کسب دو مدرک از دو مدرسه کسب و کار نخبگان

کلی منچستر جهانی MBA یک فرصت منحصر به فرد برای کسب دو MBA از دو مدرسه کسب و کار برتر است و برای ایجاد ارتباطات جهانی است. شما از طریق مطالعه آنلاین و چهره به چهره، از جمله گزینه هایی برای حضور در کارگاه های آموزشی در دبی، هنگ کنگ، منچستر، سائو پائولو، شانگهای و سنگاپور، یاد خواهید گرفت.

این برنامه دوگانه MBA به طور مشترک توسط دانشکده تجارت Kelley و موسسات اتحاد مدرسه کسب و کار منچستر - ایالات متحده و بریتانیا به رسمیت شناخته شده در سراسر جهان برای برنامه درسی کسب و کار نوآورانه خود را.

پیشروی در کسب و کار جهانی

این یک نوع متفاوت از تجربه MBA است، که فرصت های حرفه ای چند ملیتی را باز می کند - که قدرت تبدیل حرفه ای شما را دارد. با کلیه منچستر جهانی MBA، شما مزایای رقابتی بیشتری کسب خواهید کرد، از جمله:

  • دو مدرک MBA از دو مدرسه کسب و کار برتر، دانشکده بازرگانی Kelley و مدرسه بازرگانی اتحاد منچستر
  • دو دیدگاه کسب و کار بین المللی از ایالات متحده و انگلستان
  • دو شبکه قدرتمند فارغ التحصیلان

ایجاد شتاب برای راه اندازی شغلی که می خواهید

از Ash Soni، دبیر اجرایی برای برنامه های تحصیلی، School of Business Kelley:

"منچستر یک مدرسه کسب و کار اروپایی با تمرکز جهانی است و مدرسه Kelley یک مدرسه بازرگانی آمریکایی با تمرکز جهانی است. هر یک از دیدگاه های خود را دارد. این به تنهایی باعث می شود این درجه ارزشمند باشد، اما این تنها نیمی از آن است. دانش آموزان این برنامه از بسیاری از کشورهای مختلف در سراسر جهان هستند. بنابراین شما یک درک شخصی از فرهنگ های مختلف کسب و کار خواهید ساخت و در عین حال، شما یک شبکه تجاری متنوع خواهید ساخت. هنگامی که مدرک دوگانه خود را از منچستر و مدرسه Kelley کسب می کنید، در روز اول آماده کسب درآمد هستید تقریبا در هر جای جهان. "

کلی منچستر MBA جهانی: لورن اسمیت

کلینینگ منچستر جهانی MBA توانایی لورن اسمیت برای کسب بیشتر در حرفه و زندگی خود را دارد. MBA دوگانه منحصر به فرد است - مانند اهداف شغلی خود و به چالش کشیدن. انعطاف پذیری آن به او اجازه داد تا کار خود را برای شرکت Burger King، مدیریت کسب و کار آزاد و زندگی خود را در خانه محاسبه کند. بیشتر بدانید و اعمال کنید: mbs.ac.uk/study/mba/kelley-manchester/application-process/

کلی منچستر MBA: اندرو کارلسگارد

برای اندرو کارلسگارد، کلی منچستر جهانی MBA نه تنها او را برای فرصت های شغلی آینده آماده می کند، بلکه مهارت هایی را که او در نقش فعلی خود استفاده می کند، تقویت می کند. بیشتر بدانید و اعمال کنید: mbs.ac.uk/study/mba/kelley-manchester/application-process/

برنامه آموزش در:
انگلیسی
آخرین به روز رسانی October 13, 2018
این دوره ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
Start Date
سپتامبر 2019
اوت 2019
Duration
پاره وقت
Price
65,000 USD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

اوت 2019