کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار، یادگیری انعطاف پذیر

عمومی

5 مکان موجود

شرح برنامه

چرا این دوره؟

ما، می دانم که هر کسی نمی تواند یا در واقع می خواهد به تحصیل تمام وقت یا با کلاس های شب.

به همین دلیل مسیر های یادگیری انعطاف پذیر به شما اجازه می دهد تا ما تغییر سرعت و منظور از مطالعه را با توجه به شرایط شخصی خود را. این مسیر بهترین تمام وقت، پاره وقت و مطالعه آموزش باز ترکیبی.

شما انجام بسیاری از مطالعات خود را در خارج از دانشگاه، با حضور اجباری در تنها یک یا دو هفته مدارس در سال است.

شما به صورت آموزش باز با گزینه ای برای تکمیل مطالعات خود را از طریق کلاس های اختیاری چهره به چهره در گلاسکو آغاز خواهد شد.

این روش مطالعه ایده آل است اگر شما ارزش چهره به چهره با معلمان، متخصصان و دانشجویان هم از دیدن، اما می تواند کلاس های هفتگی ثابت حضور نداشت.

چگونه یادگیری انعطاف پذیر کار می کند؟

در پیوستن به این برنامه، شما یک جدول زمانی مطالعه توصیه می شود که اجازه می دهد تا شما را به تکمیل MBA استراتکلاید در عرض 3 سال داده شده است. آن را با هدف به شما با یک توازن ایده آل مطالعه در خانه، حضور در مدارس آخر هفته و سمینارها فشرده در گلاسکو فراهم می کند.

همراه با جدول زمانی، ما به شما در سال اول خود را ارسال از مواد آموزشی هسته ای و متن کتاب های کلیدی، و ارائه جزئیات کامل از روی خط و برنامه حمایت از معلم ما است.

اگر شما می خواهید سریع و کامل MBA استراتکلاید در کمتر از 3 سال، تیم پشتیبانی ما می تواند یک برنامه مطالعه جایگزین نشان می دهد. روش دیگر، اگر شما می خواهم به کمی طولانی تر برای تکمیل MBA خود را، ما می توانیم مطالعات خود را تا حداکثر 6 سال خود جای دهد.

مدارس اجباری آخر هفته

افراد خاصی، مانند "مدیر آموزش" است که ما احساس می تواند در فاصله نیست تواند آموزش داده شود وجود دارد. این است که چرا ما دو مدرسه آخر هفته اجباری در طول مدت کل برنامه گنجانیده شده است. این مدارس آخر هفته در شهریه استاندارد گنجانده شده است.

شما می توانید مقدار زیادی از طریق کار با دیگر مدیران بلند پروازانه، اغلب از یک مقطع گسترده ای از صنعت و تجارت به دست آورد.

سمینارها فشرده اختیاری

برای اینکه بیشتر از تجربه MBA خود را ما به شدت توصیه که شما را به استفاده از اختیاری سمینارها فشرده چهره به چهره در گلاسکو. هزینه این در شهریه گنجانده شده است.

این جلسات فرصت ارزشمندی برای مطالعه عمیق در موضوع انتخاب، برای دیدار با دانشجویان و از تجارب مشترک سودمند باشند. علاوه بر این، سمینارها فشرده کلید تسریع روند پیشرفت خود را از طریق این برنامه می باشد.

جدول زمانی پیشنهادی ما به شما یک ایده شرکت از تعهدات به خوبی در پیش است. این اجازه می دهد تا شما را به طرح سال را به خود جلو در خانه و محل کار.

هنگامی که می توانید برنامه ملحق شوم؟

در تئوری، شما می توانید مطالعه یادگیری انعطاف پذیر هر زمان که دوست دارید شروع می شود. با این حال، ما مجبور برنامه سالانه از کلاس های القایی، مدارس آخر هفته و سمینارها فشرده. ما توصیه می کنیم که شما شروع به یک دوره القاء. این به طور معمول هر سال را در اطراف آوریل و اکتبر.

ما بهترین های ما به برنامه ریزی کلاس القایی، مدارس آخر هفته و سمینارها فشرده با هم در طول سال. این تضمین می کند که شما از هر فرصتی برای به حداکثر رساندن اقامت خود را در گلاسکو است.

مدارس آخر هفته برای تمام مسیرهای مطالعه MBA استراتکلاید را اجرا کنید. اگر شما می توانید یک تاریخ مشخص را ندارد، پس شما این فرصت را به حضور در مدرسه آخر هفته آینده در تاریخ بعد داشته باشد.

سمینارها فشرده تنها برای اعضای انعطاف پذیر یادگیری البته ما برنامه ریزی شده. اگر شما قادر به شرکت در هستید، توصیه می کنیم که شما منطقه موضوع کامل با استفاده از مواد آموزشی هسته ای به جای به تاخیر انداختن پیشرفت شما را.

چه مقدار زمان نیاز دارم برای ارتکاب به مطالعه؟

اگر شما در تمام مدارس آخر هفته ممکن و سمینارها فشرده در ارائه در هر یک سال، شما باید انتظار به دور از دفتر برای در مجموع حدود 15 روز است.

شما همچنین می توانید یک هفته به صرف حدود حداقل 15 ساعت در علاوه بر این به مدرسه آخر هفته و حضور و غیاب سمینار اختیاری است.

اعتباربخشی

کمتر از 1٪ از مدارس کسب و کار در جهان را نگه دارید "مجوز رسمی سه گانه"، و استراتکلاید یکی از آنها است. 3 سازمان های تأیید بین المللی:

 • انجمن برای پیشبرد دانشگاهی دانشکده بازرگانی
 • سیستم بهبود کیفیت اروپایی
 • انجمن گزارشها

برای به دست آوردن مجوز رسمی توسط یکی از این اجساد یک دستاورد است. برای به دست آوردن مجوز رسمی توسط هر سه بدن یک دستاورد واقعا برجسته و ما افتخار است.

انجمن کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (AMBA)

شما واجد شرایط پس از ثبت نام در یک دوره MBA به پیوستن به AMBA است.

محتوای دوره

استراتکلاید MBA بر یادگیری مشارکتی است. شما به اشتراک گذاشتن تجربه، دانش، درک و مهارت.

هدف ما این است برای کمک به شما در زمینه های مختلف توسعه مدیریت.

به MBA شکل خواهد گرفت و شما را راهنمایی به عنوان بازتابنده، باز تفکر، زبان آموزان تطبیقی.

ماژول

پزشک انعکاسی

این ماژول طراحی شده است برای کمک به شما به تأکید روزافزون در دنیای کسب و کار در مورد مسئولیت اجتماعی شرکت ها، انتظارات ذینفعان و عمل حرفه ای مدیریت پاسخ دهند. این ماژول دارای سه کلاس، مدیر آموزش، حکومت و مدیریت کارآفرینی و رهبری. این ماژول به شما فراهم می کند با پایه برای تبدیل شدن به یک مدیر تطبیقی ​​یادگیری مادام العمر را باز کنید.

 • مدیر آموزش
 • اداره امور شرکت
 • ساخت کار کسب و کار

این ماژول شما کمک می کند درک اصول مدیریت و فرآیندهای کسب و کار حیاتی و موفقیت است که توسط تیم متخصص عملکردی در یک سازمان اداره می شود.

با تبدیل شدن به یک از این رشته آگاه شما قادر به درک هر تابع و همچنین روابط و تنش بین آنها هستیم.

این ماژول دارای شش کلاس:

 • امور مالی و مدیریت مالی
 • مدیریت بازاریابی
 • پشتیبانی تحلیلی برای تصمیم گیری
 • مدیریت عملیات
 • مدیریت مردم در سازمان
 • مالی و حسابداری مدیریت

این ماژول طراحی شده است برای کمک به شما در کلاس ادغام در "ساخت کار کسب و کار ماژول.

