کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

عمومی

شرح برنامه

ویژگی های برنامه

اخبار و گزارش های ایالات متحده در رتبه بندی دانشگاه های ایالات متحده آمریکا رتبه 53 MBA در میان دانشگاه های عمومی و 92 رتبه در کل کشور است. برنامه ما به دانش آموزان کمک می کند تا مهارت های تحلیلی و توانایی های خلاقانه را توسعه دهند و همکاری با همکلاسی های با تجربه و متفاوت را ترویج دهند. در MBA MBA، شما از استادان کلاس جهانی، سخنرانان مهمان و رهبران صنعت یاد خواهید گرفت.

Powered by Analytics، Driven by Creativity

اصطلاح "تجزیه و تحلیل داده ها" ممکن است به نظر عددی و سرد در سطح آن، اما می تواند بسیاری از اشکال انسانی در کسب و کار: رئیس بر روی واقعیت تلویزیون نشان می دهد برای پیدا کردن آنچه که کارکنان خود واقعا به شرکت های بزرگ فکر می کنم. یک تیم ورزشی با درک اینکه طرفدارانش مایل به پرداخت بلیط اول هستند چه میزان است؟ فدرال اکسپرس تصمیم دارد که روز مادر را تحویل دهد تا مادر بتواند گل دریافت کند، اما نه بیشتر از یکشنبه. کسب و کار ها دارای کوه های داده ای می باشند که می توانند به آنها در مورد آنچه اتفاق می افتد بپردازند و حدس بزنند چه اتفاقی می افتد فردا - اما این اطلاعات تنها زمانی مفید است که بتوان آن را درک کرد. هر کس نمی تواند به این داده ها نگاه کند و ارتباطی با اظهارات سود و زیان ایجاد کند.

اگر چه خلاقیت یک مهارت ذاتی محسوب می شود، تحقیقات نشان می دهد که خلاقیت می تواند و باید در کلاس درس رشد یابد. در حالی که خلاقیت بیش از ایده های سنتی برای ایجاد فرم ها، روش ها و تفسیر های جدید، تجزیه و تحلیل استفاده می شود برای توصیف، پیش بینی و بهبود عملکرد کسب و کار. این دو شایستگی دانش آموزان را به یک مزیت رقابتی ارائه می دهد.

عناصر کلیدی MBA MBA

 • مناطق فردی مطالعه
 • توسعه رهبری گسترده و یادگیری تجربی جذاب
 • فرصت های شبکه و جلسات اطلاعات کارفرمایان
 • مربیگری
 • مسابقات مورد
 • نمایشگاه حرفه ای
 • کمک به بهبود شغلی
 • درک یک رویکرد جهانی

مناطق اختصاصی تاکید

شما می توانید با توجه به آرمان های حرفه ای خود تصمیم گیری کنید. کالج تجاری کالج ایالات متحده آمریکا دارای نقاط قوت تجزیه و تحلیل کسب و کار و خلاقیت است که در برنامه درسی قرار دارد. ما غلظت را در:

 • مدیریت زنجیره تامین

علاوه بر این، ما دوره های آموزشی در زمینه های زیر را ارائه می دهیم:

 • مفاهیم رهبری
 • تجزیه و تحلیل
 • خلاقیت و نوآوری
 • بازاریابی دیجیتال
 • کارآفرینی (گواهی فارغ التحصیل نیز در دسترس است)
 • دارایی، مالیه، سرمایه گذاری
 • مدیریت بهداشت و درمان
 • تجارت بین الملل
 • سیستم های مدیریت اطلاعات
 • استراتژی بازاریابی
 • مدیریت پروژه و فرآیند
 • کسب و کار پایدار

توسعه رهبری گسترده و یادگیری تجربی جذاب

همکاری تیمی بخشی از تجربه یادگیری شما در USF است که به بهبود مهارت های رهبری در شرایط واقعی زندگی کمک می کند. اکثر دوره ها نیاز به همکاری با یک تیم از دانش آموزان برای انجام تحقیقات، تجزیه و تحلیل مطالعات موردی، و ارائه سخنرانی ها. دوره کوهنوردی یک برنامه کاربردی مجتمع تجاری است که شامل یک پروژه مشاوره عمیق برای یک شرکت فعال در استراتژی، بازاریابی و مالی با توصیه های عملی است.

علاوه بر این، ما دوره های رهبری را ارائه می دهیم و سخنرانان اجرایی سطح C را با مهارت های رهبری قابل اعتماد و اثبات شده برای به اشتراک گذاشتن بهترین شیوه های خود دعوت می کنیم. مامان مؤسسات آموزشی از دانشکده معتبر و همچنین رهبران صنعت یاد می گیرد.

