AIB MBA

Australian Institute of Business

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AIB MBA

Australian Institute of Business

بزرگترین MBA آنلاین در استرالیا

ما در زمان هیجانانگیزی زندگی میکنیم. مهم نیست که کدام بخش هستید، نوآوری و تکنولوژی دنیایی را ایجاد کرده است که هر روز تغییر می کند. با توجه به زندگی روزافزون ما پر مشغله، تبدیل شدن به مهارت بیشتر، دانش و تجربه برای به دست آوردن پیش رو و جلوگیری از آن، سخت تر شده است.

به همین دلیل ما 100٪ دیجیتال، کاملا انعطاف پذیر MBA، به طور خاص برای کار بزرگسالان طراحی شده است. این برنامه به طور کامل در استرالیا و بین المللی شناخته شده است، مانند MBA دانشگاه. این دوره به طور مداوم برای پاسخگویی به نیازهای شما، بر اساس یک رویکرد یادگیری عملی به روز می شود و اثبات شده است که نتایج شغلی واقعی را ارائه می دهد. این به معنای راه حل های هوشمند مطالعه است، بنابراین شما می توانید هر زمان و هر زمان در اینترنت مطالعه کنید و از آنچه که از موضوع اول یاد می گیرید استفاده کنید و به شما کمک می کند تا اهداف حرفه ای خود را به زودی به اهداف خود برسانید.

چرا AIB MB را انتخاب کنید

AIB Agile MBA - پیشرفته ترین MBA استرالیا است، مخصوصا برای بزرگسالانی که به اهداف شغلی خود اهمیت جدی دارند.

 • 100٪ دوره دیجیتال، از جمله امتحانات آنلاین که می توانید در هر جای دنیا قرار دهید.
 • مدارک تحصیلی کاملا معتبر در استرالیا - توسط دانشگاهیان و صنعت در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده است.
 • انعطاف پذیری بیشتر برای مطالعه در زندگی شما.
 • گزینه های سریع را امتحان کنید - MBA خود را حداقل 18 ماه کامل کنید
 • تجارب یادگیری عملی که می توانید در کسب و کار یا محل کار خود پیاده سازی کنید.
 • فرصت های شغلی واقعی از طریق یک جامعه جهانی فارغ التحصیلان.
 • آموزش مقرون به صرفه که بسیار قابل دسترسی است

انعطاف پذیری بیشتر - هر جا مطالعه می شود

تاریخ شروع چندگانه هر ساله

با انعطاف پذیری و راحتی تاریخ های متعدد شروع هر سال، هرگز آسان تر به جا تحصیل در زندگی شما شده است! اکنون شما می توانید MBA خود را زمانی که برای شما مناسب است شروع کنید، در زمان خود، بنابراین شما می توانید به طور کامل مرتکب شوید.

MBA خود را با 3 امتحان کامل کنید

MBA Agile ™ در سه مرحله متوالی، مدرک کارشناسی ارشد مدیریت، دیپلم کارشناسی ارشد مدیریت و MBA تشکیل شده است. بنابراین، اگر زندگی شما در راه تحصیلات MBA شما باشد، کار سخت شما به رسمیت شناخته نخواهد شد. در صورت بروز شرایط خاص، می توانید مدرک تحصیلی فوق لیسانس خود را دریافت کنید و سپس در صورت آماده بودن، مطالعات MBA خود را ادامه دهید.

بلوک موضوع واحد، با زمان خاموش

شما هر موضوع را در طول دوره هفت هفته کامل، با ارزیابی در طول راه. هر موضوع شامل 1 هفته برای شارژ و بازتاب آن است، بنابراین شما واقعا می توانید با آنچه که آموخته اید و برای موضوع بعدی آماده کرده اید، ارتباط برقرار کنید.

شما همچنین می دانید که دوازده هفته قبل از شروع هر موضوع، دانستن شرایط مربوطه، بنابراین شما می توانید مطالعات خود را به طور موثرتر در اطراف زندگی خانوادگی، تعهدات و یا تعهدات خود را برنامه ریزی کنید.

پورتال یادگیری دانش آموز

پورتال یادگیری نوآورانه دانشجویی شما منابع دیجیتال "برو به" را برای همه چیزهایی که لازم است با موفقیت به پایان رسیده مطالعات MBA خود را کامل کنید.

از مواد یادگیری اندازه نگاتیو، مقالات مجلات، فیلم ها و آزمونها به کتابخانه آنلاین گسترده ما، پشتیبانی دانشجویی و یک مخزن یک مرحله ای برای تمام اسناد و فرم های شما. برنامه ریزان، برنامه ها، نکات ارزیابی و کتاب های صوتی برای رضایت گرسنگان برای دانش وجود دارد.

