Filter
EMBA
آلمان Hanover نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برتر برنامه های EMBA سیدنی آلمان 2019‏

EMBA ممکن است راه حل است. این اجازه می دهد تا شما را به حفظ شغل خود، یادگیری از کارشناسان و اعمال مهارت های جدید فورا به عقب در نیروی کار.

افرادی که در حال حاضر به دست آورده مدرک کارشناسی و مایل به افزایش بیشتر دانش و آموزش خود را می توانید انتخاب کنید برای به دست آوردن کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی یا MBA. مدرک MBA یک برنامه دو ساله که ممکن است کمک به آماده سازی فارغ التحصیلان برای یک شغل در رهبری و مدیریت در دنیای کسب و کار است.

آلمان است یک قسمت بزرگ برای scholarsand بین المللی دارای کیفیت بالا سیستم آموزش عالی. ارزش این سطح از آموزش و پرورش شده است آلمان 'اقتصاد قوی بهبود یافته است. دانشجویان خارجی لذت بردن از استانداردهای زندگی بسیار عالی در یک محیط امن و امن است. برلین پایتخت است.

هانوفر پایتخت نیدرزاکسن، آلمان است. این می دانم که برای میزبانی نمایشگاه تجاری سالانه در کشور است. از آن است که جمعیتی بیش از 500000 نفر جمعیت. این چندین دانشگاهها و سایر مراکز آموزش عالی.

‏ MBAs اجرایی سیدنی آلمان را جستجو کنید 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

درجه های تحصیلی
محل
آلمان
Hanover
نوع تحصیل
سرعت
GISMA Business School

در این برنامه، ما به کارکردهای کسب و کار (به عنوان مثال استراتژی، مالی، HR) و چارچوب خارجی از دیدگاه های غیر سنتی بین المللی می پردازیم: عدم اطمینان، تغییر، چابکی و پاسخگ ... [+]

MBA اجرایی

در این برنامه، ما به کارکردهای کسب و کار (به عنوان مثال استراتژی، مالی، HR) و چارچوب خارجی از دیدگاه های غیر سنتی بین المللی می پردازیم: عدم اطمینان، تغییر، چابکی و پاسخگویی سازمان ها. ذهنیت رهبری "تغییر مهمی است".

علاوه بر این، شما شبکه خود را از متخصصین همگانی گسترش خواهد داد. این گروه از همسالان یک عنصر حیاتی از MBA در GISMA است.

اعتبار و رتبه بندی

این برنامه توسط FIBAA و GISMA Business School منتظر تصویب نهایی دولت است.... [-]

آلمان Hanover
آوریل 2020
انگلیسی
پاره وقت
24 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی