Keystone logo

16 MBA برنامه ها که در مطالعات کسب و کار کسب و کار دیجیتال 2024

فیلترها

فیلترها

  • مطالعات کسب و کار
  • کسب و کار دیجیتال
رشته های تحصیلی
  • مطالعات کسب و کار (16)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

MBA برنامه ها که در مطالعات کسب و کار کسب و کار دیجیتال

مفهوم کسب و کار دیجیتال به کاربرد فناوری های دیجیتال برای بهبود پیشنهادات شرکت، تعامل با مشتریان و فرآیندهای داخلی اشاره دارد. هدف آن ایجاد ارزش اضافی با استفاده از فناوری برای نوآوری مدل‌های تجاری، بهبود تجربیات مشتری و پشتیبانی از عملیات اصلی است.

مدرک کسب و کار دیجیتال به شما مهارت ها و دانش مورد نیاز برای کار در دنیای دیجیتالی که به سرعت در حال تغییر است را می آموزد. شما موضوعات ضروری تجاری مانند حسابداری، امور مالی، بازاریابی و مدیریت، و همچنین مهارت های فنی در علوم کامپیوتر، توسعه وب و تجزیه و تحلیل داده ها را یاد خواهید گرفت.

همچنین درک درستی از فناوری ها و ابزارهای مورد استفاده برای ایجاد محصولات و خدمات دیجیتال و همچنین استراتژی های استفاده از آنها به دست خواهید آورد. با این مدرک، شما برای درک و به کارگیری فناوری های نوظهور در زمینه کسب و کار، که کلید شکوفایی در اقتصاد امروز است، آماده خواهید شد.

با داشتن مدرک در کسب و کار دیجیتال، می توانید در زمینه هایی مانند بازاریابی دیجیتال، توسعه وب، تجزیه و تحلیل داده ها، تجارت الکترونیک و موارد دیگر کار کنید. شما می توانید از دانش خود برای ایجاد ایده های جدید برای مشاغل و سازمان ها استفاده کنید. حتی ممکن است کسب و کار خود را راه اندازی کنید یا یک کارآفرین شوید.