کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

عمومی

شرح برنامه

برنامه MBA در دانشکده بازرگانی Dixie L. Leavitt دانشگاه جنوبی یوتا رهبران با استعداد کسب و کار را آماده می کند که با مهارت ها و دانش لازم برای هدایت موثر سازمان ها در محیط آشفته امروز ، آماده شده اند. چه در شرکت های بزرگ ، چند ملیتی و چه شرکت های کوچک و نوپای کارآفرین ، یک MBA از دانشکده بازرگانی Dixie L. Leavitt بنیاد قدرتمندی را برای راه اندازی موفقیت آمیز یا ارتقا career بیشتر شغل سازنده خود فراهم می کند.

طراحی برنامه انعطاف پذیر ما به دانشجویان این امکان را می دهد تا تجربه MBA را متناسب با نیازهای خاص خود مطابقت دهند. از ثبت نام تمام وقت و تکمیل MBA فقط در یک سال ، تا گذراندن یک دوره در یک ترم ، دانشجویان سرعت لازم را برای آنها تعیین می کنند. کلاسهای ما هم در محوطه دانشگاه و هم بصورت آنلاین در دسترس است ، بنابراین دانشجویان می توانند برای کسانی که متناسب با برنامه خود هستند ثبت نام کنند ، خواه همه آنها در دانشگاه باشند ، هم آنلاین و یا ترکیبی از هر دو. برای دانشجویان بدون مدرک کارشناسی در مقطع کارشناسی از یک موسسه معتبر AACSB ، ما یک دوره سریع بنیادهای تجارت را ارائه می دهیم تا به شما کمک کند تا برای موفقیت در برنامه آماده شوید. همه دوره ها توسط دانشکده بسیار واجد شرایط ما ، با هر دو تجربه علمی و حرفه ای تدریس می شوند ، اطمینان حاصل می شود که دانشجویان پایه و اساس مهارت های مدیریتی و مدیریتی را به دست می آورند.

برنامه MBA در مدرسه بازرگانی Dixie L. Leavitt توسط انجمن مدارس بازرگانی Advance Collegiate معتبر معتبر شناخته شده است ، که بالاترین استاندارد موفقیت برای مدارس بازرگانی در سراسر جهان است.

آخرین به روز رسانی اکتبر 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The Dixie L. Leavitt School of Business offers an experiential learning environment that combines theory and practice, and is designed to prepare students to become fully engaged, productive and ethic ... اطلاعات بیشتر

The Dixie L. Leavitt School of Business offers an experiential learning environment that combines theory and practice, and is designed to prepare students to become fully engaged, productive and ethical members of the business community and society. The Dixie L. Leavitt School of Business will be widely recognized as a leading business school in the Intermountain West for high-quality instruction, experiential learning, and student success. اطلاعات محدود