یک ساله MBA

عمومی

شرح برنامه

چرا یک سال MBA اموری را انتخاب می کنید؟

بر ما حساب کنید تا شما را در مسیر خود قرار دهیم. برنامه آموزشی Goizueta یک ساله برای دانشجویانی که برای آنها "کارآموزی تابستانی" مهم نیست، برای تمام 12 ماه تجربه کامل MBA، شامل توسعه حرفه ای و شخصی را فراهم می کند.

 • # 20 بهترین مدرک MBA تمام وقت ایالات متحده ( Financial Times، 2019 )
 • 157،727 دلار به طور متوسط حقوق پایه
 • 5: 1 نسبت به دانشآموزان دانشجویی، کوچکترین اندازه کلاس هر برنامه 25 ساعته MBA در ایالات متحده است

منحصر به فرد Goizueta

Goizueta MBA تنها برنامه 20 برنامه برتر است که دانشگاهیان و کلاس های کوچک طراحی شده را در یک شهر پویا و جهانی ارائه می دهد . کسب یک MBA شناخته شده بین المللی و دریافت بازخورد با کیفیت بالا، شخصی و دسترسی به Fortune 500s و کسب و کار در حال ظهور به طور یکسان.

بهترین از تمام جهان

شما مجبور نیستید برای صمیمیت و یا مصالحه در مورد آموزش کسب و کار در سطح جهانی تجارت کنید. MBA Goizueta ارائه می دهد همه سه.

آموزش کسب و کار در سطح جهانی

شما نه تنها از دانشکده مشهور جهان یاد می گیرید، بلکه شما نیز با یک برنامه درسی در سطح MBA که در دست، مشتری متمرکز و همه جانبه است، درگیر خواهید شد. شما لازم نیست کلام ما را برای آن بیاورید. اخبار ایالات متحده

محیط یادگیری صمیمی

Goizueta کوچک طراحی شده و کوچک است. شما با برنامه ایجاد ارتباطات نزدیک در تجربه تابستانی فشرده برنامه خود را آغاز خواهید کرد. توجه شخصی که شما شایسته انجام آن در طول برنامه - در داخل و خارج از کلاس درس است. شما روابط پایدار را با کارکنان هیات علمی، برنامه ها و کارکنان و همکلاسی هایتان به طور یکسان متقبل می شود که تجربه تحصیلی خود را افزایش داده و کار حرفه ای خود را غنی سازی می کند.

دینامیک، شهر جهانی

پیگیری Goizueta MBA به معنی دسترسی به تمام آتلانتا است که باید ارائه دهد. شرکت های چند ملیتی از جمله Home Depot، UPS، Coca-Cola، Delta و SunTrust که همه آنها در آتلانتا مستقر هستند، در رتبه سوم قرار دارد. اضافه کردن در یک فرهنگ فعال پر جنب و جوش و بخش املاک و مستغلات داغ، شلوغ ترین فرودگاه جهان، و هنرهای سطح بالا، سرگرمی و ورزش - و شما را کشف آتلانتا ارائه می دهد از آب و هوای خوب و جذابیت جنوبی است.

 • # 20 بهترین مدرک MBA تمام وقت ایالات متحده ( Financial Times، 2019 )
 • 5: 1 نسبت به دانشآموختگان دانش آموزان، کوچکترین اندازه کلاس در هر 25 مدرک معتبر MBA در ایالات متحده
 • رتبه 3 در آتلانتا در بین شهرهای ما با 500 موقعیت بزرگ ( فورچون، 2017 )

فراتر از دانشگاهیان بروید

جامعۀ تحصیلات تکمیلی یک ساله ما یک تجربه کامل MBA را به همراه مهارتهای حل مسائل حیاتی فراهم می کند که همه آنها در 12 ماه است . از طریق پروژه های متمرکز بر مشتری ، تمرین های رهبری در دست اجرا و قرار گرفتن در معرض همه جانبه جهانی ، شما یک تجربه علمی را با اهداف حرفه ای و شخصی خود سفارشی می کنید.

سریع یادگیری ردیابی

اموری یک ساله MBA ارائه می دهد سه نیمه از یادگیری دقیق برای آماده سازی شما برای موفقیت حرفه ای. برنامه درسی ما به طور عمدی طراحی شده است تا دوره های اصلی خود را در تابستان ارائه دهد، و شما را به دو دوره ترجیحی ترغیب می کند تا مهارت های خود را در دوره هایی که بیشتر شما را مورد علاقه شما هستند، تسلط یابند. از طریق یادگیری تجربی و در معرض قرار گرفتن در معرض جهانی رشد کنید تا شما را به موفقیت تبدیل کند - سریعتر.

 • 20 غلظت ارائه شده است
 • 90 دوره انتخابی ارائه شده است
 • 5 گزینه سفر بین المللی در دسترس است هر ساله

همه چیز در یک ساله MBA ما طراحی شده است به شما یک مسیر شتابزده برای موفقیت در محل کار. محیط یادگیری ما فرصت های زیادی برای رهبری فراهم می کند و تئوری هایی را که در عمل یاد گرفته اید قرار می دهد. MBA سالیانه ما مکانی است که مهارت های شما را بهبود می بخشد و با حداقل اختلال، به جهان کاری ادامه می دهد.

 • دوره های Goizueta IMPACT به مفاهیم پل از کلاس درس تا محل کار کمک می کند.
 • تاکید بر آمادگی روز اول، اطمینان حاصل کنید که همه چیز یاد گرفته شده در جهان واقعی قابل اجرا است.