و برای اطمینان از اینکه شما بهترین تجربه ممکن را در اختیار دارید، ما به طور مداوم پورتال را با آخرین نوآوری های ما به روز می کنیم.

علاوه بر این، پورتال یادگیری دانشجویی AIB فراهم می کند:

 • تمام نیازهای مطالعه خود را در اینترنت - آزادی و انعطاف پذیری برای مطالعه در کجا و زمانی که دوست دارید
 • عضویت رایگان به Lynda.com
 • اشتراک رایگان به مایکروسافت آفیس 365
 • یک نقطه مخزن برای ارزیابی ها و تکالیف
 • دسترسی آسان به مطالعه، حمایت دانشگاهی و رفاه.

امتحانات آنلاین

همه امتحانات ما با زمان شروع چندگانه به صورت آنلاین ارائه می شوند. بنابراین هرگز نمیتوانید دوباره امتحان کنید. شما آنها را از راحتی خانه و یا هر جایی در جهان انجام می دهید.

تجربه آموزش پراکنده

دانش خود را در معرض تمرین قرار دهید

برای ارائه به شما از تجربه یادگیری مرتبط ترین، ما یک رویکرد بسیار عملی برای مطالعه MBA است. شما فرصت استفاده از آنچه که در سناریوهای کسب و کار واقعی کسب کرده اید اعمال می کنید که می تواند شامل محل کار فعلی یا کسب و کار شما باشد.

همکاری های صنعت و استادان مهمان

به عنوان مدرسه کسب و کار عملی، ما اعتقاد داریم که آوردن نظریه به زندگی از طریق تجربیات واقعی در مورد آموزش و پرورش دانش آموزان و توسعه حرفه ای آنها بسیار مهم است.

همکاران صنعت ما و مدرسان مهمان صنعت، افراد منحصر به فرد از شرکت های برجسته هستند که دارای ویژگی های برجسته کسب و کار و کیفیت رهبری هستند.

دامنه و عمق همکاری های صنعتی ما نیز گسترده است. اعم از سازمان های موفقیت آمیز و با کارایی بالا و مارک های مانند آئودی و LinkedIn از طریق ذهن های نوآورانه کسب و کار و رهبران صنعت با نفوذ. تمام دانش آموزان AIB به میزان قابل توجهی از دانش و تجربیات ارزشمندی که به اشتراک می گذارند، بهره مند می شوند.

به عنوان یک دانش آموز، شما دسترسی منحصر به فرد به مجموعه ما از ویدئو مهمان سخنران صنعت، به شما فرصت برای افزایش یادگیری خود را از طریق تجارب کسب و کار در زندگی واقعی.

وسعت موضوع ها گسترده است، از جمله زمینه های تخصصی مانند رهبری، کارآفرینی، بازاریابی و مدیریت منابع انسانی - و ما فقط لمس سطح.

شما درک منحصر به فردی از نحوه استفاده از تئوری ها و اصول MBA به طور مستقیم در محل کار به دست می آورید و از اولویت در مورد چالش ها و دستاوردهای که می توانید انتظار دارید را بشنوید.

ساختار دوره و سوژه ها

برای موفقیت شما سازگار است

شروع MBA شما پایه و اساس دانش شما را برآورده می کند. شما با هفت موضوع اصلی که زمینه های کلیدی کسب و کار را پوشش می دهند شروع خواهید کرد. شما پس از آن می توانید انتخاب کنید که تخصص MBA خود را انتخاب کنید و یا هر چهار انتخابی که مربوط به اهداف حرفه ای خود را انتخاب کنید.

تخصص های MBA:

 • مدیریت کارآفرینی
 • دارایی، مالیه، سرمایه گذاری
 • مدیریت منابع انسانی
 • مدیریت بازاریابی
 • لجستیک و مدیریت زنجیره تامین

موضوع نهایی شما یک پروژه تحقیقاتی است که به شما کمک می کند تا از دانش و مهارت هایی که از طریق مطالعات خود به دست آورده اید استفاده کنید و آنها را به یک مشکل محل کار در محدوده تمرکز خود بکار برید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی


آخرین به روز رسانی July 8, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
18 - 36 
پاره وقت
تمام وقت
Information
Deadline
درخواست اطلاعات
Multiple start dates throughout the year, so you can start when it suits you.
Locations
استرالیا - Adelaide, South Australia
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
Multiple start dates throughout the year, so you can start when it suits you.
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
استرالیا - Adelaide, South Australia
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
Multiple start dates throughout the year, so you can start when it suits you.
تاریخ پایان درخواست اطلاعات