MBASTUDIES

‏ 2‏ EMBA برتر در استرالیا را ملاحظه کنید 2022‏

EMBA استرالیا می دهد حرفه ای به دنبال افزایش شغلی خود، این فرصت به انجام این کار با سرعت خود را دارند. داوطلبان این فرصت را به درون سازمان فعلی خود را پیشبرد و کسب حقوق به طور قابل توجهی بالاتر بدون اخلال در برنامه کار فعلی داده می شود. حرفه ای با حداقل پنج سال تجربه می تواند EMBA استرالیا از تعدادی از دانشگاه های مختلف و یا برنامه های آنلاین را دنبال، بسته به شهرستانها و یا دوره های آموزشی ارجح است.

اغلب، مدیران و متخصصان سطح بالا خود را در چهار راه حرفه ای پیدا کنید. آیا به دنبال چیزی جدید و یا فقط در تلاش برای بالا فلات افزایش، برنامه EMBA استرالیا اجازه می دهد تا برای این حرفه به جای که رکود یا بهتر وضعیت خود را با ثروت جدید از دانش و تئوری، در کنار دانشجویان همکار. همکار دانشجویان EMBA استرالیا تشویق و ایجاد انگیزه میل به رشد و ساخت در تجربه مشترک است.شیوه های کسب و کار از سراسر جهان مورد بحث خواهد شد، تئوری کسب و کار خواهد شد به اشتراک گذاشته و مورد بحث، و دانش آموزان EMBA استرالیا با یک دیدگاه جدید در نه تنها روش های خود را ترک خواهد کرد، اما در راه است که در آن سازمان عمل و هدف به موفقیت.

شروع جستجوی خود را برای برنامه EMBA استرالیا است که به بهترین وجه برای کسب و کار و آینده خود را مناسب است. حرکت از طریق گزینه های زیر و ببینید چه چیزی در انتظار شما!

نتایج Filter

استاد مدیریت بازرگانی (اجرایی)

University of Wollongong Faculty of Business
EMBA
<
پاره وقت
<
2 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی (EMBA) مجموعه مجموعه ای از توانایی های پیچیده تئوری و حرفه ای را برای مدیران، کسانی که مشتاق به مقامات اجرایی و کارآفرینان است. ...

اطلاعات بیشتر

کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی

University of Technology Sydney
EMBA
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
2 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

EMBA بر یادگیری کاربردی و کار یکپارچه تأکید می کند که به دانش آموزان اجازه می دهد آنچه را که یاد می گیرند مستقیماً در زمینه کاری خاص خود بکار گیرند. این برنامه با همکاری نزدیک ...

اطلاعات بیشتر