کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

University of South Florida Sarasota–Manatee

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

University of South Florida Sarasota–Manatee

32414_2.png

آیا برنامه MBA برای شما مناسب است؟

آیا شما علاقه مند به پیشرفت کار فعلی خود هستید؟ آیا شما به دنبال یک تغییر شغلی هستید که به شما چالش ها و فرصت های جدیدی می دهد؟ آیا امید به کسب دانش و مهارت های جدید دارید تا بهترین موقعیت را برای اشتغال آتی خود در موقعیت خود قرار دهید؟ اگر چنین است، باید MBA را در USFSM در نظر USFSM !

این MBA حرفه ای 40 برنامه اعتبار ساعت است که دانشجویان را به طیف گسترده ای از توابع کسب و کار از جمله حسابداری، امور مالی، مدیریت، بازاریابی، سیستم های اطلاعات و غیره. در USFSM دانش آموزان به مزایای متعددی دسترسی دارند مانند:

  • آموزش جهانی: USFSM توسط AACSB تایید شده است و به عنوان قابل مقایسه با کیفیت هر برنامه تجاری بزرگ در جهان است.
  • دانشکده برجسته: تمام دانشکده های برنامه دارای دوره های پایه، فعالانه تحقیق و کارشناسان شناخته شده در زمینه های خود هستند.
  • برنامه درسی برش لبه: دانش آموزان در معرض انواع موضوعات و روش های آموزشی هستند که بهترین شیوه های کسب و کار و آموزش را منعکس می کنند.
  • ارزش بزرگ: USFSM نسبتا کوچک کلاس های یک دانشگاه خصوصی را در قیمت یک دانشگاه دولتی ارائه می دهد.
  • کلاس شنبه ها: همه کلاس های ما در روز شنبه ها هستند، به دانش آموزان ما اجازه می دهد تا تمام وقت کار کنند و همچنان MBA خود را ادامه می دهند.
  • انعطاف پذیری: دانش آموزان USFSM می توانند تمام وقت MBA خود را پیگیری کنند و مدرک خود را به اندازه 22 ماه یا نیمه وقت کسب کنند و مدرک خود را به عنوان مجوز برنامه خودشان به پایان برسانند. USFSM همچنین به دانشجویان اجازه می دهد تا بدون نیاز به گرفتن GMAT یا GRE، وارد برنامه شوند.

32413_MBA2-1.jpg

فرصت های شغلی آینده

صرفنظر از اینکه آیا شما قصد دارید برای کار در تولید یا خدمات، برای سود یا غیر سودآوری، بخش های دولتی یا خصوصی، مهارت هایی که در برنامه MBA USFSM می کنید، در طول هر دوره کاری خود در هر حوزه ای که انتخاب می کنید، به شما کمک می کند.

اصول اساسی همان است که شما مدیرعامل یک شرکت بزرگ یا یک کارآفرین هستید که فقط کار جدیدی را شروع می کند. این تنها دیپلم نیست که شما در هنگام برنامه MBA در USF Sarasota-Manatee به پایان می رسانید، این آموزش و پرورش است که شما دریافت خواهید کرد در حالی که دیپلم خود را دریافت خواهید کرد که به شما در موفقیت شما کمک می کند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی September 18, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
22 
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
454 USD
در ساعت اعتبار (ساکن فلوریدا). 899.55 دلار در هر اعتبار ساعت (ساکن غیر فلوریدا).
Locations
آمریکا - Sarasota, Florida
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
آمریکا - Sarasota, Florida
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات