تبدیل طرز فکر خود را، و کار خود را.

جهان در حال تغییر است اما اکثر مدارس کسب و کار نیست. هولت MBA مختلف را از طریق یادگیری با انجام است، آن را به شما با غرایز یک کارآفرین، یک چشم انداز که فراتر از مرزهای، و تمایل برای به چالش کشیدن وضعیت موجود تجهیز.

یادگیری از موارد و کارشناسان موضوع که آوردن مهارت در زندگی واقعی دانش کسب و کار و رهبری را به کلاس درس. برنامه درسی برنده جایزه ما پایه و اساس رویکرد جدید ما به آموزش و پرورش کسب و کار است.

شما می توانید کسب و کار یادگیری و نه فقط در یک کلاس درس نشسته است. برنامه درسی منحصر به فرد هولت نظریه به شما می آموزد و به شما می دهد فرصت برای اعمال یادگیری خود را در جهان واقعی است.

شدید ما چند ماه هولت چالش کسب و کار اجازه می دهد تا شما برای قرار دادن تئوری به عمل با حل مسائل شرکت های واقعی. برنامه رهبری ما این است که با مشورت با 100 از مدیران اجرائی پیشرو در جهان آگاه؛ و استادان ما تجربه کسب و کار در دنیای واقعی.

1ymba01

مکان

شروع MBA خود را در بوستون، سان فرانسیسکو، لندن یا دبی، پس از آن انتخاب کنید به کشف هر دو دانشگاه دیگر به عنوان بخشی از منحصر به فرد چرخش پردیس جهانی هولت است.

برنامه تحصیلی

یادگیری دانش کسب و کار اصلی، توسعه مهارت های رهبری، تخصص، و فرهنگ کسب و کار تجربه در تا سه شهرستانها همه جهانی در یک سال است.

غوطه وری

MBA خود را با یک غوطه وری سه هفته آغاز می شود.

از روز اول شما را با بلوک های ساختمان از کسب و کار از طریق سخنرانی فشرده، سمینارها، کارگاه های آموزشی و دست و پنجه نرم در حالی که موقعیت یابی خود را به دانشگاه خود را و آشنا شدن با همکلاسی های خود را. همچنین از طریق مربیگری، تمرینات تیم، و یک شبیه سازی CAPSTONE که در آن شما توسعه و اجرای یک استراتژی سرمایه گذاری جدید، مدیریت همه زمینه های کاربردی کسب و کار ارزیابی نقاط قوت و ضعف خود را رهبری.

دوره های اصلی

برای سه ماژول برای اولین بار خود را، دوره های هسته ای خود را بر روی اصول اولیه تئوری آموخته کسب و کار از دیدگاه جهانی تمرکز می کنند. نوشته دانش آموزی بر روی تخته سفید

 • کسب و کار و جامعه جهانی
 • رفتار سازمانی
 • حسابداری
 • فعالیت های جهانی
 • مهارت های رهبری من
 • بازاریابی بین المللی
 • مدیریت مالی
 • کسب و کار چالش من
 • اقتصاد مدیریتی
 • مهارت های رهبری II
 • استراتژی جهانی
 • کسب و کار چالش II
 • مهارت های رهبری III

توجه: دوره های ذکر شده در بالا، تنها انتخاب نمونه از دوره های موجود

تخصص ها

دانش آموزان به هولت با اهداف متنوع و شخصی، و بسیاری که تخصص ما کمک به آنها را به اهداف خود را تامین کند. ما به شما اجازه سیگنال منافع خود را به کارفرمایان توسط متخصص در یکی از شش زمینه.

در دو ماژول نهایی خود را، شما می توانید چهار دوره های انتخابی از طیف گسترده ای از موضوعات را انتخاب نمایید. به اهدا می شود یک تخصص، شما باید سه تا از چهار انتخابی خود را در تخصص خود را انتخاب کامل است.

 • بازار یابی
 • FINANCE
 • کسب و کار خانواده
 • کارآفرینی
 • مدیریت پروژه
 • تجزیه و تحلیل تجاری

توسعه حرفه ای

مرور یک جستجوی کار بین المللی نیاز به یک رویکرد فردی است. در هولت، ما کارشناسان در قرار دادن دانش آموزان بین المللی هستند و کار یک در یک با شما به سادگی یک استراتژی حرفه ای طراحی شده است.

آهنگ شغلی سریع

هر چه زودتر شما جستجوی کار خود را، بیشتر شانس خود را از موفقیت شروع می شود. حرفه برنامه آهنگ سریع ما را قادر می سازد شما را به هر چیز در جای بنابراین شما می توانید شروع به درخواست کار به محض اینکه شما در محوطه دانشگاه می رسند.

قبل از شروع برنامه خود را در هولت، شما دسترسی به نرم افزاری است که به شما می دهد یک بررسی خط به خط رزومه، Webinar ها در نوشتن رزومه کاری، روند اشتغال در بازار جهانی، و ایجاد یک استراتژی کاریابی هدف قرار داده اند. بنابراین، هنگامی که شما در محوطه دانشگاه رسند شما می توانید در مطالعات خود، فرصت های شبکه های تمرکز، و شروع جستجوی کار خود را فورا.

 • خط به خط بررسی رزومه
 • Webinar ها در روند جهانی اشتغال، با شخصی از جستجوی کار خود را، و برای رسیدن به رزومه کاری خود را به یک استاندارد جهانی رقابت
 • جلسات تعاملی با کارشناس شغلی مشاوران

پشتیبانی شخصی

ما کار یک در یک با شما به سادگی یک استراتژی حرفه ای طراحی شده و به شما ابزار برای اجرای آن می دهد.