کلاس های طراحی شده برای کمک به شما در کشف، درک و با اطمینان مدیریت ابهام داخلی و خارجی، پیچیدگی و عدم اطمینان است. استراتکلاید MBA برای شهرت خود را در این جنبه های مدیریت مشهور است.

چهار کلاس وجود دارد در این ماژول

 • کاوش در محیط زیست بین المللی
 • تجزیه و تحلیل استراتژی و ارزیابی
 • استراتژی گیری
 • مشاوره استراتژیک در عمل - این شما فراهم می کند با یک فرصت برای کار با یک مسئله سازمانی زندگی می کنند در رابطه با یک سازمان مشتری. مشتری در ارزیابی از کلاس به طور قابل توجهی از ویژگی های. طراحی کلاس در چنین راهی شما فراهم می کند با بینش بسیاری از به عدم قطعیت از مدیریت خود، وظیفه strategising و برآورده کردن انتظارات مشتری.

توسعه شخصی

به عنوان شما را از طریق MBA استراتکلاید پیشرفت ما با شما کار برای کمک به یادگیری و توسعه خود را به فرد سازید. ما این کار را از طریق دو راه - کلاس انتخابی و پروژه نهایی MBA.

 • کلاس های انتخابی
 • MBA پروژه
 • تعامل با شرکت های واقعی

آموزش و تدریس

مواد آموزشی هسته

مواد یادگیری هسته راهنماهای مطالعه گسترده را برای هر موضوع می باشد. آنها هر دو کمک درسی مستقیم و تفسیر بر روی متن کتاب توصیه می شود.

ما شدت در حال توسعه این مواد مطالعه سرمایه گذاری کرده ایم. آنها به طور مداوم تجدید نظر به نگه داشتن آنها تا به امروز است.

کتاب متن

بر خلاف بسیاری از ارائه دهندگان MBA دیگر، کتاب متن اصلی به عنوان بخشی از شهریه گنجانده شده است.

این کتاب توصیه می شود شما نیاز به تکمیل استراتکلاید MBA شما می باشد. اکثر آنها توسط دانشگاهیان استراتکلاید نوشته شده است.

برای برخی از افراد، شما همچنین باید مقالات و سی دی است که ارائه آموزش های اضافی تجدید چاپ دریافت خواهید کرد.

پشتیبانی

مارگارت انگلیسی و کارن مک میلان خواهد شد امتیاز اصلی خود را از ارتباط و می تواند به راحتی از طریق پست الکترونیکی، تلفن و یا فکس تماس.

مارگارت و کارن روز خود را با به مسائل روز برخورد خواهد کرد، بلکه ارائه مشاوره در جدول زمانی مطالعات خود را، و بهترین برای مقابله با یادگیری انعطاف پذیر.

شما در حال یک معلم خصوصی برای هر موضوع مورد مطالعه اختصاص داده است. آنها می توانند هدایت و کار خود را با تلفن، فکس و ایمیل پشتیبانی و خوشحال به ارائه بازخورد دقیق در تکالیف مشخص شده اند خواهد بود.

پشتیبانی آنلاین

ما با ارائه یک سرویس بر روی خط اینترانت است که به راحتی از طریق اینترنت قابل دسترسی است.

اینترانت شما اجازه می دهد تا از راه دور دسترسی داشته باشید ما به اطلاعات خدمات کسب و کار. وجود دارد شما یک طیف گسترده ای از پایگاه داده های الکترونیکی پیدا طوری که می توانید به راحتی انجام تمام تحقیقات خود را و میز کار.

اینترانت اجازه می دهد تا ما به شما با اخبار و اطلاعات مربوط به SBS به روز رسانی و شما را با اطلاعات تکمیلی در مورد افراد مورد مطالعه خود را فراهم می کند. این اجازه می دهد به شما برای تماس مورد و گروه همکاران از طریق تابلوهای اعلانات.

ارزیابی

یادگیری انعطاف پذیر است که معیارهای ارزیابی همان روش های مطالعه دیگر ما است. ارزیابی در طول برنامه شامل ترکیبی از:

 • دوره های کار
 • کارگاه های آموزشی
 • امتحانات
 • کار گروهی
 • ارائه

امتحانات

سه برنامه بررسی هر سال وجود دارد:

 • دسامبر
 • مارس
 • آگوست

همچنین ممکن است برای اعضای دوره آموزش انعطاف پذیر ما را به امتحانات از گلاسکو.

شما ممکن است قادر به گرفتن امتحانات در یکی از مراکز بین المللی ما و یا یک دفتر محلی شورای بریتانیا، کنسولگری انگلیس و یا یک دانشگاه.

محل برگزاری به طور معمول یک استخدام اتاق به علاوه هزینه invigilation (این متغیر خواهد بود) شارژ و شما همچنین می خواهید خواسته می شود به پرداخت £ 40 در هر آزمون قابل پرداخت به دانشگاه استراتکلاید.

شرایط ورود

روند انتخاب ما طراحی شده است برای شناسایی حرفه ای با استعداد از طیف گسترده ای از دانشگاهی، تجاری و زمینه های فرهنگی.

در حالی که مقررات رسمی برای ورود ذکر شده در زیر وجود دارد، ما را در نظر میگیرد:

 • بالقوه خود را
 • کیفیت بین فردی و تیم کاری خود را
 • محدوده و ماهیت تجربه مدیریتی خود را

به منظور ارزیابی این مهارت ما از شما درخواست برای تکمیل تعداد از مقالات ترسیم تجربه و آرمان خود را در کنار مراجع حمایت از تجربه کاری خود را و سابقه تحصیلی.

ما ممکن است شما بخواهید به انجام یک مصاحبه رسمی به بحث در مورد دستاوردها و آرمان های خود را. ما شما را تشویق به بازدید از مدرسه و یا مرکز شما در حال استفاده و سوال عنوان بسیاری از شما نیاز به روشن تصمیم خود را بپرسید.

مدارک تحصیلی و تجربه

برای ورود به برنامه MBA شما باید:

 • مدرک از دانشگاههای بریتانیا، و یا احراز صلاحیت علمی معادل آن از یک موسسه غیر UK مقایسه نگه دارید. اگر شما برای مدرک کارشناسی خود را در یک موسسه غیر UK مورد مطالعه ما یک کپی از متن مدرک خود نیاز دارید. مدارک حرفه ای نیز در نظر گرفته شود.
 • حداقل 24 سال سن داشتند.
 • که حداقل سه سال تمام وقت تجربه کارشناسی ارشد که در آن مدیریت از مردم و منابع نقش مهمی ایفا کرده است.

ورود در سطح دیپلم ممکن است به متقاضیانی که کافی به رسمیت شناخته شده مدارک سطح درجه نگه ندارد، اما کسانی که ارائه شده:

 • بدون مدرک / مدارک حرفه ای را نگه دارید به علاوه حداقل پنج سال تجربه مدیریت متنوع است.
 • هیچ مدارک رسمی اما تجربه مدیریت گسترده و متنوع (10 سال یا بیشتر).
 • نامزدهای استثنایی بیش از سن 24 سالگی با حداقل دو سال تجربه مدیریتی هستند. این در دسترس است تنها به نامزدهای استفاده از به راه های دیگر از تمام وقت.

تست پذیرش

اگرچه پذیرش آزمون های تحصیلات تکمیلی مدیریت (GMAT) مورد نیاز استاندارد از روند پذیرش ما نیست، استدلال قوی کلامی و توانایی های عددی برای MBA مهم است و ما ممکن است از شما درخواست به انجام چنین آزمون.

صلاحیت در زبان انگلیسی

برنامه MBA است بسیار تعاملی و نیاز به سطح بالایی از توانایی در زبان انگلیسی صحبت، نوشتن، خواندن و درک است. نمره حداقل 6.5 در IELTS برای کسانی که متقاضیان که زبان اول آنها انگلیسی مورد نیاز است. ما ممکن است متقاضیانی که کمی پایین تر از این استانداردها می گیرند در صورتی که مایل به انجام مطالعه قبل از جلسه هستند در نظر بگیرند.

صلاحیت کامپیوتر

به منظور انجام دیپلم / MBA شما باید صالح در پردازش کلمه، استفاده از صفحات گسترده و در نوشتن گزارش.

روند درخواست

فرم های درخواست تکمیل شده توسط کمیته پذیرش در نظر گرفته به عنوان آنها دریافت می شود. شما را تشویق در اسرع وقت فرم درخواست خود را و تمام مدارک برای ارسال. هنگامی که تمام جزئیات با ما هستند شما باید یک ظرف سه یا چهار هفته از برنامه دریافت خواهید کرد.

معافیت

برخی از معافیت ممکن است از افراد در 'ساخت ماژول کار کسب و کار خواهد شد و در صورت مورد به مورد در نظر گرفته. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس با تیم پذیرش.

هزینه و سرمایه گذاری

چقدر البته من هزینه خواهد شد؟

تمام هزینه های نقل در هر سال تحصیلی هستند مگر آنکه ذکر شده.

یادگیری انعطاف پذیر - مصرف سپتامبر

MBA یکی ازدرجات تحصیلی کارشناسی ارشد و بسیار پرطرفداردانشجویان رشته بازرگانی در سراسر جهان می باشد

 • MBA (دانش آموزان برای اولین بار در 2015/16 ثبت نام) - 5334 £ ¹
 • MBA (دانش آموزان برای اولین بار در 2014/15 ثبت نام) - 5333 £
 • MBA (دانش آموزان برای اولین بار در فصل 2013/14 ثبت نام) - 4500 £
 • PgDip کسب و کار (هزینه سال 4-7 ثبت نام مجدد) - £ 100
 • PGDip کسب و کار (دانش آموزان برای اولین بار در 2015/16 ثبت نام) - 5250 £ ²
 • PGDip کسب و کار (دانش آموزان برای اولین بار در 2014/15 ثبت نام) - 5250 £
 • PGDip کسب و کار (دانش آموزان برای اولین بار در فصل 2013/14 ثبت نام) - 2500 £
 • PGDip کسب و کار به تبدیل MBA (سال 4) - 2،000 £
 • کسب و کار (سال 4-7 ثبت نام مجدد هزینه) - £ 100
 • کارشناسی ارشد مدیریت و بازرگانی به تبدیل MBA (سپتامبر) - 9000 £
 • کارشناسی ارشد مدیریت و بازرگانی به تبدیل MBA (آوریل) - 9000 £

MBA اداره و رهبری

 • MBA رهبری (دانش آموزان برای اولین بار در 2015/16 ثبت نام) - £ 11،250
 • MBA رهبری (دانش آموزان برای اولین بار در 2014/15 ثبت نام) - £ 10،000

یادگیری انعطاف پذیر - مصرف آوریل

 • MBA (دانش آموزان برای اولین بار در 2015/16 ثبت نام) - 4،000 £ ³
 • MBA (دانش آموزان برای اولین بار در 2014/15 ثبت نام) - 6400 £
 • MBA (دانش آموزان برای اولین بار در فصل 2013/14 ثبت نام) - 4725 £
 • MBA (سال 4-7 ثبت نام مجدد هزینه) - £ 100
 • PGDip کسب و کار (دانش آموزان برای اولین بار در 2015/16 ثبت نام) - 4000 £ *
 • PGDip کسب و کار (دانش آموزان برای اولین بار در 2014/15 ثبت نام) - 6400 £
 • PGDip کسب و کار (دانش آموزان برای اولین بار در فصل 2013/14 ثبت نام) - 2725 £
 • PGDip کسب و کار به تبدیل MBA (سال 4) - 2،000 £
 • PgDip کسب و کار (هزینه سال 4-7 ثبت نام مجدد) - £ 100

شما همچنین باید بودجه برای هزینه های اضافی از قبیل هزینه های سفر و اقامت در گلاسکو.

نکته

هزینه برای دوره های MBA انعطاف پذیر پاره وقت و ممکن است بین سال مطالعه متفاوت است. برای دانش آموزان برای اولین بار در 2015-16 ثبت نام، پروفیل پرداخت به شرح زیر است:

 • سال 1: £ 5،334 / سال 2: £ 5،333 / سال 3: £ 5،333 (مجموع هزینه: 16.000 £)
 • سال 1: £ 5،250 / سال 2: £ 5،250 / سال 3: £ 3،500 (مجموع هزینه: 14.000 £)
 • سال 1: 4،000 £ / سال 2: £ 6،400 / سال 3: £ 5،600 (مجموع هزینه: 16.000 £)
 • سال 1: £ 4،000 / سال 2: £ 6،400 / سال 3: £ 3،600 (مجموع هزینه: 14.000 £

چگونه می توانید البته من صندوق i؟

تصمیم گیری برای مطالعه MBA یک سرمایه گذاری مالی قابل توجه است. ما از شما درخواست برای تحقیق چگونه شما در حال رفتن به تامین مالی این عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است.

اکثر دانش آموزان در برنامه تمام وقت خود تامین مالی می باشد. دانش آموزان بریتانیا می توانید به طرح های درخواست وام برای تامین مالی مطالعات خود و غیر UK معمولا امور مالی خود را از طریق وام های بانکی و یا کمک هزینه تحصیلی بالا می برد.

دفتر امور مالی دانشگاه اداره برنامه قسط برای پرداخت شهریه توسط دانشجویان خود تامین می شود. جزئیات را می توان در یافت http://www.strath.ac.uk/finance/student/tuitionfees/

وامهای توسعه شغلی

شغلی وام توسعه طرح در همکاری با وزارت دولت بریتانیا از آموزش و پرورش و اشتغال را اجرا کنید. آن را در دسترس در بانک های زیر:

 • بارکلیز
 • تعاونی
 • بانک سلطنتی اسکاتلند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به واجد شرایط بودن صفحات وب در www.lifelonglearning.co.uk/cdl/index.htm بازدید

بورس های تحصیلی

جزئیات بورس های دانشگاهی موجود در www.strath.ac.uk/search/scholarships/ هستند

فرصت های شغلی

ما می دانیم که توسعه حرفه ای یکی از دلایل اصلی که چرا مردم در MBA سرمایه گذاری است. بازار کار MBA ارائه می دهد مقدار زیادی از فرصت جهانی اما می تواند پیچیده و چالش برانگیز است.

به همین دلیل است که ما ارائه خدمات شغلی اختصاص داده شده برای دانشجویان MBA. این شامل برنامه ریزی شغلی و توسعه مهارت و همچنین دسترسی نامحدود به مشاوره شخصی و مربیگری است. خدمات شغلی ما این است که در خانه و توسط یک تیم از مشاوران بالا تحویل داده است.

ما با شما کار خود را برای تکمیل تلاش های جستجوی کار فعال خود را. ما به شما کمک به استفاده از خود پس زمینه حرفه ای خاص خود و نقاط قوت برای کمک به حرکت بعدی حرفه ای خود را.

شما درک و ابزار دست آوردن به توسعه شخصی، طرح خود را استراتژیک حرفه ای، و همچنین به عنوان خود بازاریابی و مهارت های ارتباطی به برنامه های کاربردی موثر و تحت تاثیر قرار دادن در مصاحبه.

