دسته بندی های پرطرفدار

EMBA - MBA اجرایی

EMBA (MBA اجرایی) درجه کارشناسی ارشد در کسب و کار است که برای حرفه ای ها با تجربه کاری قابل توجهی طراحی شده است. برنامه EMBA دانشجویان با دانش و مهارت ارائه برای پیشبرد در حرفه خود، اغلب به رهبری و مدیریت سمت های اجرایی. اکثر برنامه های EMBA را می توان در کمتر از 2 سال تکمیل شده و طراحی شده اند تا دانش آموزان می توانند مدرک خود را کسب در حالی که در ادامه به کار می کنند. این بخش مهمی از برنامه های EMBA به عنوان دانش آموزان می توانند خود دانش در کار به محیط یادگیری به ارمغان بیاورد.
دانشجویان درآمد EMBA خود را از بخش خصوصی، غیر انتفاعی، و دولت آمده، و از بسیاری از صنایع. بسیاری از دانشگاه ارائه برنامه EMBA همچنین ارائه این مدرک از طریق آموزش از راه دور.ترم برای درجه EMBA شامل پایه های کسب و کار، مانند امور مالی، بازاریابی، و حسابداری، و ممکن است شامل تاکید بر رهبری و مدیریت در بخش های مختلف کسب و کار.

انواع برنامه های مختلف EMBA می تواند قریب به اتفاق - دون 'تی اجازه آن را به شما را متوقف کند! شروع جستجوی خود را با نگاه کردن به محبوب ترین برنامه EMBA ذکر شده در زیر.

EMBAs تازه اضافه شده

University of South Florida

MBA اجرایی

اکتبر 20, 2018
برنامه اجرایی MBA ایالات متحده آمریکا یک برنامه شدید با سرعت است که زمان را از محل کار به حداقل می رساند. دانش آموزان این برنامه را در ماه اوت شروع می کنند و از طریق برنامه به عنوان یک گروه تکمیل می شوند و فقط 21 ماه از تکمیل الزامات مورد نیاز برخوردارند.… [+] [-]

Geneva School of Economics and Management GSEM

MBA اجرایی

نوامبر 12, 2018
MBA ما مدیران اجرایی را با مدرک مدیریت عمومی درجه اول بدون وقفه در کار خود را فراهم می کند. این برنامه برای تعادل تئوری و کاربرد عملی طراحی شده است و یادگیری کلاس درس را با توسعه شخصی تعاملی ترکیب می کند.… [+] [-]

Galicia Business School

EMBA

سپتامبر 8, 2018
آیا شما حرفه ای با استعداد هستید؟ آیا قبلا وظایف مدیریتی را قبول دارید؟ پیشرفت به عنوان یک مدیر و رشد ظرفیت رهبری شما.

EMBA چیست؟