MBASTUDIES

‏ برتر درجه های EMBA سیدنی آلمان 2021‏

EMBA در لایپزیگ انتخاب بالا برای یک برنامه کسب و کار فارغ التحصیل حرفه ای برای بسیاری از مردم در سراسر جهان است. گذشته از برنامه های آکادمیک عالی، لایپزیگ است چیزهای زیادی برای عرضه کسانی که این شهرستان پر جنب و جوش و پویا برای پیشرفت علمی و حرفه ای را انتخاب کنید. با EMBA در لایپزیگ، دانش آموزان می توانند یک شبکه حرفه ای قوی است که می تواند آلمان و همچنین اروپا دهانه ساخت.

EMBA در لایپزیگ است برای حرفه ای ها به دنبال آموزش و پرورش فارغ التحصیل در کسب و کار به منظور پیشبرد به رهبری اجرایی طراحی شده است. برنامه به طور کلی از ترم شامل برای ساخت یک پایه کسب و کار قوی در بازاریابی، حسابداری، امور مالی، اخلاق، و اقتصاد، با تاکید بر مدیریت. بسیاری از EMBA در برنامه لایپزیگ در تلاش برای ارائه مهارت ها، دانش و آموزش برای رهبران کسب و کار جهانی فردا.

شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد EMBA در لایپزیگ با استفاده از پیمایش از طریق برنامه های زیر را یاد بگیرند.اگر یک برنامه شما علاقه مند به شما پیدا کنید، شما می توانید اطلاعات به طور مستقیم از مدرسه درخواست!

نتایج Filter

کارشناسی ارشد MBA مدیریت کسب و کار

EuroMBA
EMBA
سپتامبر 2021
<
پاره وقت
<
24 ماهها
انگلیسی
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
پردیس دانشگاهی
آنلاین

EuroMBA بیش از یک MBA است. این ارائه می دهد مدیران یک فرصت برای توسعه مهارت های کسب و کار خود در حالی که ساختمان یک شبکه بین المللی پوشا کل جهان است. ...

اطلاعات بیشتر

MBA اجرایی جهانی (EMBA)

HHL Leipzig Graduate School of Management
EMBA
<
تمام وقت
<
21 ماهها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

جهانی اجرایی MBA از EADA و HHL آماده شما را به کار در یک محیط کسب و کار جهانی شده و بسیار رقابتی و شما را به یک سطح از دانش است که ضروری به موفقیت فرایند توسعه مدیریت خود را ا ...

اطلاعات بیشتر