمک خواهد کرد مهارت ها و دانش در دنیای واقعی را که در بازارهای بزرگ شرکتی ، ایمنی عمومی و غیرانتفاعی بسیار ارزشمند هستند ، توسعه دهید. شما مهارت های تفکر انتقادی و حل مسئله خود را صیقل داده و اقدامات کارآفرینانه و اقناعی یک مقام فصلی را توسعه می دهید.

کارشناسی ارشد ادار تجارت

MBA Reinhardt University شغلی متمرکز ، راحت و دارای ارزش قابل توجه با کیفیت آموزشی استثنایی است.

قالب و مکان مناسب

برنامه ساعت اعتبار 36 ترم

19 ماه برای کلاس

هفته ای یک شب در کلاس

10 دوره - هر دوره 7 هفته طول می کشد

جلسه عملی یک هفته در پایان هر ترم

کلاسهای Reinhardt MBA به مدت 19 ماه هر عصر سه شنبه برگزار می شود. جلسه عملی هر مجموعه از دوره ها را دنبال می کند. هر بار یک دوره هفت هفتگی خواهید گذراند و اجازه می دهد تمرکز فشرده ای روی هر موضوع داشته باشید.

ارزش قابل توجه و مقرون به صرفه بودن

برنامه درسی MBA Reinhardt آموزش تئوری های فعلی و کاربردهای آنها را در دنیای پیچیده تجارت قرن 21 ارائه می دهد. بعد از هر دو دوره ، جلسه عملی دانشجویان را به چالش می کشد آنچه را که یاد می گیرند در تصمیم گیری حرفه ای به کار گیرند.

سرمایه گذاری Reinhardt MBA با احتساب کتاب (با نرخ 2019/20) تقریباً 19،700 دلار خواهد بود ، بنابراین باعث می شود قیمت آن بسیار رقابتی باشد و یک انتخاب اقتصادی مناسب باشد.

کلاسهای کوچک ، مدل کوهورت کیفیت و استثنای آموزشی را فراهم می کند

اندازه کلاسهای کوچک فرصت توجه و مشارکت یک به یک را می دهد. دانش آموزانی که این برنامه را با هم شروع می کنند یک گروه کوهستانی تشکیل می دهند و این گروه از جهت گیری تا فارغ التحصیلی در کنار یکدیگر می مانند. یادگیری شما توسط اعضای هیئت علمی و بازدید از متخصصانی که دارای تجربه گسترده و اعتبار علمی چشمگیر هستند ، آموزش خواهد یافت. آموزش حضوری فرصتهای مکرر برای رشد و پیشرفت را فراهم می کند. این برنامه توسط کمیسیون کالج های انجمن کالج ها و مدارس جنوب ، SACSCOC تأیید شده است.

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Since its founding in 1883, Reinhardt has focused on meeting student needs one person at a time. This personalized education approach is best provided in small classes by talented professors who chall ... اطلاعات بیشتر

Since its founding in 1883, Reinhardt has focused on meeting student needs one person at a time. This personalized education approach is best provided in small classes by talented professors who challenge with care. And, as Cherokee County's only institution of higher education offering undergraduate and graduate degrees, Reinhardt has long been a popular resource for young people from the bordering counties of Bartow, Cobb, Dawson, Forsyth, Fulton, Gordon and Pickens. As the institution has grown, it has also remained committed to providing a quality education at an affordable price. اطلاعات محدود