یک ساله MBA

عمومی

شرح برنامه

MBA یک ساله

یکی از بهترین MBA ها در کشور و جهان از طریق نشریات معتبر مانند بلومبرگ Businessweek و اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی، MBA سالانه Notre Dame یک آموزش عالی در زمینه کسب و کار استراتژیک قدرتمند ارائه می دهد و شما را بخشی از یکی از فارغ التحصیلان وفادار ترین و فعال فعال در جهان می کند. شبکه های.

MBA سالانه در ماه مه با یک جلسه تابستانی 10 هفته ای آغاز می شود که به شما در زمینه رشته های حسابداری، اقتصاد، مالی، رهبری و رفتار سازمانی، بازاریابی، آمار و استراتژی پایه گذاری می کند. در پاییز، شما به گروه دوم سال دوم برنامه MBA دو ساله ملحق خواهید شد - یک فرصت عالی برای گسترش شبکه شما حتی بیشتر - و شروع به تخصص خود را با انتخاب یک مسیر تمرکز. غلظت شامل: تجزیه و تحلیل کسب و کار،
رهبری کسب و کار،
مشاوره،
شرکت های مالی،
کارآفرینی،
سرمایه گذاری، یا
بازار یابی.

با یک ساله MBA از نتردام، شما به عنوان یک استراتژیست کسب و کار بسیار توانمند شناخته شده است که می تواند به چالش های محیط رقابتی و مداوم در حال تغییر کسب و کار برسد. فقط به همان اندازه که مهارت و دانش شما به دست می آید، شما در سراسر جهان از شبکه Notre Dame برخوردار خواهید بود و در سراسر جهان، نام تجاری را برای باز کردن درب ها احترام می گذارید.

برای کیست؟

پیش نیازهای یک سال یک ساله

برای درخواست، دانش آموزان آینده نگر باید داشته باشند:

  • یک مدرک کارشناسی در کسب و کار از یک دانشگاه معتبر که انگلیسی زبان اصلی است
  • یا یک تجربه نشان داده در دانش و مهارت های اساسی کسب و کار (که معمولا از طریق تجربه قابل توجه کار به دست آمده)
  • سه اعتبار ساعت حسابداری مالی
  • سه اعتبار ساعت از آمار

نکته: ثبت نام برای افرادی که به دنبال تغییر شگرفی و قابل توجهی هستند تشویق نمی شود. برنامه Notre Dame MBA یک ساله به برنامه ماه مه تا مه می آید و برنامه آموزشی را ارائه می دهد که تسلط متوازن از تمام زمینه های کاربردی کسب و کار را فراهم می کند. در طول ترم تابستان 10 هفته، دانش آموزان در جلسات شدید در رشته های اصلی شرکت می کنند، سپس در سال دوم برنامه دو ساله در نیمه پایانی به مرحله دوم می پیوندند. در طول برنامه، دانش آموزان در معرض پیچیدگی های کسب و کار جهانی از طریق یک سری از تعامل با رهبران کسب و کار در سراسر جهان است.

یک سال مرور کلی برنامه درسی

دانش آموزان با شروع دوره ای از ترم تابستان به طور شدید، در جلسات در رشته های اصلی که معمولا در طول سال اول برنامه دو ساله مورد بررسی قرار می گیرند، شرکت می کنند. پس از ترم تابستان، دانش آموزان به طور مستقیم در سال دوم برنامه دو ساله حرکت می کنند و به کسانی که سال دوم خود را می گذرانند پیوستند.

در پایان جلسه تابستان، هر یک از دانشجویان یک ساله تحصیلات تکمیلی مسیر و دوره های تمرینی را برای این آهنگ انتخاب می کنند. در طول ترم پاییز و پاییز سال دوم، دانشجویان یک ساله MBA می توانند در شرکت های MBA International Immersions یا در موارد زنده با شرکت های Fortune 500 شرکت کنند.

دانش آموزان ملزم به تکمیل 46 ساعت اعتبار هستند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Discover the Legendary Advantage™ of Notre Dame Business. We challenge you to Ask More of Business™ as you develop your talents and prepare to make a difference.

Discover the Legendary Advantage™ of Notre Dame Business. We challenge you to Ask More of Business™ as you develop your talents and prepare to make a difference. اطلاعات محدود
نوتردام , شیکاگو + 1 بیشتر کمتر