EDHEC جهانی MBA

عمومی

3 مکان موجود

شرح برنامه

120298_hp-slide3.png

اگر به دنبال به دست آوردن آموزش کسب و کار در دنیای واقعی هستید و یک چشم انداز بین المللی برای کمک به شما در توسعه ، تسریع یا تغییر مسیر شغلی خود ایجاد می کنید ، پس برنامه MBA EDHEC Global در نیس ، جنوب فرانسه می تواند گزینه ای ایده آل برای شما باشد.

در طول برنامه 10 ماهه شما می توانید با سایر شرکت کنندگان از هر قاره جهان به اشتراک بگذارید ، یاد بگیرید و با آنها در ارتباط باشید - به طور معمول ما حدود 100 دانشجو از 30 ملیت مختلف داریم که با یک دانشکده بین المللی بسیار متنوع و برجسته ترکیب می شوند. واقعاً تجربه جهانی گزینه های شخصی از جمله آهنگ های تخصصی و پروژه های متناسب 3 ماه از برنامه شما را تشکیل می دهد ، به شما امکان می دهد برنامه را مطابق با اهداف حرفه ای خود تنظیم کنید.

VISION جهانی ، تمرکز شخصی

برنامه فشرده ، اصول اصلی تجارت را با انتخاب مسیرهای تخصصی ، پروژه های متناسب و سفرهای بین المللی یادگیری ترکیب می کند که به شما در توسعه و پیشرفت شغلی و رهبری خود برای آینده شغلی کمک می کند.

به دلیل مدت زمان کوتاه تر دوره ، MBA جهانی مخصوصاً برای کاندیدایی مناسب است که در حال حاضر دارای یک پایه حرفه ای قوی هستند - به طور متوسط ، شرکت کنندگان 8 سال تجربه دارند بنابراین ROI می تواند به ویژه قوی باشد زیرا شما از محل کار خارج خواهید شد. کمتر از یک سال ، اما تمام یادگیری و پیشرفت شما برای تعریف و دستیابی به جاه طلبی ها و مراحل بعدی شما را خواهد داشت. همچنین می توانید با اتمام تحصیلات خود 6 ماه تجربه کار خود را گسترش دهید.

هر دوره شامل ترکیبی از آموزش آکادمیک ، مطالعات موردی در زندگی واقعی و پروژه های گروهی است تا نتایج یادگیری عملی و عملی را از منظر شخصی و حرفه ای به شما ارائه دهد.

اصول تجارت و رهبری

ماژول های اصلی به شما چشم انداز گسترده ای از چالش های کلیدی ، استراتژی ها و مهارت های لازم برای تبدیل شدن به یک رهبر مسئول و پویا در دنیای در حال تغییر از جمله امور مالی شرکت ، استراتژی ، افراد و سازمان های پیشرو ، پایداری ، تفکر طراحی ، داده های بزرگ و مصنوعی می دهد. شعور و بین المللی یک تجارت

انتخاب آهنگ های تخصصی با اکسپدیشن جهانی یادگیری

1 ماه این برنامه به یک برگزیده تخصصی مورد نظر شما اختصاص داده شده است که به منظور ارتقاء تخصص شما در راستای آرزوهای شغلی شما طراحی شده است. شما می توانید از بین دیجیتال نوآوری (1 هفته در نیویورک) ، رهبری (1 هفته در سنگاپور) ، کارآفرینی (1 هفته در سان فرانسیسکو) یا امور مالی (1 هفته در لندن) را انتخاب کنید.

