استاد جهانی مدیریت منابع انسانی (برنامه MBA تمام وقت)

استاد جهانی مدیریت منابع انسانی بر نیاز به کالج برای تقویت حرفه HR، و به دانش آموزان برخی از زمین در مناطق چگونه کلیدی کسب و کار در سازمان موفق یکپارچه تاسیس شده است. هدف آن این است که به دانش آموزان خود را یک جامد، آموزش و پرورش به خوبی گرد در زمینه HR، برجسته ساختن تیم و یک چشم انداز جهانی است. با دوران آینده جهانی شدن، سازمان ملل به شدت در حال مسابقه برای به دست آوردن مزیت رقابتی با سرمایه گذاری در نوآور، دانش و استعداد جهانی تحولات، به ویژه در پیگیری از قدر و منزلت علمی و کشت نخبگان-استعداد. بنابراین، آن را برای تمام وقت کارشناسی ارشد سراسری مدیریت منابع انسانی به مهار منابع خود و دانش آموزان با فرصت های به دست آوردن مهارت هر دو نظری و عملی مهم است.هدف این برنامه در انتقال یک برنامه جدید کارشناسی ارشد انگلیسی است که استعدادهای رقابتی جهانی توسعه و تجهیز دانش آموزان با دانش مدیریت منابع انسانی، نیاز تا حد زیادی امروز با شرکت های بین المللی.

مزایای تحصیل در کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی جهانی

می خواهم به ارتباط با شرکت در آسیای جنوب شرقی؟ اگر چنین است، تحصیل در کارشناسی ارشد سراسری مدیریت منابع انسانی بهترین انتخاب برای شما می باشد. بسیاری از فارغ التحصیلان HR ما در حال حاضر به عنوان مدیران HR کار در مناطق مختلف متفاوت است. این فارغ التحصیلان یک افزایش تقاضا برای استعداد بین المللی در میان دانش آموزان، به ویژه کسانی که علاقه مند کار در آسیا.

در نظر گرفته شده بازار دانشجویی

این برنامه نه تنها استقبال کسانی که مطالعه / کار در بخش HR-کارفرمایان، مدیران، و حرفه ای، بلکه کسانی که علاقه مند در زمینه HR و برای کسانی که با علاقه در مدیریت / برقراری ارتباط با مردم است.

اهداف یادگیری

HR حرفه کارشناسی ارشد برنامه جهانی مدیریت منابع انسانی افزایش توانایی های حرفه ای دانش آموزان و دانش در HR از طریق یک فرآیند آموزش یکپارچه شامل نظریه ها و شیوه های HR. دانشجویان ملزم به گذراندن دوره های مدیریت در تیم، مدیریت استراتژیک منابع انسانی، و تئوری سازمان و مدیریت. علاوه بر این، با تاکید متعادل در تئوری و عمل، ما نیز ارائه نظریه روش تحقیق به منظور افزایش دانش آموزان تفکر تحلیلی و استراتژیک و آنها را در معرض به بهترین شیوه های مدیریت. اخلاق HR و مسئولیت اجتماعی برای افزایش دانش آموزان اخلاق HR و مسئولیت اجتماعی ، آنها ارائه خواهد شد البته "پروژه اخلاق و توسعه پایدار". این دوره طراحی شده است را به شما معرفی نظریه اخلاق HR و تجزیه و تحلیل معضلات اخلاقی که به ناچار در انجام کسب و کار است.این دوره همچنین در صنایع مختلف از کارشناسان برای کمک به اشتراک کاربردهای عملی با دانش آموزان دعوت می کند. چشم انداز جهانی برای پرورش یک چشم انداز جهانی در میان دانش آموزان، ما ارائه می دهیم یک رشته از دوره منحصر به فرد بین المللی، از جمله "مدیریت بین المللی منابع انسانی"، "مدیریت بازاریابی بین المللی،" "صلیب رهبری فرهنگی و ارتباطات،" و "جهانی شدن و مدیریت منابع انسانی." همه دوره ذکر شده در بالا در زبان انگلیسی تدریس به دانش آموزان با دانش بین المللی و آگاهی فرهنگی. دانش آموزان ممکن است چشم انداز جهانی خود را با درگیر شدن در ارتباطات بین فرهنگی از طریق 142 دانشگاه های همکار دانشگاه را بالا ببرد. قابلیت ساخت تیم / ارتباط اکثر دروس نیاز دانش آموزان برای تشکیل یک تیم با 3/5 دانش آموزان، و سپس تجزیه و تحلیل موارد موجود در حوزه HR.از طریق تجزیه و تحلیل مورد، دانش آموزان نه تنها به دست آوردن دانش از تئوری های HR بلکه یاد بگیرند که چگونه به درخواست این دانش حرفه ای به شیوه ای عملی است. علاوه بر این، از طریق بحث های مورد آنها را به توانایی های خود را به عنوان ارتباط برقرار موثر افزایش می دهد. HR تخصص / مطالعات مستقل صنعتی / توانایی حل مسئله برنامه ما ارائه می دهد البته "مطالعات مستقل صنعتی،" برای ساخت پل ارتباط بین دانش آموزان و شرکت. دانش آموزان تیم از 2-3 نفر را تشکیل می دهند و توسط استادان ما دستور برای حل مشکلات مطرح شده توسط شرکت. از طریق این فرایند از مطالعه، تحقیق، گزارش و مورد تجزیه و تحلیل مستقل صنعتی، دانش آموزان توانایی خود را با استفاده از تئوری به موارد عملی، و حل مشکلات در حالی که ساخت کسب و کار و HR تصمیم گیری افزایش می دهد.

فارغ التحصیلی مورد نیاز

فارغ التحصیلی از استاد برنامه جهانی مدیریت منابع انسانی، نیاز به حداقل 39 اعتبارات.دانشجویان فقط می توانید دوره های انگلیسی-تدریس ارائه شده در دانشکده مدیریت را انتخاب کنید. دانش آموزان ملزم به شرکت در چهار دوره مدیریت هسته ای، یعنی مدیریت مالی، مدیریت سیستم های اطلاعاتی، مدیریت بازاریابی، محصولات و مدیریت عملیات (انتخاب حداقل دو دوره از چهار). اعتبارات مصوب در دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی توسط وزارت آموزش و پرورش، درجه بندی هیچ کمتر از 75، می توان با برنامه چشم پوشی. دانش آموزان محلی مورد نیاز برای شرکت در یک برنامه تبادل خارج از کشور، را کمتر از دو دوره مدیریت در طول ارز، و یک نمره TOEFL بالا ibt79-80 (یا IELTS 6) برای تسلط به زبان انگلیسی خود را. دانشجویان بین المللی باید مهارت چینی برسد، TOCFL سطح نمره 2 (A2) و یا سطح نمره جدید HSK 2. هر دو دانش آموزان محلی و دانشجویان بین المللی ملزم به تکمیل پایان نامه فارغ التحصیلی به زبان انگلیسی، و باید یک ارزیابی دهان منتقل می کند.
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط National Sun Yat-Sen University »

این دوره واقع در پردیس
Duration
2 - 4 
تمام وقت
Price
54,140 NTD
در هر ترم
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