شما دانش از بازار کار جهانی و طیف وسیعی از اطلاعات تماس به آن را برای شما کار می کنند.

برنامه توسعه حرفه ای و حرفه ای

برنامه های توسعه حرفه ای اصلی ما این است در چهار ماژول در طول سال ارائه می شود. هر طول می کشد به مدت یک هفته و در ماه اکتبر، نوامبر، ژانویه و فوریه برگزار می شود. این برنامه شامل:

CPD 1

 • مقدمه ای بر برنامه ریزی شغلی استراتژیک و برای رسیدن به کار شما می خواهید
 • ایجاد یک نمایه شخصی (در سایت مشخصات خود را منتشر خواهد شد)
 • کارگاه مهارت های ارائه
 • مهارت ها، از جمله رسانه های اجتماعی شبکه های
 • گلاسکو چالش

CPD 2

 • ممیزی مهارت های شخصی
 • تعیین اهداف توسعه حرفه ای
 • نام تجاری خود / خود ارائه (CVS، نامه پوشش و برنامه های کاربردی)
 • حمایت از منابع

CPD 3

 • بازدیدکننده داشته است شرکت ها و سخنرانی های صنعت، از جمله فارغ التحصیلان
 • اسکاتلندی MBA رویداد فرصتهای شغلی

CPD 4

 • مصاحبه عملی و ارزیابی جلسات مرکز

در طول سال، وجود خواهد داشت کارگاه اضافی، کلاس های کارشناسی ارشد و ارائه شرکت.

منابع شغلی اختصاصی

شما دسترسی به یک کتابخانه از اطلاعات و منابع MBA-خاص از طریق شغلی پورتال داشته باشد. این ارائه می دهد:

 • شرکت و اطلاعات بازار، هر دو بریتانیا و جهانی
 • جای خالی در سراسر جهان
 • لینک سایت های MBA به بالا

آنها الان کجا هستند؟

94.9٪ از فارغ التحصیلان MBA در محل کار و یا مطالعه بیشتر هستند: ** عنوان شغلی عبارتند از:

 • کسب و کار و مدیریت توسعه بین المللی
 • مدیر اجرایی
 • مدیر بازرگانی
 • مدیر مشاوره
 • مدیر دیجیتال
 • مدیر روابط و ضوابط
 • مدیر مالی
 • مدیریت سرمایه گذاری
 • مدیر پروژه ارشد
 • مدیر فنی

کارفرمایان عبارتند از:

 • شرکت Accenture
 • بارکلیز PLC
 • شرکت Deloitte
 • Devere گروه
 • جی پی مورگان
 • مورگان استنلی
 • بانک ملی استرالیا
 • رولز - رویس
 • اسکاتلند جنوبی انرژی
 • قدرت اسکاتلند

بر اساس نتایج حاصل از مقصد ملی وضعیت افراد از بررسی آموزش عالی (2010/11 و 2011/12) **.

آخرین به روز رسانی نوامبر 2015

درباره این دانشگاه

Strathclyde Business School(SBS)is a pioneering, internationally renowned academic organisation that shapes anddevelops the business minds of tomorrow. Strathclyde is one of a small percentage worldwi ... اطلاعات بیشتر

Strathclyde Business School(SBS)is a pioneering, internationally renowned academic organisation that shapes anddevelops the business minds of tomorrow. Strathclyde is one of a small percentage worldwide to be triple accredited, holding accreditation from the international bodies, AMBA, AACSB and EQUIS. اطلاعات محدود
گلاسکو , آتن , زوریخ , سنگاپور , دارالسلام , منامه , کوالالامپور , پتالینگ جایا , مسقط , مسقط , دبی , ابوظبی , میلان , مونیخ , پکن , تولوز + 15 بیشتر کمتر

اعتیار سنجی ها