MBAtahsilat.com

‏ ‏ EMBA برتر در آفریقای جنوبی را ملاحظه کنید 2020‏

آفریقای جنوبی تبدیل شده است یک نیروی اقتصادی برای همه از آفریقا، و آن را محل عالی برای کیفیت بالا و برنامه های EMBA پاداش. برنامه های کسب و کار در آفریقای جنوبی دارای سابقه طولانی و ادامه به رشد، مقدار دادن و حتی بیشتر به درجه از آفریقای جنوبی. دانش آموزان به دنبال EMBA آفریقای جنوبی حضور بسیاری از موسسات آموزشی در سطح جهانی، و همچنین به عنوان استفاده از زیبایی چشم انداز و فرهنگ.


برنامه EMBA آفریقای جنوبی را یک "دست در" رویکرد، با تاکید بر استفاده از تئوری به عمل. دانشجویان EMBA آفریقای جنوبی یک پایه کسب و کار قوی از طریق کلاس های هسته در حالی که با تمرکز بر فناوری، جهانی شدن، اخلاق، مدیریت و رهبری به دست آورید. دانش آموزانی که EMBA آفریقای جنوبی به دنبال اغلب حرفه ای کسب و کار فعلی که در حال کار برای افزایش فرصتهای شغلی خود را به سطح بعدی رهبری اجرایی می باشد.


اگر شما در جستجوی یک محیط آکادمیک به چالش کشیدن و تحریک، سپس EMBA آفریقای جنوبی ممکن است برنامه را برای شما. نگاهی به طریق گزینه های زیر!

نتایج Filter

UCT GSB Executive MBA

University of Cape Town Graduate School of Business
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها فوریه 2020 آفریقای جنوبی کیپ تاون

GSB MBA متخصص در مدیریت اجرایی (EMBA) یک تجربه یادگیری کاربردی برای مدیران و رهبران است که به شما کمک می کند در نقش اجرایی خود به طوری که بیشتر تحقق یابد و هدفمند است. این برنامه حضور شما، توانایی های مفهومی، حکمت عملی و احتیاط را توسعه می دهد تا بتوانید در شرایط پیچیده اولویت بندی کنید و به طور موثر ارائه دهید.