MBAtahsilat.com

‏ برتر درجه های MBA اجرایی سیدنی امارات متحده عربی 2019‏

بسیاری از متخصصان از سراسر جهان را انتخاب کنید EMBA در ابوظبی. ابوظبی برای ثروت و منابع طبیعی خود شناخته شده است. این یک اقتصاد سرعت در حال توسعه است با مقدار زیادی از سرمایه گذاری خارجی و فرصت های کسب و کار شگفت انگیز است. شرق میانه نقش بزرگی در دنیای کسب و کار و امور و EMBA در ابوظبی می تواند کمک به ارائه مهارت ها، دانش، و تجربه به رقابت در بازار جهانی ایفا می کند. این منطقه برای نوآوری کسب و کار با فرصت های متعدد برای پیشرفت شغلی است.

مانند بسیاری از برنامه های EMBA، EMBA در ابوظبی شامل تجربه حرفه ای کلی از شرکت کنندگان را به روش آموزش آن، اجازه می دهد برای قرار گرفتن در معرض از چشم اندازهای متنوع و ایجاد یک تجربه یادگیری تحریک کننده. EMBA در برنامه های ابوظبی از سطح تخصصی از دانش نسبت به مسائل مربوط به مدیریت معاصر است.برنامه های درک خوبی توسعه یافته از تفکر استراتژیک و همچنین کمک به متخصصان توسعه مهارت های مورد نیاز برای رهبری و مدیریت موثر است.

نگاهی به طریق EMBA در برنامه های ابوظبی زیر برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرصت های که در انتظار شما هستند!

نتایج Filter

MBA اجرایی - مسیر بین المللی

University of Strathclyde Business School
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین پاره وقت 24 ماهها اکتبر 2019 یونان Athens سنگاپور Singapore سویس Zürich بحرین Manama مالزی Petaling Jaya Kuala Lumpur عمان Muscat امارات متحده عربی Dubai Abu Dhabi ایتالیا Milan آلمان Munich چین Beijing فرانسه Toulouse + {تعداد} بیشتر

استراتکلاید مدرسه کسب و کار (SBS) دارای سابقه ای طولانی و افتخار بودن یک مدرسه کسب و کار نوآورانه - و بخشی از یک دانشگاه فنی پیشرو - با یادگیری مفید، در قلب آن. SBS مدرسه کسب و کار از سال در آموزش و پرورش بار عالی 2016 جوایز در ماه نوامبر اعلام نامگذاری شد. این جایزه در به رسمیت شناختن نگرش نوآورانه و کارآفرینانه مدرسه کسب و کار و عملکرد کلی آن 'برجسته' ساخته شده است.