مربیگری
در طول برنامه خود را، شما کارگاه ها شرکت و مربیگری جلسات به شما تجهیز با دانش و مهارت های ضروری در مناطق مانند بهینه سازی لینک، نام تجاری شخصی، مذاکرات، آماده سازی مصاحبه، و استراتژی جستجوی کار.

نصیحت
شما باید یک شغلی شخصی مشاور که با شما یک در یک کار خواهد کرد برای کمک به شما موقعیت خود را وارد کنید محل مورد نظر و صنعت خود را اختصاص داده است. آنها می توانند شما را در همه چیز، از ویزا به برنامه کار و مسیرهای شغلی طولانی مدت توصیه. همچنین این فرصت را به یک فارغ التحصیل مربی است.

مناسبت ها
یک برنامه بسته بندی شده از حوادث شغلی است که شرکت را به محوطه دانشگاه به ارائه، شبکه، و استخدام، و همچنین فارغ التحصیلان میکسر، سخنرانان مهمان متخصص و حرفه حوادث خانه باز وجود دارد.

پس از فارغ التحصیلی

توسعه حرفه ای خود را متوقف نمی شود زمانی که شما فارغ التحصیل و نه نشانی از حمایت هولت است.

به طور مداوم ارتباط با وی،

شبکه فارغ التحصیلان شما این است که یکی از بزرگترین دارایی های خود را، هولت اتصال پورتال آنلاین که اجازه می دهد تا شما را به پیوند با 16000 فارغ التحصیلان هولت کار در هر صنعت بزرگ در هر گوشه ای از جهان است. شما همچنین می خواهید دسترسی به هیئت مدیره کار جهانی ما، بنابراین شما می توانند از رابطه ما با کارفرمایان برتر جهان به دنبال استعداد ادامه خواهد داد. برنامه آموزشی فارغ التحصیلان هولت شما فراهم می کند با یک فرصت برای یک بخشی از مربیگری نسل بعدی رهبران از هولت آینده.

 • هولت اتصال، پورتال آنلاین برای 16،000+ شبکه فارغ التحصیلان ما
 • فارغ التحصیلان برنامه آموزشی
 • هیئت مدیره کار جهانی و رویدادهای شبکه

آموزش مادام العمر

تغییر هرگز متوقف نمی شود، بنابراین یادگیری کسب و کار شما باید یا نه. ما قدرت شما را به ماندن تا به روز با روندهای در حال ظهور در نظر گرفتن یک انتخابی هر سال افتخاری برای بقیه عمر خود را.

یکی انتخابی از یک سال، بر ما.

اکثر مشاغل دهانه دهه ها و مهارت های مهم می تواند تغییر به عنوان شما را در ارشد پیشرفت. سرعت سریع تغییر نیز به معنی دانش حیاتی کسب و کار آینده ممکن است به سادگی غیر ممکن در طول برنامه های خود را به یادگیری بوده است. قبل از سال 2004 هیچ فیس بوک یا یوتیوب وجود دارد. نه آیفون و نه Airbnb برای 2007 قبل وجود داشته است؛ و در عین حال درک تاثیر این نوآوری برای موفقیت کسب و کار بحرانی امروز است. در هولت، شما می توانید یک مهارت تازه کردن و یا کنید تا به سرعت در یک روند کسب و کار جدید را با ثبت نام در یک انتخابی یک سال را در هر یک از دانشگاه جهانی ما است. یک هزینه ثبت نام کوچک وجود دارد، اما البته در غیر این صورت رایگان است.

گزینه های آموزش و پرورش اجرایی برای زندگی است.

به جای مطالعه انتخابی، هر سال فارغ التحصیلان هولت می توانید در طیف وسیعی از برنامه های رهبری تابستان اجرایی آموزش و پرورش در تاریخی دانشگاه Ashridge املاک ما در به Berkhamsted ثبت نام، دوره های بریتانیا از ویژگی های طیف وسیعی از برنامه رهبری و توسعه، و توسط کارشناسان با عملی، نظری تدریس ، و تجربه تجاری. یک هزینه ثبت نام کوچک وجود دارد، اما در غیر این صورت دوره هزینه بیش از $ 10،000 تا صرفه جویی در طول زمان برای فارغ التحصیلان هولت قابل توجه است.

پذیرش و هزینه های

هولت یک رویکرد جامع به بررسی نرم افزار خود را به یاد چه باعث می شود شما منحصر به فرد طول می کشد. علاوه بر پیشرفت تحصیلی، ما برای شور و شوق نشان برای یادگیری، کنجکاوی در مورد جهان، و بالقوه رهبری است.

گزینه ای برای اضافه کردن یک مدرک کارشناسی ارشد دوم در یک شش ماه مطالعه شتاب در دانشگاه های آمریکا ما

برنامه درسی بلند پروازانه هولت اجازه می دهد تا شما را به کسب مدرک MBA یک ساله و یک مدرک کارشناسی ارشد دوم در تنها 18 ماه. این بدان معناست که شما می توانید دو درجه در زمان لازم برای تکمیل یک MBA در یک مدرسه کسب و کار سنتی به دست آورند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Hult International Business School »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
اوت 2019
اوت 2019
Duration
تمام وقت
Price
73,000 USD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اوت 2019

اوت 2019

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date