توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به طور خلاصه، برنامه درسی الکترونیکی رهبری برنامه MBA ما این است که در طراحی BDS (کسب و کار + دیجیتال + استراتژیک) ساخته شده و ساختار اطراف سه استاندارد شایستگی محتوای MBA اصلی: بسیاری از MBA کسب و کار اصلی (GMP)، چند تن از فن آوری هسته ای MBA ( فناوری اطلاعات و ارتباطات) و برخی استراتژیک اجرایی MBA (رهبری) ماژول های کلیدی است. این به معنای ارائه بهترین تجربه نژاد MBA (تکنولوژی و استراتژی های سنتی و پیشرفته گرا E-رهبری).

الکترونیکی رهبری برنامه MBA دو ساله متشکل از 18 (17 + 1 مقدماتی) ماژول اعمال در مدت زمان 40 ساعت استادان تماس (سخنرانی) هر (در کل از 720 ساعت تماس) منجر شده است. در هر ماژول های درسی، علاوه بر مشارکت فعال در سخنرانی ماژول، دانش آموزان مورد نیاز خواهد بود به انجام برخی از دوره های خود را در (قبل از قرائت، پس از قرائت، تعاملات از راه دور با مربی و همکاران) و / یا کار گروهی (مطالعات موردی، موضوعی کارگاه های آموزشی). حجم کار دانشجویی در کل در هر ماژول است که توسط تعداد مربوط به ECTS / USCTS وزن. دستاوردهای دانش آموزان از نتایج یادگیری ارزیابی می شود و از طریق مشاهدات مدرس از ارزیابی های فردی و بررسی در پایان هر یک از ماژول به ثمر رساند.

در آغاز برنامه، دانش آموزان خواهد شد برای حداقل کار گروهی ساله در دگرگونی های دیجیتال و یا راه اندازی طرح کسب و کار اختصاص داده است. اعضای تیم خواهد شد از پیش انتخاب شده و بر این اساس برفلد نسبت به اندازه و ساختار کل نسل دانش آموز. کارگاه های موضوعی (به عنوان مثال در تفکر طراحی) خواهد شد سازمان برای کمک به دانشجویان و تیم های آنها رسیدگی به چالش های طرح کسب و کار واقعی است. طرح کسب و کار خواهد شد مورد بررسی و به طور مستمر از طریق این دوره از برنامه مجددا، ارسال و تن به تن در انجمن سرمایه گذاری (در مقابل یک گروه از سرمایه گذاران واقعی) در پایان سال اول.

به عنوان اثبات انجام موفقیت آمیز کل E-رهبری برنامه MBA، دانش آموزان مورد نیاز برای طراحی، ارائه و دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد نهایی به عنوان یک تکلیف فردی در پایان برنامه. در طول این دانش آموزان تمرین پشتیبانی و راهنمایی از یک مربی لذت می برند، شخصا از سخنرانی اعضای هیات علمی MBA ترجیح انتخاب شده است. پایان نامه کارشناسی ارشد آماده خواهد شد و به شکل یک مقاله حرفه ای و یا علمی آماده چاپ شود. با دفاع موفقیت آمیز از پایان نامه کارشناسی ارشد، و تمام برنامه های مورد نیاز مطالعه دیگر، دانش آموزان خواهد شد دیپلم حرفه ای متخصص (کارشناسی ارشد) در مدیریت کسب و کار اعطا و ترویج با MBA عنوان.

نتایج یادگیری از ماژول های فردی و کل برنامه MBA تراز وسط قرار دارد و سازگار با شرایط ویژه تحصیلی و استانداردهای آموزش و پرورش تعریف شده توسط شرکای بین المللی ما: دانشکده از دانشکده کلی از کسب و کار (دانشگاه ایندیانا، ایالات متحده)، انجمن بین المللی MBA (AMBA ) و کمیسیون اروپا (EU الکترونیکی مهارت های، برنامه E-رهبری). پشتیبانی شده توسط اعضای هیات علمی معتبر، این برنامه MBA به طور کامل نشان می دهد ابعاد بین المللی آن و ارائه پل میان رشته ها، فرهنگ ها و تخصص های جهانی است.

این e-رهبری برنامه MBA به طور کامل میان رشته ای است و بسیاری از مناطق متفاوت اما مکمل مانند حسابداری، اقتصاد، امور مالی، سیستم های اطلاعات، بازاریابی، مدیریت عملیات و استراتژی را پوشش میدهد. در کنار این تواناییها و ظرفیتهای MBA اساسی موجود در اکثر برنامه های MBA با کیفیت بالا، برخی از ماژول های MBA ما کاملا در محتوای افتراق، ارائه یک چارچوب جامع در فن آوری، رسانه های اجتماعی، هوش کسب و کار، تفکر طراحی و رهبری، پس از توصیه های کلیدی E-رهبری. به طور همزمان، روش های تدریس دانش آموزان با یک ماتریس از افقی (عرضی) و رویکرد تخصص عمودی به این مناطق با تحریک فردی و تیمی کار به شدت خلاق، تفکر همگرا و واگرا فراهم می کند.

