دسته بندی های پرطرفدار

EMBA - MBA اجرایی

EMBA (MBA اجرایی) درجه کارشناسی ارشد در کسب و کار است که برای حرفه ای ها با تجربه کاری قابل توجهی طراحی شده است. برنامه EMBA دانشجویان با دانش و مهارت ارائه برای پیشبرد در حرفه خود، اغلب به رهبری و مدیریت سمت های اجرایی. اکثر برنامه های EMBA را می توان در کمتر از 2 سال تکمیل شده و طراحی شده اند تا دانش آموزان می توانند مدرک خود را کسب در حالی که در ادامه به کار می کنند. این بخش مهمی از برنامه های EMBA به عنوان دانش آموزان می توانند خود دانش در کار به محیط یادگیری به ارمغان بیاورد.
دانشجویان درآمد EMBA خود را از بخش خصوصی، غیر انتفاعی، و دولت آمده، و از بسیاری از صنایع. بسیاری از دانشگاه ارائه برنامه EMBA همچنین ارائه این مدرک از طریق آموزش از راه دور.ترم برای درجه EMBA شامل پایه های کسب و کار، مانند امور مالی، بازاریابی، و حسابداری، و ممکن است شامل تاکید بر رهبری و مدیریت در بخش های مختلف کسب و کار.

انواع برنامه های مختلف EMBA می تواند قریب به اتفاق - دون 'تی اجازه آن را به شما را متوقف کند! شروع جستجوی خود را با نگاه کردن به محبوب ترین برنامه EMBA ذکر شده در زیر.

EMBAs تازه اضافه شده

Campbellsville University

MBA حرفه ای (PMBA)

اکتبر 14, 2017
PMBA - MBA حرفه ای MBA حرفه ای با IT Track نیاز دانش آموزان به تجربه قبلی کار، در حال حاضر در حال کار در یک موقعیت تمام وقت یا نیمه وقت، تکمیل یک کارآموزی و یا سایه کار.

FGV

OneMBA

اکتبر 14, 2017

Kozminski University

مباحث مدیریت بین المللی

اکتبر 12, 2017
MBA در مديريت بين الملل يك برنامه تمام وقتي است كه در دو كشور انتخابي ارائه شده است كه تخصص حرفه اي جوانان را براي مهارت هاي تجاري و رويكردي براي موفقيت بين المللي حرفه اي فراهم مي آورد.

EMBA چیست؟