توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

برنامه های کالج تجارتی در Savannah State University توسط AACSB International معتبر و معتبر ترین مجوز رسمی در جهان است. کمتر از پنج (5) درصد از مدارس تجاری در سراسر جهان این اعتبار را کسب کرده اند. اعتباربخشی AACSB نشانگر برتری تحصیلی و تعهد به بهبود مستمر است. کالج مدیریت کسب و کار در Savannah State University به ارائه برنامه های کارآموزی کارشناسی و فارغ التحصیل به دانشجویان مختلف متعهد است. از طریق آموزش های نوآورانه، مشاوره، تحقیقات کاربردی و مشارکت جامعه، کالج فارغ التحصیلان کسب و کار را افزایش می دهد که به بخش خصوصی و عمومی افزوده می شود.

ما که هستیم...

دانشآموزان ما در حال فعالیت با فعالیتهای علمی و تحقیقاتی در حوزه های خود با مشارکت فعال در زمینه مدیریت کسب و کار، تجربه ی دقیق و غنی را در زمینه مدیریت کسب و کار ارائه می دهند. اکثر اعضای هیئت علمی ما داراي Ph.D. از موسسات شناخته شده بین المللی هستند و تجربه کسب و کار قابل توجهی دارند که آنها را قادر می سازد تا به طور مؤثر در رشته های کسب و کار خود آموزش دهند. اختصاص داده شده به یادگیری دانش آموزان، اعضای هیئت علمی ما انواع مختلفی از روش های آموزشی را برای افزایش تجربه تحصیلی دانش آموزان فرا می گیرند.

برنامه MBA شبانه ...

انعطاف پذیری

دانش آموزان تعداد دوره ها را به تناسب برنامه خود انتخاب می کنند. کلاس های دوشنبه تا پنجشنبه ارائه می شود، جلسه یک بار در هفته. کلاسهای MBA شبانه در طول دوره های پاییز، بهار و تابستان در دسترس هستند.

طول دوره برنامه MBA شبانه بستگی به تعداد کلاسهایی که دانش آموزان در طول سال دارند. به طور معمول، دانش آموزان MBA خود را در دو تا سه سال کسب می کنند.

دوره های MBA

دوره های اصلی MBA، درک کلی از زمینه های کاری کسب و کار را فراهم می کند. برنامه درسی و آموزش ما با اهداف و منافع حرفه ای شما در ذهن متبادر می شود.

 • کسب و کار
 • آمار و روش های کمی
 • سیستم های مدیریت اطلاعات
 • حسابداری و تصمیم گیری
 • نظریه سازمان
 • اقتصاد مدیریتی
 • مدیریت مالی
 • مدیریت بازاریابی
 • رهبری سازمانی
 • مدیریت استراتژیک

پذیرش

پذیرش در برنامه MBA، رقابتی است و تصمیم گیری ها بر اساس یک رشته انجام می شود. این بدان معنی است که بسته های نرم افزار هنگامی که کامل می شوند بازبینی می شوند و تصمیم گیری در یک دوره زمان مناسب انجام می شود. صندلی ها به عنوان تصمیم گیری انجام می شود، بنابراین نامزدها تشویق می شوند تا درخواست های خود را در اسرع وقت تکمیل کنند.

این برنامه به معیارهای مختلفی می پردازد که پتانسیل نامزدی را برای دانشجوی موفق و رهبر کسب و کار می شناسد. عوامل تعیین کننده در پذیرش عبارتند از:

 • عملکرد تحصیلی گذشته
 • GMAT یا GRE امتحان کنونی *
 • تجربه کار حرفه ای

چه چیزی مورد نیاز است؟

یک برنامه کامل شامل درخواست MBA (از جمله هزینه 25 دلار درخواست و یک 500 تا 1000 کلمه مقاله مورد نیاز)، ضمائم از هر کالج / دانشگاه حضور، سه توصیه نامه، رزومه فعلی، گواهی ایمن سازی و نمرات رسمی GMAT / GRE * از داخل پنج سال گذشته

* پیش از برنامه MBA

برنامه پیشآموزش برای دانش آموزانی که زمان لازم برای آمادگی ندارند یا نمیخواهند در GMAT یا GRE شرکت کنند، طراحی شده است. برنامه پیشآموزش نیاز به 20 ساعت وقت صندلی دارد و دانشآموز را برای سختی کار در برنامه MBA آماده میکند. تکمیل موفقیت آمیز برنامه پیش دانشگاهی به دانش آموز اجازه می دهد تا به برنامه MBA Savannah State University وارد شود.

متقاضیان غیر ساکن ایالات متحده ممکن است مورد نیاز برای ارسال نمره تست انگلیسی زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی (TOEFL) و رونوشت های تحصیلی ترجمه شده باشند. ما به شدت تشویق می کنیم نامزدان بین المللی برای اعمال زودرس کلاس ها در ژانویه (بهار) و اوت (پاییز) آغاز می شود.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
پاره وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date