Filter
EMBA
آلمان Frankfurt نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برتر درجه های EMBA سیدنی آلمان 2019‏

برنامه های درجه EMBA گزینه های آموزش انعطاف پذیر و مقرون به صرفه برای تمام وقت کار حرفه ای هستند. در امروز 'بازار کار، این ها ' آسان نیست برای پیدا کردن یک لبه رقابتی. هر دو نفر شاغل و بیکار به EMBA نگاه کنید.

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) است به فارغ التحصیلان پس از اتمام دو سال تحصیل در پوشش مباحث پیشرفته و تخصصی مانند کسب و کار، مدیریت، امور مالی و حسابداری ارائه شده است. درآمد MBA می توانید فارغ التحصیلان یک مزیت رقابتی نسبت به سایر متقاضیان کار در بازار کار تهاجمی است.

 

آلمان، رسما به جمهوری فدرال آلمان، یک جمهوری پارلمانی فدرال در غرب اروپا مرکزی است. این کشور شامل 16 ایالت و پایتخت آن و بزرگترین شهرستان برلین است.

به عنوان بزرگترین شهرستان در ایالت هسه، فرانکفورت شهرستان اصلی دارای بیش از 700000 نفر جمعیت. این مرکز مالی از آلمان و در اروپا است. این شهرستان دارای دو دانشگاه و چندین مدرسه متخصص آموزش عالی.

‏ MBAs اجرایی سیدنی آلمان را مرور کنید 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

Frankfurt School of Finance & Management

استاد اجرایی مدیریت بازرگانی (MBA) است که در مدیران با تجربه که توسعه مهارت های مدیریت و مهارت های رهبری از طریق مطالعه به چالش کشیدن و دور کردن شبکه خود را در بخش های مخ ... [+]

اجرایی MBA (EMBA) از Frankfurt School آماده آماده سازی برای بالای مدیریت هدف قرار دادند. این برنامه به چالش کشیدن از مطالعه اجازه می دهد تا پاره وقت در 18 ماه استاد مشهور بین المللی مدیریت کسب و کار (MBA) برای به دست آوردن. آن است که در رهبران کسب و کار با تجربه که مدیریت دانش و مهارت های رهبری خود را متعهد و می خواهید به توسعه حرفه ای است. در سود MBA ما از برتری از استادان مشهور و پزشکان، مورد نوآورانه مطالعه گرا آموزش، به صورت جداگانه به اندازه برش برای شما رهبری مربیگری و ماژول های خارج از کشور اختیاری به دانشگاه های پیشرو شریک در جهان مانند CEIBS در شانگهای، چین و Stellenbosch از مدرسه کسب و کار در شهر کیپ تاون، آفریقای جنوبی. به MBA از Frankfurt School درب باز می شود و در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده و قدردانی است.... [-]

آلمان Frankfurt
اکتبر 2019
انگلیسی
پاره وقت
18 - 18 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی