توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

MBA یکی ازدرجات تحصیلی کارشناسی ارشد و بسیار پرطرفداردانشجویان رشته بازرگانی در سراسر جهان می باشد

uoh_mba

این که آیا شما در حال شروع، پیشرفت یا تغییر زندگی حرفه ای خود ... آیا شما می خواهید به ایفای نقش در شرکت های بزرگ و یا کوچک بازی ... عمومی یا خصوصی ... دانشگاه برنامه MBA هوستون پاک دریاچه می تواند نیازهای کنونی خود را جای و آماده شما را به دیدار آینده خود را، راه شما را در مسیر درست و دادن به شما به مقصد جالب و چالش برانگیز است که فراتر از انتظارات شما دروغ دسترسی داشته باشید.

غلظت

دانش آموزان ممکن است انتخاب کنید برای استفاده 12 ساعت خود را از دروس انتخابی فارغ التحصیل برای به دست آوردن غلظت رسمی در رشته MBA.

  • غلظت مدیریت زیست محیطی
  • غلظت مالی
  • غلظت مدیریت منابع انسانی
  • غلظت کسب و کار بین المللی
  • غلظت رهبری
  • سیستم های مدیریت اطلاعات غلظت
  • مدیریت فناوری - غلظت رهبری
  • غلظت پایداری

طرح درجه

امور مالی، کسب و کار بین المللی، مدیریت عمومی، منابع انسانی، بازاریابی، مدیریت عملیات، مدیریت کیفیت، و بیشتر: با مدرک MBA، شما می توانید بالاتر درآمد و فرصت های مدیریت کلید در طیف گسترده ای از رشته هایی مانند را دنبال کنند. این برنامه درجه را می توان در خط به پایان رسید.
کلیک اینجا برای اطلاعات بیشتر.

چه کاری می توانید با MBA از UHCL آیا؟

امور مالی، کسب و کار بین المللی، مدیریت عمومی، منابع انسانی، بازاریابی، مدیریت عملیات، مدیریت کیفیت، و بیشتر: با مدرک MBA، شما می توانید بالاتر درآمد و فرصت های مدیریت کلید در طیف گسترده ای از رشته هایی مانند را دنبال کنند.

گزینه آنلاین MBA

ما ارائه می دهیم تنها برنامه MBA آنلاین در هوستون معتبر توسط AACSB بین المللی. علاوه بر این، آنلاین MBA ما یکی از "ده بالا بهترین خرید" در کشور GetEducated.com قرار گرفت. مشاهده آنلاین MBA جزییات برنامه.

کارآموزی. مشارکت دانشگاه. شبکه.

برنامه های کارآموزی و تعاونی UHCL فرصت های بزرگ برای شما برای ایجاد اتصالات و تجربه در دنیای واقعی قبل از فارغ التحصیلی می باشد. صحبت به یک مشاور در مورد فرصت های موجود در برنامه کسب و کار امروز.

ارائه در دنیای واقعی تجربه کسب و کار

اعضای هیئت علمی اساتید تحصیلکرده که حرفه ای فعال و علاقه مند در ارائه بهترین تجارب یادگیری برای دانش آموزان ما هستند. آنها مشورت، خدمت در شوراها، در جامعه شامل خود، همچنان به نقش حرفه ای فعال در زمینه های مربوطه، انتشار، و انجام تحقیقات مطابق با استانداردهای AACSB. آنها درجه سطح بالا نگه دارید و به عنوان حرفه ای در زمینه انتخاب خود، آوردن دست اول تجربه کسب و کار به کلاس درس کار کرده است. هیچ کلاس توسط دستیاران مقطع کارشناسی تدریس.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره Online, Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
درخواست اطلاعات
پاره وقت
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date