این برنامه e-رهبری MBA دست در رویکرد فراهم می کند به محتوای و متکی بسیار در آکادمی پر جنب و جوش و نزدیک، تعاملی و پویا - همکاری کسب و کار و انتقال دانش (سناریوهای / مطالعات موردی). دانش نظری الکترونیکی رهبری در الگوهای فعلی و تکنولوژی در حال ظهور است که با موفقیت در زندگی واقعی و شکست تحولات کسب و کار دیجیتال یا موارد شروع یو پی اس کسب و کار نوآورانه ارائه در چارچوب دگرگونی های دیجیتال ما شایستگی مرکز ترکیب شده است. دانش کسب و کار اصلی MBA این ترتیب با مهارت های دیجیتالی و رهبری در پایان اجرای دو سال از برنامه تکمیل شده است.

در طی این مطالعه برنامه MBA، دانش آموزان نیز قادر به یادگیری به طور مستقیم از تجارب دیدن از مدیران کسب و کار بالا و به چالش کشیدن مفاهیم کسب و کار و استراتژی های خود، گسترش پایه دانش خود را به عنوان آنها را از طریق ذهن حرکت تحریک و ترم به چالش کشیدن همراه با همسالان خود متفاوت رشته ها، با آنها ساخت شبکه قابل اعتماد مورد نیاز برای موفقیت و مسئولانه منجر شرکت در بازارهای داخلی و / یا بین المللی.

تحویل

برنامه تقویم و جدول زمانی برای هر نسل دانشجوی MBA خواهد شد در سال برنامه ریزی شده و در پیش منتشر شده، قبل از شروع تحویل برنامه. برنامه برای نسل جدید دانشجوی MBA برنامه ریزی شده است در اواخر نوامبر هر سال تقویم.

به طور معمول، یک ماژول برنامه از طریق دو آخر هفته متوالی تحویل داده است. فوق العاده، برخی از ماژول های خواهد شد از طریق تنها یک آخر هفته تمدید شده تحویل داده شود. به عنوان یک قاعده، وجود خواهد داشت سه هفته استراحت در بین ماژول ها. منطقی ترمز تمدید خواهد در فصل زمستان و تابستان فصل تعطیلات اعمال می شود. سخنرانی در تعطیلات عمومی محلی خواهد شد همراه سال اجتناب شود. این مدل ارائه اجازه می دهد تا دانش آموزان برای به حداقل رساندن برگ شغل، متحمل بدون از دست دادن درآمد و در ادامه با زندگی حرفه ای و خصوصی نزدیک معمولا.

جدول زمانی معمول برای یک ماژول (سخنرانی ساعت تماس):

  • جمعه 17:00-21:00
  • شنبه 8:00-18:00
  • یکشنبه 9:00-15:00

جدول زمانی معمولی برای ماژول آخر هفته تمدید شده (سخنرانی ساعت تماس):

  • پنجشنبه 15:00-21:00
  • جمعه 8:00-18:00
  • شنبه 8:00-18:00
  • یکشنبه 8:00-15:00

مدیریت برنامه بهترین تلاش خود را به پایبندی به برنامه ریزی و ارائه ماژول با توجه به تقویم منتشر شده و جدول زمانی استفاده کنید. در یک مورد فورس ماژور، مبادله ناخواسته محتوا ماژول و یا لغو ماژول نهایی، ما با دانش آموزان کار خواهد کرد برای پیدا کردن بهترین راه حل تحویل جایگزین امکان پذیر است.

مکاناستیو جابز سالن، دانشگاه کالج جبر (پردیس دانشگاه)، ILICA ST -:: بسیاری از سخنرانی برنامه ماژول خواهد شد در اصلی محل ما محل برگزاری MBA تحویل داده است. 242، زاگرب (کرواسی) همانطور که در برنامه تقویم / جدول زمانی و ماژول های درسی، برخی از سخنرانی ممکن است تا حدی یا به طور کامل در مکان های خارج از دانشگاه تحویل داده است. به دانش آموزان با تجربه عملی و به تقویت همکاری با شرکای ما صنعت، برخی از تمرینات و / یا سخنرانی خواهد شد در محل های محلی خود را سازمان یافته است. حداقل یک بار در سال، یک ماژول (یک آخر هفته) خواهد شد در برخی الهام بخش و درست کار توانمندسازی خارج از دانشگاه مکان در ساحل دریای آدریاتیک (یعنی زادار، کرواسی) یا خارج از کشور (به عنوان مثال وین، اتریش) برگزار می شود.

زبان: همه سخنرانی ها، ادبیات پژوهش برنامه، اسناد و مدارک مجاز و مدرس دانشگاه دانش آموز تعامل به زبان انگلیسی، زبان رسمی از کل برنامه MBA E-رهبری تحویل داده است.

ماژول

  1. مقدمه ای بر رهبری (MBA مورد نیاز و ارزش) 2. اقتصاد مدیریتی 3. مدیریت استراتژیک 4. مدیریت عملیات 5. مدیریت مالی 6. تفکر انتقادی و خلاقیت 7. بازاریابی و فروش مدیریت 8. مالی و حسابداری مدیریتی 9. روش های کمی 10. مدیریت پروژه 11. مدیریت استراتژیک فناوری و نوآوری 12. دگرگونی های دیجیتال و فرآیند کسب و کار مدل سازی 13. سیستم های اطلاعات در سازمان های مدرن 14. کارآفرینی و نوآوری 15. مدیریت و رهبری مردم در محیط زیست جهانی 16. مدیریت اطلاعات ریسک و امنیت 17. مدیریت خدمات فناوری اطلاعات 18. محصولات جدید مدیریت 19. طرح کسب و کار (تفکر طراحی) 20. پایان نامه کارشناسی ارشد (مربی پروژه)
برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره Campus based
Start Date
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
17,500 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date