‏ در {موضوع} برنامه EMBA

‏ 2019‏ در {موضوع} MBAs اجرایی ‏ برترین های

مدرک کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد است که برای غنی سازی تجربه و دانش کارکنان اجرایی طراحی شده است. دانش آموزان می توانند با در نظر گرفتن درجه کار کردن در موقعیت های تمام وقت، مهارت های و مهارت های فعلی خود را بیان کنند.

EMBA در اقتصاد چیست؟ EMBA در اقتصاد یک سطح بالاتری است که در مورد موضوع اقتصاد متمرکز است. یک دانش آموز می تواند انتظار داشته باشد نگاهی دقیق تر به بازار و سایر جنبه های مالی که می تواند تصمیمات کسب و کار استراتژیک را در موقعیت فعلی خود تحت تأثیر قرار دهد. با تمرکز بر رویدادهای مختلف و کاتالیزورهایی که بر اقتصاد تأثیر می گذارند، امیدوارم دانش آموز بتواند درک خوبی از انتقال ثروت و نحوه تاثیر آن بر وقایع آینده داشته باشد.

دانشآموختگان EMBA در اقتصاد می توانند انتظار داشته باشند مهارت های مختلفی را یاد بگیرند که می تواند در موقعیت های فعلی آنها را کمک کند. برای شروع، دانش آموزان می توانند نحوه تحلیل روند فعلی بازار را یاد بگیرند. تجزیه و تحلیل یک مهارت مهم است که در بسیاری از موقعیت ها مربوط است. همچنین، حل مسئله یک مهارت آموزش داده خواهد شد. در نهایت، دانش آموزان می توانند شبکه ای را با افراد مختلف از کارفرمایان انتظار داشته باشند.

کسانی که علاقه مند به هزینه این درجه هستند باید با موسسه تماس بگیرند. هزینه ها به همراه طول مدت لازم برای پایان دادن به این درجه متفاوت خواهد بود.

با توجه به اینکه اقتصاد فعلی تقریبا روزانه تغییر می کند، مطالعه اقتصاد همچنان تا حدی باقی می ماند. دانش آموزانی که این درجه را تکمیل می کنند، ممکن است در بازار کار شریک باشند و به عنوان نامزد اصلی برای بسیاری از موقعیت های اجرایی در سطح مطلوب باشند. یکی از مدیران مالی، تحلیلگر مالی و موقعیتهای مشکوک احتمالا در دسترس خواهد بود پس از تکمیل این برنامه. علاوه بر این، ممکن است متوجه شوید که ارتقا یا افزایش حقوق و دستمزد در شرکت فعلی خود ممکن است پس از اخذ این درجه باشد.

کسانی که علاقه مند به یادگیری بیشتر یا بالقوه ثبت نام در این برنامه EMBA هستند، باید موسسات مختلفی را پیشنهاد کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

 

اطلاعات بیشتر
در حال حاضر هیچ برنامه ای تحت EMBA اقتصاد جهت نمایش وجود ندارد. سایر مقوله ها MBA اقتصاد را امتحان کنید.

Search for similar programs here