کلن MBA اجرایی روتردام

University of Cologne Executive School

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کلن MBA اجرایی روتردام

University of Cologne Executive School

این برنامه کلن-روتردام اجرایی MBA شده است در همکاری با سه تاج معتبر مدرسه روتردام مدیریت، دانشگاه اراسموس (RSM) تاسیس شده است. کلن-روتردام EMBA درجه دو است، در نتیجه موفقیت از اتمام برنامه مطالعه منجر به جایزه 2 درجه MBA متمایز: مدرک MBA از دانشگاه کلن و دارای مدرک MBA از RSM.

این یک واقعیت است که به خوبی تثبیت مدرسه روتردام مدیریت، دانشگاه اراسموس (RSM) یکی از مدارس کسب و کار در اروپا است. در طول 45 سال گذشته، شهرت خود را برای کیفیت آموزش و پژوهش در آن در اوراق قرضه قوی و متقابل با کسب و کار چند ملیتی مستقر در شهرستان بندر روتردام منجر شده است.

سابقه ای طولانی در دانشگاه کلن یکی از آموزش دانشگاهی در سطح جهان است، خدمت به جامعه در یک منطقه است که می تواند به عنوان یکی از اتاق موتور صنعت اروپا، ساخت و کسب و کار است.

EMBA: همکاری برای حرفه ای خود را

این برنامه MBA اجرایی مشترک به ارمغان می آورد تخصص RSM در ارائه آموزش مدیریت حق بیمه به کلن. رابطه بر اساس نقاط قوت هر دو نهاد و مکان، و به ارمغان می آورد مدیریت آموزش و پرورش در سطح جهانی به این منطقه راین و روهر.

هیجان انگیز برنامه EMBA جدید ما وعده مهارت های مدیریت ارزش، و ما به گرمی از شما دعوت به پیدا کردن اطلاعات بیشتر.

چرا EMBA؟

برنامه توسعه مدیریت

24 ماه اجرایی MBA پاره وقت در زبان انگلیسی و بر اساس MBA اجرایی برتر در RSM در روتردام تدریس می شود. این کلاس ها معمولا برگزار خواهد شد در دانشگاه کلن است.

MBA اجرایی کلن-روتردام طراحی شده است به منظور افزایش پیشرفت حرفه ای خود را با آماده سازی شما برای چالش های مدیریت ارشد و مسئولیت در عرصه کسب و کار آلمانی و بین المللی است.

سال 1 از برنامه طراحی شده است به تمرکز بر روی مهارت های تحلیلی و تفکر انتقادی، تسلط بر مبانی مدیریت کسب و کار در سخنرانی مانند حسابداری مدیریت، روش های تصمیم گیری کسب و کار و علم مدیریت، سال 2 را پوشش می دهد توسعه رهبری و عمل رهبری و ترویج مهارت های ارتباطی در سخنرانی مانند کسب و کار UND پایداری پیشرو تغییر استراتژیک کسب و کار. همچنین شما می خواهد این فرصت را به را انتخاب کنید سه انتخابی از طیف وسیعی از 30 تخصص مانند دگرگونی های دیجیتال، علم اطلاعات، مدیریت نام تجاری و مهندسی مالی داشته باشد. در طول 4 نظر، تمرکز ویژه بر توسعه مهارت های رهبری از شرکت کنندگان EMBA با مستمر شخصی رهبری برنامه توسعه و جلسات مربیگری فردی با مربیان اجرایی حرفه ای قرار داده است. این برنامه توسعه توسط آخرین سفر مطالعه به اندلس به پایان رسید.

برنامه مناسب

برنامه برنامه طراحی شده است به توان به راحتی در اطراف شیوه زندگی خود را با یک فرمت آخر هفته ساده ساخته شده است. کلاس ها معمولا در محل در هر آخر هفته دیگر در عصر روز جمعه (18h30-21h30) و شنبه (9h30 تا 16h30). علاوه بر این 4 هفته تمام وقت در طول 2 سال وجود دارد: هفته خوش آمدید در ابتدای دوره 1 هفته یک سخنرانی در روتردام در دوره 2 اولین سفر بین المللی مطالعه در دوره 3 (1 هفته) دومین سفر تحقیق بین المللی در دوره 4 (1 هفته)

مزایای کلیدی از برنامه های آموزشی مدیریت ما

مهارت های رهبری و تیم سازی

توسعه توانایی خود را به خارج از بهترین ها در مردم و خود را از طریق برنامه شدید و از شرکت کنندگان در مرکز توسعه رهبری شخصی ما است.

تفکر تحلیلی و انتقادی

تغییر شیوه در مورد مسائل کسب و کار فکر می کنم، ساختار شکنی مشکلات، و ایجاد استراتژی. آموزش تکنیک های استفاده شده توسط و چارچوب بهترین متفکران کسب و کار در این زمینه است.

یادگیری کاربردی

ارزش را به موقعیت و سازمان در حال حاضر خود را از طریق تکالیف که شما نیاز به اعمال آنچه شما در کار خود را روز به روز یاد بگیرند.

چشم انداز و تجربه بین المللی

گسترش درک خود را از کسب و کار در محیط های مختلف اقتصادی و فرهنگی.

گسترده دانش مدیریت عمومی

به دست آوردن درک واقعی از کارکرد تمام جنبه های سازمان خود و جایگاه خود را در اقتصاد جهانی.

بلند مدت حرفه ضربه

 • بهبود عملکرد در سازمان و شناخت خود را به عنوان یک حرفه ای با همت و دانش پیشرفته.
 • دانش و اعتبار برای موفقیت در موقعیت های ارشد مدیریت، اذعان توسط جامعه کسب و کار تمام.
 • درک تغییر از خود و یک تغییر در درک دیگران از شما دارند. توانمندسازی فردی و حرفه ای است.
 • ارتباطات جدید با مدیران به نمایندگی از شرکت که رویدادها و فعالیت های اجرایی MBA حمایت می کنند.
 • یک شبکه جهانی از شرکت های بزرگ هم با استعداد بین المللی در این برنامه، و همچنین کسانی که از هر دو دانشگاه کلن و RSM. برخی 49،000 حرفه ای در بیش از 80 کشور - شما می توانید فارغ التحصیلان از کلیه رشته های ما بپیوندید.
 • فارغ التحصیلان فعالیت و یادگیری مادام العمر در یک جامعه در حال رشد؛ reunions سالانه کلاس، شعبه های محلی، گروه میل صنعت خاص، پانل های بحث و کنفرانس ها، علاوه رویدادهای اجتماعی است.

معیارهای نرم افزار و الزامات

به منظور واجد شرایط برای این برنامه، شما نیاز به نشان دادن:

 • دستاوردهای حرفه ای و اهداف: حداقل چهار سال سابقه کار کارشناسی ارشد. این تجربه باید شواهد روشنی از پیشرفت حرفه ای جامد نشان
 • برتری علمی: یک مدرک دانشگاهی یا معادل آن
 • مهارت در زبان انگلیسی: یک فرمان قوی از زبان انگلیسی
 • توانایی های رهبری: تجربه مدیریت و یا پروژه های مردم
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی


آخرین به روز رسانی November 23, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2018
Duration
مدت زمان
24 
تمام وقت
Price
قیمت
49,500 EUR
Information
Deadline
آگوست 6, 2018
Locations
آلمان - Cologne, North Rhine Westphalia
تاریخ شروع: سپتامبر 2018
آخرین مهلت تقاضا آگوست 6, 2018
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2018
آلمان - Cologne, North Rhine Westphalia
آخرین مهلت تقاضا آگوست 6, 2018
تاریخ پایان درخواست اطلاعات