MBAtahsilat.com

‏ برتر برنامه های EMBA سیدنی امارات متحده عربی 2019‏

درجه MBA اجرایی (EMBA) برای افراد شاغل باتجربه ای طرح ریزی شده است که آماده دریافت مهارت های لازم برای کار در سمت رهبری و مدیریت اجرایی می باشند. این برنامه های تحصیلی به پیچیدگی های رهبری، امور مالی، بازاریابی و سایر عناوین مرتبط می پردازد.

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) است به فارغ التحصیلان پس از اتمام دو سال تحصیل در پوشش مباحث پیشرفته و تخصصی مانند کسب و کار، مدیریت، امور مالی و حسابداری ارائه شده است. درآمد MBA می توانید فارغ التحصیلان یک مزیت رقابتی نسبت به سایر متقاضیان کار در بازار کار تهاجمی است.

 

آموزش و پرورش در امارات متحده عربی دارای مزایای آن: خورشید، دریا، شن و ماسه، درآمد معاف از مالیات پس از فارغ التحصیلی و برخی از بهترین دانشگاه ها در علاوه بر خلیج region.In، تعدادی از دانشگاه های بسیار رتبه مستقر در کشورهای دیگر دانشگاه شعبه در امارات متحده عربی.

RAK، یا راس الخیمه یک شهرستان در ساحل شمالی امارات متحده عربی است. این شهرستان به خوبی برای تپه های تاریخی و قبایل قومی شناخته شده است. این شهرستان خانه را به برخی از قانون و کسب و کار بهترین کالج ها در کشور و منطقه است.

‏ MBAs اجرایی سیدنی امارات متحده عربی را مروری بر تمامی 2019‏

نتایج Filter

MBA (اجرایی)

University of Bolton - Ras Al Khaimah Academic Centre
پردیس دانشگاهی پاره وقت 3 سال ها درخواست اطلاعات امارات متحده عربی Al Jazirah Al Hamra

این برنامه در امارات متحده عربی تدریس می شود. اجرایی MBA برنامه پاره وقت برای حرفه ای کسب و کار آماده برای تبدیل شدن مدیران ارشد است. تمرکز خود را در جهت تأمل در و بهبود کسب و کار و عمل مدیریت است بر توسعه دانش و درک از مسائل مربوط به مدیریت استراتژیک است.

استاد اجرایی مدیریت کسب و کار (EMBA)

American University of Ras al Khaimah
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها سپتامبر 2019 امارات متحده عربی Al Jazirah Al Hamra

استاد اجرایی مدیریت کسب و کار (EMBA)