Filter
EMBA
امارات متحده عربی Abu Dhabi نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برتر درجه های MBA اجرایی سیدنی امارات متحده عربی 2019‏

بسیاری از متخصصان از سراسر جهان را انتخاب کنید EMBA در ابوظبی. ابوظبی برای ثروت و منابع طبیعی خود شناخته شده است. این یک اقتصاد سرعت در حال توسعه است با مقدار زیادی از سرمایه گذاری خارجی و فرصت های کسب و کار شگفت انگیز است. شرق میانه نقش بزرگی در دنیای کسب و کار و امور و EMBA در ابوظبی می تواند کمک به ارائه مهارت ها، دانش، و تجربه به رقابت در بازار جهانی ایفا می کند. این منطقه برای نوآوری کسب و کار با فرصت های متعدد برای پیشرفت شغلی است.

مانند بسیاری از برنامه های EMBA، EMBA در ابوظبی شامل تجربه حرفه ای کلی از شرکت کنندگان را به روش آموزش آن، اجازه می دهد برای قرار گرفتن در معرض از چشم اندازهای متنوع و ایجاد یک تجربه یادگیری تحریک کننده. EMBA در برنامه های ابوظبی از سطح تخصصی از دانش نسبت به مسائل مربوط به مدیریت معاصر است.برنامه های درک خوبی توسعه یافته از تفکر استراتژیک و همچنین کمک به متخصصان توسعه مهارت های مورد نیاز برای رهبری و مدیریت موثر است.

نگاهی به طریق EMBA در برنامه های ابوظبی زیر برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرصت های که در انتظار شما هستند!

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

University of Strathclyde Business School

استراتکلاید مدرسه کسب و کار (SBS) دارای سابقه ای طولانی و افتخار بودن یک مدرسه کسب و کار نوآورانه - و بخشی از یک دانشگاه فنی پیشرو - با یادگیری مفید، در قلب آن. SBS مدرسه ... [+]

استراتکلاید MBA در دسترس در خارج از بریتانیا از سال 1988 بوده است، با هزاران نفر از شرکت کنندگان در دوره MBA حال حاضر فارغ التحصیل و بسیاری در حال حاضر بیش در کشور خود تحصیل می کنند.

استراتکلاید MBA است بسیاری از مسیرهای مطالعه، اما رویکرد "نوعی MBA" ما تاکید می کنیم. MBA اجرایی شما را از طریق یکی از مراکز بین المللی ما را مطالعه دقیقا همان برنامه های شما را در گلاسکو را مطالعه، و از دانشگاهیان که ارائه عناصر هسته اصلی برنامه در کشور شما نیز MBA ارائه در گلاسکو است.... [-]

امارات متحده عربی Dubai Abu Dhabi
اکتبر 2019
انگلیسی
پاره وقت
24 ماهها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی