توضیحات رسمی را مطالعه کنید

metropolia_hbm

برنامه کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار بهداشت یک برنامه مشترک سفارشی برای حرفه ای های اجتماعی و خدمات درمانی و همچنین برای حرفه ای کسب و کار و مهندسی که می خواهند به گسترش تخصص خود را از طریق مهارت های مدیریت بهبود یافته در این بخش بسیار کلیدی است. در مورد شرایط لازم عبارتند از درجه و تجربه کاری لیسانس مناسب است.

بهداشت کسب و کار یک فرصت بزرگ کسب و کار جهانی است

کسب و کار و ظرفیتهای مدیریتی خواهد شد در سازمان های اجتماعی و مراقبت های بهداشتی در آینده مورد نیاز ملی و بین المللی. سالمندی جمعیت در بسیاری از جوامع خواهد سیستم مراقبت های بهداشتی و فرآیندهای تولید خدمات بهداشتی و درمانی در راه کارآمد تر به چالش بکشد. دیجیتالی کردن مدیریت ارتباط با مشتری و خدمات یک تغییر عمده و راننده برای خدمات و فرایندهای جدید است. کسب و کار بهداشت یک فرصت کسب و کار جهانی عمده رانندگی رشد آینده و رفاه ملی است.

برنامه کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار بهداشت برای حرفه ای های اجتماعی و خدمات درمانی و همچنین برای حرفه ای کسب و کار و مهندسی که می خواهند به گسترش تخصص خود را از طریق مهارت های مدیریت بهبود یافته در این بخش بسیار کلیدی سفارشی.

راه حل های نوآورانه و مدل های کسب و کار جدید به دنبال برای تجدید بخش: چگونه به ارائه خدمات اقتصادی و کارآمد و در عین حال حفظ کیفیت بالا و دامنه انسان گرا در تمام تصمیم گیری و فعالیت است. کسب و کار و مهندسی فارغ التحصیلان، و همچنین فارغ التحصیلان از زمینه مراقبت های بهداشتی و خدمات اجتماعی، به طور مشترک مقابله با موقعیت های مختلف حل مسئله و وظایف یادگیری.

از این برنامه بر است در مشتری و در خدمت گرایش کسب و کار و آن را تا یک رویکرد چند رشته به مدیریت کسب و کار. این برنامه یک چشم انداز گسترده ای به کسب و کار خدمات، شایستگی برای تیم و رهبری پروژه و پیشرفت در مهارت های مدیریت فراهم می کند.

دانش آموزان HBM کارشناسی ارشد ارائه خواهد شد یک محیط برای تمرین و افزایش مهارت های بین المللی و ارتباطات خود را در یک گروه بسیار چند فرهنگی از همسالان، کارکنان و اعضای هیئت علمی. سخنرانی ها، سمینارها، کارگاه های آموزشی و همچنین مواد آموزشی و خروجی همه به زبان انگلیسی می باشد.

محتوا

برنامه مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار بهداشت شامل مطالعات پیشرفته و حرفه ای (30 ECTS)، مطالعات حرفه ای پیشرفته جایگزین (20 ECTS از مجموعه ای از انتخاب های)، مطالعات انتخابی (10 ECTS) و استاد (30 ECTS). دانش آموزان یک درک عمیق از بهترین شیوه ها برای سلامت و کسب و کار اجتماعی در مورد به دست آوردن:

  • اقتصاد کسب و کار بهداشت و مدلهای کسب و کار
  • استراتژی، مدیریت و رهبری
  • نوآوری های خدمات و طراحی
  • مدیریت کیفیت و ایمنی

مطالعات پیشرفته جایگزین می توان از مجموعه ای از گزینه برداشت، مربوط به رهبری پایدار، روابط مشتری، یا حسابداری مدیریت، همه به سازمان مراقبت بهداشتی و اجتماعی مرتبط است.

صلاحیت RDI کافی است در مراحل اولیه از مطالعات ارائه شده، عنوان آن را در برنامه ریزی و اجرای یک پروژه توسعه پایان نامه در زمینه کسب و کار زندگی واقعی مورد نیاز است، به طور معمول به عنوان انتساب از کارفرمای خود و یا او را. فرآیند پایان نامه کارشناسی ارشد شروع می شود به اندازه کافی زود به طوری که تغییرات قابل اندازه گیری و یا بهبود را می توان شناسایی.

جلسات تماس در 3-4 روز در هر ماه مرتب شده اند. هنگام مطالعه بر اساس پاره وقت، این درجه را می توان در 1،5 یا 2 سال به دست آورد.

کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار بهداشت واجد شرایط برای تیم و پروژه رهبری در خدمات بهداشتی و درمانی کسب و کار و پیشرفت به سمت مدیریت در بخش خصوصی یا عمومی است.

اعمال

نرم افزار باید آنلاین از طریق یک سیستم ملی برنامه مشترک در ارسال opintopolku.fi / studyinfo.fi. برنامه کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار بهداشتی است که با استفاده از یک پیش انتساب، که باید به آزمون ورودی (در هلسینکی) تحویل داده می شود.

دستورالعمل عمومی برنامه

بورس های تحصیلی

میانگین پستها در طول هر برنامه درجه موافقت شده است که 50٪ از متقاضیان آینده در خارج از کشور اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا، داشتن نتایج موفق ترین در آزمون ورودی، یک معافیت کامل از شهریه را در سال اول تحصیلی دریافت خواهید کرد.

در طول 2.-4. سال تحصیلی، بورس تحصیلی پوشش 75٪ از شهریه سالانه ارائه خواهد شد مسلم است که دانش آموز تعلق دارد:

  • از حداقل 55 اعتبار (ECTS) در طول سال تحصیلی قبلی (پایان دادن به در ژوئیه 31) در یک برنامه مدرک کارشناسی
  • حداقل 20 اعتبار (ECTS) در طول ترم گذشته (پاییز ترم پایان دادن به 31.12 و ترم بهار پایان دادن به 31.7.) در یک برنامه کارشناسی ارشد

در سال 2-4، باقی مانده 25 درصد از شهریه دانش آموز ممکن است چشم پوشی اگر مدرسه تعیین کننده آن موجه است بر اساس اجتماعی، بهداشت، و یا دلایل دیگر.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Metropolia University of Applied Sciences »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
اوت 2019
Duration
تمام وقت
Price
- 0 € یا 12،000 € / سال برای دانش آموزان غیر اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا

اوت 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
آخرین مهلت تقاضا
End Date