کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) در رهبری جهانی

مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی ریچفیلد با گزینه در رهبری جهانی، برنامه تحصیلات تکمیلی متمرکز بر تهیه دانش آموزان برای کمک به مدیریت و رهبری اشخاصی است که حضور فعال در فعالیت های تجاری جهانی دارند. این برنامه یک پایه محکم در مدیریت کسب و کار با تمرکز بر رهبری اجرایی و جهانی ارائه می دهد. این برنامه نه تنها دانش تجاری کارآفرینی را پوشش می دهد، بلکه فارغ التحصیلان آن را برای مسئولیت های رهبری در کسب و کار و روابط پیچیده دنیای امروز آماده می کند.

فرصت های شغلی

این برنامه در حال آماده سازی فارغ التحصیلان ما برای کمک به سازمان های بین المللی و شرکت های تجاری از طریق آگاهی، شهروندی و مسئولیت جهانی، شناخت اخلاق تنوع فرهنگی و پویایی آن، استفاده از فناوری ها و منابع اطلاعاتی جدید و ارتباطات و توسعه راه حل های نوآورانه و انسانی است. و جایگزین فارغ التحصیلان ما یاد می گیرند که به احترام به کرامت انسانی، محیط زیست و ارزش صلح و همکاری جهانی احترام بگذارند.

پذیرش مورد نیاز

1. تکمیل، تسلیم، و تصویب فرم درخواست و مدارک، از جمله پرداخت هزینه مورد نیاز است.

2. مدرک کارشناسی یا درجه بالاتر با حداقل درجه "C" امتیاز متوسط ​​از یک موسسه آموزشی معتبر آموزش عالی در ایالات متحده و یا از موسسه معادل خارجی است. همه اسناد خارجی شامل گواهی نامه و رونوشت متناسب با ارزیابی و اعتباربخشی توسط اداره پذیرش کالج ریچفیلد است. کپی ترجمه شده گواهی شده انگلیسی باید تمام مدارک را به زبان خارجی همراه داشته باشد.

3. تسلط به زبان انگلیسی که توسط یکی از موارد زیر:

a 70٪ یا بالاتر از نمره گذر در آزمون ریاضی کالج انگلیسی Richfield (RCEPE)، یا

ب نمره 600 یا بالاتر در آزمون مبتنی بر مقاله از زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی (TOEFL)، مربوط به امتیاز 100 یا بالاتر در اینترنت (iBT)، و یا

ج. دیپلم دبیرستان یا حداقل یک (1) آموزش و پرورش سال کالج در یک موسسه با زبان انگلیسی به عنوان زبان آموزشی رسمی آن است.

4. بیانیه هدف (SOP) که توسط متقاضی نوشته شده و اهداف تحصیلی وی را در حین تحصیل در رشته کالج ریچفیلد تدریس می کند. این سند باید به عنوان بخشی از اسناد درخواست برای پذیرش ارائه شود.

5. نمره GMAT برای پذیرش لازم است. این نمره ممکن است به جای GRE - از جمله GRE تجدید نظر عمومی آزمون جایگزین شود. نمرات GMAT / GRE برای پنج سال معتبر هستند و باید قبل از ارسال درخواست برای پذیرش گرفته شوند.

متقاضیانی که امتحان GMAT / GRE را نپذیرفتهاند، پس از ارائه و تایید مدارک و معیارهای پذیرش دیگر مورد پذیرش قرار میگیرند به طور مشروط به برنامه پذیرفته شده و باید نتایج آزمون GMAT / GRE را ظرف مدت یکسال از پذیرش آنها به برنامه فارغ التحصیل متقاضیانی که دارای مدرک لیسانس هستند و دارای GPA بیش از 3.5 یا بالاتر می توانند از امتناع از نیاز GMAT درخواست کنند. پس از تصویب واجد شرایط بودن متقاضی برای تحصیل در رشته تحصیلات تکمیلی، پذیرش به متقاضی از تایید ختم اطلاع می دهد.

6. نامه تایید اشتغال تأیید شغل فعلی یا قبلی در یک موقعیت مدیریتی یا اجرایی.

7. دو توصیه توصیه شده از افرادی که با توانایی و مدارک تحصیلی در زمینه تحصیلات تکمیلی و تحقیقات آشنا هستند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره آنلاین, واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019