متناسب با 8 هفته پروژه MBA

دوره 8 هفته ای از ماه مه تا ژوئن به شما امکان می دهد مهارت ها و دانش تازه بدست آمده خود را در قالب یک پروژه متناسب با MBA عملی کنید. شما می توانید یکی از شش گزینه را انتخاب کنید که متناسب با اهداف و علاقه های شغلی خود انتخاب کنید: کارورزی ، پروژه مشاوره ، برنامه تجاری ، پروژه پایداری ، پروژه تحقیقاتی یا بورس تحصیلی

توسعه شخصی ، مربیگری و استراتژی شغلی

برنامه EDHEC CareerSMART یک برنامه حرفه ای بین المللی حرفه ای است. این کمک می کند تا دانش ، مهارت ها ، ابزار و نگرش های مورد نیاز خود را برای بهبود عملکرد خود در فرآیندهای استخدام به دست آورید و بتوانید پتانسیل های خود را در ارائه ها ، موارد و مصاحبه ها نشان دهید. از طریق کارگاه های اختصاصی ، جلسات مربیگری فردی و شغلی به کارفرمایان آینده.

شبکه پشتیبانی در EDHEC بسیار عالی بود. تمام توصیه هایی که من از تکنیک های مصاحبه گرفته تا مارک تجاری شخصی و شبکه سازی دریافت کردم ، مرا به جایی رسانده است که امروز هستم. قطعاً بهترین انتخاب شغلی است که من ساخته ام! " شارلوت اتوتاک ، MBA Alumna جهانی ، انگلستان

محیط یادگیری استثنایی

پردیس EDHEC در نیس واقع شده است، یک شهر واقعا بین المللی با کیفیت بی نظیر زندگی است. پردیس EDHEC در یک مجتمع زیبا و مدرن مشرف به دریای مدیترانه است. شرکت کنندگان MBA از یک کل طبقه اختصاص یافته به آموزش اجرایی، یادگیری و تحقیقات بهره مند می شوند.

Nice promenade

برنامه با یک نگاه:

اعتباربخشی

AACSB ، AMBA ، EQUIS

نوع برنامه

MBA

فرمت برنامه

10 ماه ، تمام وقت ، به زبان انگلیسی

تخصص ها

آهنگ تخصصی 1 ماهه (انتخاب 4 گزینه)

پروژه MBA متناسب با 8 هفته (انتخاب 6 گزینه)

کلاسهای رایگان فرانسه اختیاری

زبان دستورالعمل

انگلیسی

مهلت درخواست

30 ژوئن

تاریخ های شروع

سپتامبر

تحصیل در خارج از کشور یا برنامه های تبادل

اکسپدیشن پایداری 1 هفته به آفریقای جنوبی

1 سفر جهانی یادگیری به نیویورک ، سان فرانسیسکو ، سنگاپور یا لندن

گزینه ای برای مبادله دانشگاهی به عنوان یک پروژه MBA

شهریه

44000 یورو شامل 2 سفر تجاری جهانی. هزینه درخواست 150 یورو

بورس تحصیلی

برتری: 50٪ کاهش برای داوطلبان با نمره GMAT 720 یا بالاتر

حق بیمه: 40٪ کاهش برای داوطلبان با نمره GMAT 650-710

شایستگی: 30٪ کاهش براساس GMAT و پتانسیل دانشگاهی

ملیت اول: 20٪ کاهش برای سه نامزد اول هر ملی برای ثبت نام

تعالی اروپا: کاهش 30 درصدی برای اتباع اتحادیه اروپا و EEA

تأثیر بگذارید: کاهش 30٪ مبتنی بر پتانسیل ایجاد پایداری و اخلاق در تجارت

شرایط پذیرش

مدرک دانشگاهی: لیسانس

آزمون های توانایی:

GMAT (حداقل): 550

GMAT (میانگین): 630

GRE و TAGE MAGE نیز پذیرفتند

آزمون های زبان:

آیلتس (حداقل): 6.5

TOEFL iBT (حداقل): 100، PBT - 603، TOEFL CBT - 250

TOEIC (حداقل): 850

منابع: 2

حداقل تجربه کار: 3 سال

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Created by and for entrepreneurs, EDHEC has embodied the fundamental values of business for over a century.

Created by and for entrepreneurs, EDHEC has embodied the fundamental values of business for over a century. اطلاعات محدود
خوب , پاریس , روبیکس + 2 بیشتر کمتر

اعتیار سنجی ها