MBASTUDIES

‏ 2‏ EMBA برتر در آفریقای جنوبی را ملاحظه کنید 2022‏

آفریقای جنوبی تبدیل شده است یک نیروی اقتصادی برای همه از آفریقا، و آن را محل عالی برای کیفیت بالا و برنامه های EMBA پاداش. برنامه های کسب و کار در آفریقای جنوبی دارای سابقه طولانی و ادامه به رشد، مقدار دادن و حتی بیشتر به درجه از آفریقای جنوبی. دانش آموزان به دنبال EMBA آفریقای جنوبی حضور بسیاری از موسسات آموزشی در سطح جهانی، و همچنین به عنوان استفاده از زیبایی چشم انداز و فرهنگ.


برنامه EMBA آفریقای جنوبی را یک "دست در" رویکرد، با تاکید بر استفاده از تئوری به عمل. دانشجویان EMBA آفریقای جنوبی یک پایه کسب و کار قوی از طریق کلاس های هسته در حالی که با تمرکز بر فناوری، جهانی شدن، اخلاق، مدیریت و رهبری به دست آورید. دانش آموزانی که EMBA آفریقای جنوبی به دنبال اغلب حرفه ای کسب و کار فعلی که در حال کار برای افزایش فرصتهای شغلی خود را به سطح بعدی رهبری اجرایی می باشد.


اگر شما در جستجوی یک محیط آکادمیک به چالش کشیدن و تحریک، سپس EMBA آفریقای جنوبی ممکن است برنامه را برای شما. نگاهی به طریق گزینه های زیر!

نتایج Filter

UCT GSB Executive MBA

University of Cape Town Graduate School of Business
EMBA
فوریه 2022
<
پاره وقت
<
2 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

تجربه خود را تثبیت کنید. فراتر از دانش و تئوری حرکت کنید تا خرد لازم برای اولویت بندی و مدیریت در یک جهان پیچیده را بدست آورید. مدیریت اجرایی MBA (EMBA) در دانشکده تحصیلات تکم ...

اطلاعات بیشتر

MBA بین المللی

ISM - International School of Management
EMBA
سپتامبر 2022
<
پاره وقت
انگلیسی
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
پردیس دانشگاهی
آنلاین

MBA ما به شما می دهد لبه های جهانی شما نیاز به گرفتن حرفه ای رهبری خود را به بالا. این برنامه برای مدیران کار ساخته شده است، این برنامه تمام سختی های تحصیلی یک MBA سنتی را ارا ...

اطلاعات بیشتر