ساختار برنامه

دوازده ماه از آکادمی های سختگیرانه، با آمادگی شغلی، یادگیری مبتنی بر پروژه، توسعه ی رهبری و ایجاد شبکه های فراوانی همراه است. برنامه اموری یک ساله اموری ساختار یافته است، بنابراین شما می توانید هر لحظه در راه خود را به سمت بالا ارتقا دهید.

غلظت های محبوب

از کلاس های اصلی تا پیشنهاد های انتخابی، تمرکز بر روی مطالعات کارآمد، تجربه تحصیلی یک ساله شما، کشف چیزی است که ممکن است.

 • مشاوره بهداشتی
 • بانکداری سرمایه گذاری
 • مشاوردهی در امر مدیریت
 • بازاریابی تجزیه و تحلیل
 • مدیریت عملیات
 • مدیریت تولید
 • مشاور املاک
 • تصدی اجتماعی
 • مشاوره استراتژیک

یادگیری تجربی

نظریه کلاس درس بسیار مهم است، اما بیشتر به سمت یک رهبر کسب و کار و متفکر دچار توسعه می شود. اموری پیشگام در یادگیری تجربی است - ازدواج با تئوری و عمل به نحوی که کلاس را به زندگی به ارمغان می آورد - و آینده خود را به تمرکز.

فرصت های جهانی

تصویر برای فرصت های جهانی کسب و کار در مورد جایی است که شما امروز نیست - در مورد جایی که جهان به رهبری است. به همین دلیل چشم انداز جهانی نشانه ای از Emory MBA است. کاوش کشور دیگری، مطالعه یک زبان دیگر - حتی در پروژه های سراسر جهان کار می کنند. یادگیری جهانی را به صورت جدی دنبال کنید و شما را به سطح بعدی می برد.


L اگر اعتماد به نفس حرفه ای باشد

Goizueta به طور مداوم در میان 10 برنامه برتر MBA برای اشتغال قرار دارد، زیرا ما خدمات حرفه ای خود را برای حمایت از اهداف شغلی فردی خود توسعه می دهیم. دسترسی به خدمات حرفه ای قبل از اینکه شما حتی در پردیس پا قرار دهید و با یک مربی حرفه ای شخصی هماهنگ با منافع خود باشید. در Goizueta، منابع ارزشمندی پیدا خواهید کرد و فارغ التحصیلان درگیر در هر مرحله از کار حرفه ای خود را از شما پشتیبانی می کنند.

پیش از آن، اکسل زودتر از آن استفاده کنید.

مدیریت دوره شغلی در طول تجربه تابستانی با دوره هایی طراحی شده است تا به شما در ارائه اهداف کوتاه مدت و بلند مدت، شروع به ساختن شبکه و تمرین برای مصاحبه های کارفرمایان بپردازد. علاوه بر این، کارگاه های آموزشی به منظور توسعه حرفه های فردی، پانل های فارغ التحصیلان و مصاحبه ها طراحی شده اند. شما با برنامه ای روشن برای چگونگی پیشرفت حرفه ای خود، و همچنین ابزار و شبکه برای انجام این کار، خواهید آموخت.

 • دانشجویان تحصیلات تکمیلی از طریق «شرکت شبکه تابستانی شرکت شبانه» دسترسی اولیه به کارکنان دریافت می کنند.
 • در بالای شبکه قدرتمند شرکت ها و فارغ التحصیلان، دانشجویان یک ساله MBA از کتابداران کسب و کار Goizueta کسب و کار و همچنین کارکنان مرکز کار حرفه ای در تابستان خود را.
 • با 8 جلسه کلاس، توسعه حرفه ای یک دوره تحصیلی برای دوره های کوتاه مدت حرفه ای جستجو و مدیریت شغلی طول عمر خود را آماده می کند.
 • 157،727 دلار مبلغ پایه متوسط
 • 100٪ دانش آموزان با یک صندوق کارشناسی ارشد

پذیرش

یک سال به تأثیر فوری

MBA یک ساله ایده آل برای دانش آموزانی است که:

 • یک مدرک کارشناسی، معمولا در کسب و کار، اقتصاد، مهندسی یا مقدماتی کمی کسب کرده است
 • حداقل دو سال پس از فارغ التحصیل شدن، تجربه کار تمام وقت (مگر اینکه به یک برنامه آموزشی مشترک)
 • مهارت های کمی قوی را نشان می دهد
 • اهداف حرفه ای پس از MBA مشخص شده است
 • یک مسیر حرفه ای را شناسایی کرده است که نیازی به یک کارآموزی تابستانی ندارد

یک مهلت مقدماتی برای 2018-2019

106372_Skjermbilde2018-12-09kl.17.27.04.png

* مهلت پیشنهادی برای متقاضیان یک ساله MBA، متقاضیان بین المللی و متقاضیانی که علاقه مند به دریافت بورس تحصیلی می باشند، علاقه مند هستند

** مهلت نهایی برای بورس تحصیلی مبتنی بر شایستگی عمومی

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Business is a vehicle capable of delivering meaningful, lasting impact on society. Embracing this view unlocks our collective ability to innovate in the most important ways on the most pressing topics ... اطلاعات بیشتر

Business is a vehicle capable of delivering meaningful, lasting impact on society. Embracing this view unlocks our collective ability to innovate in the most important ways on the most pressing topics. For nearly 100 years, Goizueta Business School has been a training ground for principled leaders and a laboratory for powerful insights. Our history includes an ethos of ethical business, and empowers us all to strive for lifelong progress. By navigating the complex interdependency of business and society, we seek to convene the brightest minds to solve the biggest problems with integrity, ingenuity and grit. This is Goizueta Beyond. اطلاعات محدود