دسته بندی های پرطرفدار

EMBA - MBA اجرایی

EMBA (MBA اجرایی) درجه کارشناسی ارشد در کسب و کار است که برای حرفه ای ها با تجربه کاری قابل توجهی طراحی شده است. برنامه EMBA دانشجویان با دانش و مهارت ارائه برای پیشبرد در حرفه خود، اغلب به رهبری و مدیریت سمت های اجرایی. اکثر برنامه های EMBA را می توان در کمتر از 2 سال تکمیل شده و طراحی شده اند تا دانش آموزان می توانند مدرک خود را کسب در حالی که در ادامه به کار می کنند. این بخش مهمی از برنامه های EMBA به عنوان دانش آموزان می توانند خود دانش در کار به محیط یادگیری به ارمغان بیاورد.
دانشجویان درآمد EMBA خود را از بخش خصوصی، غیر انتفاعی، و دولت آمده، و از بسیاری از صنایع. بسیاری از دانشگاه ارائه برنامه EMBA همچنین ارائه این مدرک از طریق آموزش از راه دور.ترم برای درجه EMBA شامل پایه های کسب و کار، مانند امور مالی، بازاریابی، و حسابداری، و ممکن است شامل تاکید بر رهبری و مدیریت در بخش های مختلف کسب و کار.

انواع برنامه های مختلف EMBA می تواند قریب به اتفاق - دون 'تی اجازه آن را به شما را متوقف کند! شروع جستجوی خود را با نگاه کردن به محبوب ترین برنامه EMBA ذکر شده در زیر.

EMBAs تازه اضافه شده

International Business School the Hague

مدیر اجرایی انعطاف پذیر

دسامبر 15, 2017
انعطاف پذیر MBA در مدرسه کسب و کار بین المللی لاهه (IBSH) برای رهبران کسب و کار با چشم انداز برای رشد حرفه ای.

The School of Management and Research

MBA در آموزش پایدار

دسامبر 14, 2017
دانشکده مدیریت و تحقیقات در یک شهر شناخته شده برای فرهنگ، تنوع، تاریخ شگفت انگیزی از بیش از 2000 سال، زبان، آموزش و پرورش و موسسات ورزشی، خوشحال است که می دانید که شما علاقه مند به دانستن و یا ثبت نام در MBA حرفه ای آنلاین / مخلوط شما و برنامه های دکترا… [+] [-]

Institut Supérieur de Marketing du Luxe - SUP de LUXE

MBA in in Global Luxury Brand Management

دسامبر 13, 2017
. . اقتصاد و مدیریت خرده فروشی پایه محل فروشگاه و توسعه مفهومی را ذخیره کنید بازاریابی و تجارتی بصری مدیریت ایجاد مدیریت و ویژگی های هنری تدارکات شراب و ارواح متخصصان جوان که امیدوارند مسیر شغلی خود را تسریع کنند. … [+] [-]

EMBA چیست؟