کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار و کارآفرینی

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

مدرک کارشناسی ارشد
90 ECTS
20 دريافت
کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

شایستگی

 • شرایط لازم برای اعمال
 • مدرک کارشناسی توسط یک دانشگاه یا دانشگاه علوم کاربردی اعطا شده است.
 • حداقل 40 اعتبار ECTS از مطالعات کسب و کار.
 • سه سال تجربه کار مربوطه پس از BBA یا تحصیلات متوسطه.
 • مهارت های انگلیسی مناسب

تاریخ های مهم

دوره برنامه: 13 مارس - 3 آوریل 2019
امتحان ورودی: امتحانات آنلاین
مطالعات آغاز می شود: پاییز 2019

کارشناس مدیریت کسب و کار و کارآفرینی

تفکر استراتژیک جدید، مفاهیم جدید کسب و کار، شبکه های عالی و مهارت های رهبری تقاضای بالا در محیط کسب و کار جهانی است. مدیریت کسب و کار و کارآفرینی (BME) مهارتهای مورد نیاز مدیریت استراتژیک و در حال توسعه فعالیت های تجاری را توسعه می دهد. تمرکز بر روی شرکت های کوچک و متوسط، به ویژه در فعالیت های تجاری بین المللی آنها است. BME همچنین شبکه های بین المللی بین زندگی کاری و آموزش عالی را ترویج می کند. مطالعات حرفه ای پیشرفته شامل کار استراتژی، بازاریابی استراتژیک، فرآیندهای کسب و کار، نوآوری و مدیریت تغییر و همچنین کار تیمی و رهبری متقابل فرهنگی است.

اهداف تحصیلات تکمیلی

 • برای بالا بردن مهارت در مدیریت کسب و کار در محیط در حال تغییر داخلی و بین المللی، به ویژه در بخش SME.
 • برای ارتقاء توانایی های شخصی دانش آموزان برای موفقیت به عنوان نوآور، اصلاح کننده و توسعه یک SME یا یک سازمان کاری دیگر.
 • برای بهبود توانایی دانش آموزان برای توسعه و مدیریت فرآیندهای کسب و کار به عنوان یک کارآفرین و به کارگیری روش کارآفرینی.
 • برای ترویج شبکه های بین المللی زندگی حرفه ای و آموزش عالی.

اطلاعات برای متقاضیان

مطالعات استاد در دانشگاه علوم کاربردی یک پیشرفت طبیعی برای یک مدرک لیسانس است. یک مدرک کارشناسی ارشد شما به عنوان یک مدرک کارشناسی ارشد در سطح دانشگاهی به شما ارائه می دهد، اما بیشتر به زندگی کاری مرتبط است.

اشکال یادگیری

BME به زبان انگلیسی تدریس می شود تحصیلات بر اساس زندگی کاری استوار است. پروژه ها و تکالیف RDI فرآیند یادگیری را مشخص می کنند. پایان نامه کارشناسی ارشد که شامل یک تکلیف توسعه وسیع در جامعه / جامعه کار شما خواهد شد بخشی از مطالعات آغاز شده است. همکاری با دانشگاه های شریک و بازدید از استادان از سراسر جهان به تمرکز بین المللی مطالعات اضافه شده است.

ترتیبات مطالعه

برنامه تحصیلی نیز برای دانشجویانی که از خارج از کشور هستند مناسب است. یادگیری الکترونیکی بیش از 90٪ از زمان استفاده می شود. حدود 4 تا 5 جلسه تماس در هر سال تحصیلی وجود دارد. هر جلسه تماس طول می کشد 2-3 روز در Rauma. سخنرانی های روزهای تماس از طریق تماس های کنفرانس، ویدئو کنفرانس و یا رسانه های دیگر انجام می شود.

ساختار مطالعه

 • مطالعات پیشرفته حرفه ای، 55 ECTS
 • تجزیه و تحلیل محیط کسب و کار، 25 ECTS
 • دانش آموزان و سازمان های یادگیرنده، 10 ECTS
 • توسعه استراتژی های کسب و کار نوآورانه و عملیات، 20 ECTS
 • مطالعات انتخابی، 5 ECTS
 • پایان نامه کارشناسی ارشد، 30 ECTS

برای کارفرمایان: از کارشناسی ارشد کارفرما بهره مند شوید

فرصتی برای استفاده بیشتر از دانش کارکنان خود: مطالعات استاد در Satakunta University of Applied Sciences .

مطالعات کارشناسی ارشد

مطالعات شما به عنوان یک کارفرما به شما امکان می دهد که از تکالیف انکشافی بهره مند شوید و کارمند شما در بخش کار خود به عنوان بخشی از مطالعات تکمیل شود. آنها راه عالی برای پرسنل شما برای به روز رسانی و گسترش مهارت های خود در مدیریت وظایف مورد نیاز شامل تحقیق و توسعه، رهبری و برنامه ریزی هستند. مطالعات منجر به یک مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار می شود که دارای شرایط تحصیلات عالی در مقطع کارشناسی ارشد است، اما بیشتر با آن مرتبط است.

مطالعات استاد برای حرفه ای هایی که دارای مدرک لیسانس هستند، برای کسانی که آنها را یک پیشرفت طبیعی در زندگی علمی و کار می کنند. مطالعات را می توان به عنوان مطالعات نیمه وقت، چند مرحله ای در دو تا سه سال در کنار یک روز کاری معمول انجام داد. متقاضیان باید مدرک کارشناسی و حداقل سه سال تجربه کاری را در زمینه تحصیلات خاص پس از فارغ التحصیلی داشته باشند.

همه چیز درباره آن چیست؟

مطالعات کارشناسی ارشد مستلزم بر مبنای تجربه کاری و تمرین و ارتباط با زندگی کاری است. در حالیکه کارکنان شما در برنامه تحصیلی شرکت می کنند، می توانید از کارشناسان Satakunta University of Applied Sciences از کارهای مرتبط با تحصیلات مربوط به توسعه فعالیت های شرکت یا جامعه خود، به خوبی استفاده کنید. فرآیند مطالعه به پایان نامه کارشناسی ارشد منجر می شود که شامل تکالیف گسترده تر در جامعه کار شما می شود.

موضوعات مطالعات کارشناسی ارشد از زندگی کاری منجر شده است. این به این معنی است که مسائل تحت بررسی توسعه در طول فرآیند مطالعه همکاری از نیازهای شرکت افزایش می یابد. هر دو دانش آموز و شرکت فرصت ایجاد شبکه های همکار و گسترش آنها را به زمینه های دیگر نیز دارند. همانطور که تخصص دانش آموزان رشد و تکامل می یابد، این شرکت موقعیت رقابتی قوی تر و شانس خود را برای تجدید ساختن دارد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Satakunta University of Applied Sciences (SAMK) is located on the western coast of Finland, in the Satakunta region. There are about 6,000 students in total and more than two hundred international stu ... اطلاعات بیشتر

Satakunta University of Applied Sciences (SAMK) is located on the western coast of Finland, in the Satakunta region. There are about 6,000 students in total and more than two hundred international students studying in our campuses every year. اطلاعات محدود
پوری , پوری , راوما , هاوتینین , کانکانپان , فنلاند آنلاین + 5 بیشتر کمتر