Filter
EMBA یک ساله
بوقلمون Istanbul نوع تحصیل: همه سرعت: پاره وقت

‏ {mbastudies-1-year-emba:singular} ‏ سیدنی بوقلمون درباره ملاحظه کنید

EMBA 1 ساله یک برنامه انعطاف پذیر برای حرفه ای های کسب و کار است که به دنبال پیشرفت حرفه های خود هستند. دانش آموزان یک مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی می توانند بر روی تخصص هایی تمرکز کنند که اهداف خاص خود را تامین می کنند.  

اگر می خواهید به صعود از نردبان شرکت ها و کسب موقعیت های مدیریتی، MBA است برای شما. این برنامه به شما می دهد دانش و مهارت به دست آوردن تطبیق پذیری، از نظر درک، از طیف وسیعی از عملکرد، مناطق کسب و کار. به علاوه توانایی به استفاده از ابزار و تجزیه و تحلیل، به منظور کمک به برنامه ریزی استراتژیک، و تصمیم گیری.

ترکیه، رسما به جمهوری ترکیه، یک کشور قاره است، عمدتا در آناتولی در غرب آسیا و در تراکیه شرق در جنوب شرقی اروپا واقع شده است. بسیاری از دانشگاه های ترکیه (دولتی و خصوصی) شرکت در برنامه های پان اروپایی تبادل دانشجو (سقراط، اراسموس، و مانند آن). برخی نیز موافقت نامه با دانشگاه غیر اروپایی دارند، بیش از حد.

Mecidiyekoy یکی از محله های در شیشلی، استانبول است. این یکی از محله های کسب و کار برجسته ترین و همچنین، با توجه به محل آن، مرکز مهم حمل و نقل است. استانبول Cevahir، واقع در Mecidiyekoy، بزرگترین مرکز خرید در اروپا و یکی از بزرگترین در جهان است.

‏ با مدارس عالی به طور مستقیم تماس بگیرید سیدنی بوقلمون پاره وقت {mbastudies-1-year-emba:plural} 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

Sabanci University

طراحی و اجرای اجرایی MBA ماهیت پاره وقت برنامه را به عنوان دارایی و در نظر گرفتن مشارکت شرکت کنندگان با MBA اجرایی و مسئولیت های کاری روزمره آنها به عنوان فرصت های مکمل ی ... [+]

MBA اجرایی

با تشکر از شما برای علاقه مندی شما به MBA Executive Sabancı . برنامه MBA اجرایی Sabancı دقیقا برای آماده سازی مدیران سطح متوسط ​​برای تبدیل شدن به مدیران برتر است که می توانند در سطح جهانی رقابت کنند. من می خواهم شما را تشویق کنم که به دقت برنامه خود را بررسی کرده و تصمیم بگیرد که آیا این برنامه مناسب برای شماست یا نه.

ما یک برنامه خواستار داریم که نیاز به کار و تلاش زیادی دارد. این تلاش شامل نه تنها حضور در کلاسها و تحصیل به صورت جداگانه، بلکه همچنین حمایت از یکدیگر به عنوان بخشی از فرایند یادگیری تیم است. این برنامه به منظور ایجاد تجربه عملی شرکت کنندگان، ایجاد محیطی است که به اشتراک گذاری چنین تجربیات کمک می کند. این ویژگی های طراحی برنامه درسی و برنامه برنامه بر اساس ارزش هایی است که ما از برتری تحصیلی، اصول اخلاقی کار، کار گروهی و روابط عملی حمایت می کنیم.... [-]

بوقلمون Istanbul
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی