توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Metropolia_MBA_Info

اهداف مطالعه

انفورماتیک کسب و کار برنامه مدرک کارشناسی ارشد از 90 ECTS برای حرفه ای کسب و کار که می خواهید به عمق تخصص استراتژیک و مدیریتی خود را از طریق بهبود مدیریت اطلاعات و استفاده بهتر از سیستم های هوش کسب و کار است. بینش عمیق تر به مناطق مدیریت کسب و کار مانند حسابداری مدیریت، بازاریابی، و یا تدارکات، ارائه می شوند، هر کدام به سیستم فناوری اطلاعات و ارتباطات مربوطه در ارتباط است. شما را تبدیل به یک تجزیه و تحلیل صالح و کاربر از هوش کسب و کار در تصمیم گیری، در عملیات کسب و کار و همچنین در توسعه کسب و کار.

محتوا

برنامه کارشناسی ارشد در انفورماتیک کسب و کار متشکل از

  • مطالعات پیشرفته و حرفه ای، 30 ECTS
  • مطالعات جایگزین پیشرفته و حرفه ای، 20 ECTS از مجموعه ای از گزینه های
  • مطالعات انتخابی 10 ECTS
  • پایان نامه کارشناسی ارشد 30 اثرات

هر برنامه دانش آموز و پیاده سازی یک پروژه توسعه در / برای زندگی کسب و کار واقعی، به طور معمول برای سازمان کار خود را. در انجام این کار، تحقیق، پروژه و مدیریت تغییر مهارت های دانش آموز افزایش خواهد شد. شبکه، مهارت های تیم و مذاکره نیز در چند فرهنگی، گره خورده است به کسب و کار است که در آن DP این استاد انجام شده است را بهبود بخشد. این پروژه R & D به عنوان پایان نامه کارشناسی ارشد (30 ECTS) گزارش شده است.

دوره مطالعه

برنامه مدرک کارشناسی ارشد در انفورماتیک کسب و کار سازمان یافته است به طوری که شرکت کنندگان در آن می توانید ترکیب مطالعه با کار تمام وقت است. طول مطالعات توسط خط ورودی که از طریق آن دانش آموز پذیرفته می شود تعیین می شود. برای کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی آن 2 سال است.

جلسات تماس

جلسات تماس عمدتا (9.00-16.15) مرتب هر جمعه دیگر. گهگاه، در کلاس های شبانه و یا یک جلسه آخر هفته فشرده ممکن است مرتب شده اند. حتی این جلسات اشکال و روش های مختلف. ویژگی های اضافی از یادگیری در برنامه کارشناسی ارشد در انفورماتیک کسب و کار می آید از رویکرد چند رشته ای آن: بسیاری از دوره ها با دانش آموزان با هدف کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی و همچنین کارشناسی ارشد در رشته مهندسی به اشتراک گذاشته. بسیاری از شرکت کنندگان انتظار می رود، بسیاری نیز توسط حرفه ای از کسب و کار و دانشگاهیان سخنرانی و پیشرو در جلسات داده شده است. برخی از جلسات را در امکانات شرکت کسب و کار شرکت در شبکه می باشد.

به عنوان همکاری های بین المللی عمیق تر، جلسات مشترک با دانشگاه های شریک خواهد شد (هفته فشرده، سفرهای مطالعه، و غیره) مرتب شده اند. مطالعه گزینه های خارج از کشور مانند مدرسه تابستانی و یا مدرسه زمستان نیز از طریق شبکه شریک بین المللی معرفی می شود. این انتظار می رود که در مورد توافق بر درجه مفصل یا دو امکان را در مرحله بعد به ارمغان بیاورد.

بورس های تحصیلی

میانگین پستها در طول هر برنامه درجه موافقت شده است که 50٪ از متقاضیان آینده در خارج از کشور اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا، داشتن نتایج موفق ترین در آزمون ورودی، یک معافیت کامل از شهریه را در سال اول تحصیلی دریافت خواهید کرد.

در طول 2.-4. سال تحصیلی، بورس تحصیلی پوشش 75٪ از شهریه سالانه ارائه خواهد شد مسلم است که دانش آموز تعلق دارد:

  • از حداقل 55 اعتبار (ECTS) در طول سال تحصیلی قبلی (پایان دادن به در ژوئیه 31) در یک برنامه مدرک کارشناسی
  • حداقل 20 اعتبار (ECTS) در طول ترم گذشته (پاییز ترم پایان دادن به 31.12 و ترم بهار پایان دادن به 31.7.) در یک برنامه کارشناسی ارشد

در سال 2-4، باقی مانده 25 درصد از شهریه دانش آموز ممکن است چشم پوشی اگر مدرسه تعیین کننده آن موجه است بر اساس اجتماعی، بهداشت، و یا دلایل دیگر.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Metropolia University of Applied Sciences »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
اوت 2019
Duration
تمام وقت
Price
- 0 € یا 11،000 € / سال برای دانش آموزان غیر اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا

اوت 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
آخرین مهلت تقاضا
End Date