فرصت های شبکه و جلسات اطلاعات کارفرمایان

شبکه سازی با همکلاسی ها و کارفرمایان بخش مهمی از تجربه MBA شماست. شما شبکه حرفه ای خود را به عنوان شما را از طریق دوره های خود را توسعه، آموزش در کنار دانش آموزان با تجربه کار و زمینه های مختلف. فراتر از کلاس، انجمن بازرگانی فارغ التحصیل و سایر سازمان های دانشجویی فرصت های متعددی را برای تعامل اجتماعی، از قبیل درب عقب های فوتبال یا احزاب تماشا یا جمع آوری پیتزا قبل از کلاس ها ارائه می دهند. GBA ترتیبات شرکت برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی و سایر اجتماعات اجتماعی است که می تواند مهارت های شبکه شما را افزایش دهد.

برای کمک به پیشرفت حرفه خود، کالج میزبان دو رویداد Corporate Connections سالانه، رویدادهای شبکه ای است که به طور انحصاری برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی هستند و به شما اجازه می دهد با کارکنان شرکتی ارتباط برقرار کنید. شرکت هایی مانند Tech Data، Coca-Cola، Tribridge، Bank of America و Northwestern Mutual در این برنامه های شبکه شرکت می کنند.

مربیگری

دانشجویان Muma دانشجویان MBA فرصت دارند تا با مربیان فارغ التحصیلی درخواست دهند. یک مربی ممکن است راهنمایی هایی در مورد چگونگی تعادل تعهدات جدید در مورد مطالعات کار و زندگی شما ارائه دهد و یا در مورد پیشنهادهای حرفه ای بالقوه ای که ممکن است در هنگام فارغ التحصیلی به شما ارائه دهد، ارائه دهید. مربیان به گسترش شبکه حرفه ای خود کمک می کنند و دسترسی به فرصت های شبکه در این زمینه را فراهم می کنند.

مسابقات مورد

این مسابقات ماراتن، توانایی های تیم های گروهی را به سرعت خواندن و درک یک پرونده، تحقیق شرکت مورد نظر، و تهیه و ارائه یک برنامه استراتژیک برای شرکت - کمتر از 24 ساعت! USF میزبان مسابقه بین المللی کالج فلوریدا است که شامل تیم هایی از دانشگاه بین المللی فلوریدا، دانشگاه ایالتی فلوریدا، دانشگاه فلوریدا، دانشگاه میامی، کالج رولینز، دانشگاه فلوریدا آتلانتیک و البته USF است.

نمایشگاه حرفه ای

در سطح دانشگاهی، خدمات حرفه ای USF در هر ترم یک نمایشگاه حرفه ای میزبانی می کند، نمایندگان شرکت های ملی و محلی را به محوطه دانشگاه می برد.

کمک به بهبود شغلی

ما می دانیم که اکثر مردم برای تحصیل در رشته MBA خود را دنبال می کنند یا حرفه را تغییر می دهند. ما با کمک چندین سرویس به شما کمک می کنیم این را آسان تر کنید. کارکنان حرفه ای همیشه برای ارائه بازخورد در رزومه خود در دسترس هستند و به شما کمک می کنند نامه های پوشش خود را برای درخواست شغل درخواست کنید. ما در طول سال نیز برنامه های توسعه حرفه ای را ارائه می دهیم، از جمله کارگاه هایی که بر چگونگی مصاحبه، اخلاق کسب و کار، و فروش خود به کارفرمای بالقوه تمرکز دارند.

درک یک رویکرد جهانی

ما در یک بازار جهانی زندگی می کنیم و مسائل بین المللی بر همه بخش های کسب و کار تأثیر می گذارد. برنامه درسی MBA MUM به عنوان یک رویکرد بین المللی به عنوان مدرک بین المللی مدل های کسب و کار بین المللی و مطالعات موردی به عنوان بخشی از بحث در کلاس درس است. علاوه بر این، روابط ما را تقویت می کند. ما میزبان بسیاری از دانشجویان بین المللی هستیم و دانشمندان را از سراسر جهان به ارمغان می آوریم، به طوری که دیدگاه های متنوع بخشی از گفتگو هستند.

این رویکرد جهانی به فرصت های تحصیل در خارج از کشور گسترش می یابد. USF تجربه تحصیل در خارج از کشور را برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد - تجربیات کوتاه مدت برای بزرگسالان کار و فرصت های نیمه بلند برای کسانی که قادر به صرف زمان بیشتری در خارج از کشور هستند. این تجربیات آموزشی قدرتمندی به دانشجویان کمک می کند تا درک کنند که چگونه کسب و کار از ملت به ملت متفاوت است و به آنها کمک می کند تا یاد بگیرند که چگونه در یک دنیای کسب و کار تغییر پیدا کنند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of South Florida is a large, public 4-year university offering undergraduate, graduate, specialist and doctoral level degrees. The USF System includes three, separately accredited insti ... اطلاعات بیشتر

The University of South Florida is a large, public 4-year university offering undergraduate, graduate, specialist and doctoral level degrees. The USF System includes three, separately accredited institutions: USF; USF St. Petersburg; and USF Sarasota-Manatee. Serving more than 50,000 students, the USF System has an annual budget of $1.7 billion and is ranked 45th in the nation for research expenditures among all universities, public or private. اطلاعات محدود