MBAtahsilat.com

‏ برتر تحصیلات بازرگانی سیدنی امارات متحده عربی 2019‏

دبی یکی از پویا ترین شهرستانها در جهان ارائه فرصت های کسب و کار بسیاری، که باعث می شود آن مکان بسیار عالی برای برنامه EMBA است. دبی تبدیل شده است شهرستان های بین المللی، به سرعت در حال توسعه را به یک اقتصادی و کسب و کار مرکز جهان است.

EMBA دبی حرفه ای کسب و کار فعلی با مهارت ها و دانش مورد نیاز برای برگزاری مدیریت و اجرایی مواضع فراهم می کند. ترم برای EMBA دبی پایه کسب و کار جامد با توانایی رهبری به طور موثر مدیریت ترکیب و فکر می کنم استراتژیک برای تصمیم گیری، بیشتر تحقق اهداف کسب و کار. دانشجویان EMBA دبی از شبکه گسترده و همچنین دانش در کار است که هر دانش آموز به محیط یادگیری به ارمغان می آورد بهره مند شوند. دانش آموختگان از برنامه EMBA دبی اغلب به مشاغل به عنوان مدیران و رهبران در کسب و کارهای کوچک و بزرگ بروید.

اگر شما با توجه به مدرک کارشناسی ارشد، سپس EMBA دبی ممکن است در انتظار شما!نگاهی به طریق گزینه های زیر و گام بعدی به سوی اهداف شخصی و حرفه ای شما!

نتایج Filter

کارشناسی ارشد اجرایی کسب و کار (EMBA)

International Institute of Management & Technology Studies
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 2 - 4 سال ها سپتامبر 2019 امارات متحده عربی Dubai + {تعداد} بیشتر

با استفاده از این البته شما می توانید در همگام با آخرین فن آوری در بخش مدیریت برای فرم های مختلف معاملات استفاده می شود.

EMBA

Shaheed Zulfikar Ali Bhutto Institute of Science and Technology Dubai
پردیس دانشگاهی تمام وقت 6 ترم ها سپتامبر 2019 امارات متحده عربی Dubai

SZABIST یک مدرک EMBA دو ساله برای مدیران و مديران متوسط ​​و سطح را ارائه می دهد که در تلاش برای برتری و چالش های بیشتر در زندگی حرفه ای خود هستند. EMBA یک برنامه دو ساله است که بیش از شش ترم و بیشتر گسترش یافته است

MBA اجرایی

Stephen M. Ross School of Business at the University of Michigan
پردیس دانشگاهی پاره وقت 20 ماهها درخواست اطلاعات آمریکا Ann Arbor هندوستان Bengaluru امارات متحده عربی Dubai تایلند Bangkok + {تعداد} بیشتر

مدرسه کسب و کار راس در سراسر جهان به عنوان رهبر در MBA و آموزش اجرایی شناخته شده است. EMBA این سنت های برتری را به ارمغان می آورد تا تجارب توسعه ای را ارائه دهد که منحصر به فرد در ترکیب رهبری و تحلیل آن است.

MBA اجرایی - مسیر بین المللی

University of Strathclyde Business School
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین پاره وقت 24 ماهها اکتبر 2019 یونان Athens سنگاپور Singapore سویس Zürich بحرین Manama مالزی Petaling Jaya Kuala Lumpur عمان Muscat امارات متحده عربی Dubai Abu Dhabi ایتالیا Milan آلمان Munich چین Beijing فرانسه Toulouse + {تعداد} بیشتر

استراتکلاید مدرسه کسب و کار (SBS) دارای سابقه ای طولانی و افتخار بودن یک مدرسه کسب و کار نوآورانه - و بخشی از یک دانشگاه فنی پیشرو - با یادگیری مفید، در قلب آن. SBS مدرسه کسب و کار از سال در آموزش و پرورش بار عالی 2016 جوایز در ماه نوامبر اعلام نامگذاری شد. این جایزه در به رسمیت شناختن نگرش نوآورانه و کارآفرینانه مدرسه کسب و کار و عملکرد کلی آن 'برجسته' ساخته شده است.

MBA در دبی

University of Bradford
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین پاره وقت 2 - 4 سال ها سپتامبر 2019 امارات متحده عربی Dubai

برادفورد از سال 1998 یک نام تجاری معتبر در دبی بوده است؛ ما یکی از اولین برنامه های MBA برای ایجاد حضور در کشور بودیم. ما یک مدرک معتبر سه گانه تاجیک هستیم که بخشی از یک گروه نخبگان دانشگاه هایی است که دارای مجوز از AMBA، AACSB و EQUIS هستند - این بدان معنی است که واجد شرایط شما در سراسر جهان شناخته شده است. ما همچنین از KHDA (اداره دانش و انکشاف انسانی) در دبی داریم.

MBA اجرایی

Hult International Business School
پردیس دانشگاهی پاره وقت 18 - 24 سال ها آگوست 2019 بریتانیا London چین Shanghai امارات متحده عربی Dubai آمریکا San Francisco New York Cambridge Boston + {تعداد} بیشتر

MBA اجرایی جهانی هولت را ارائه می دهد آموزش و پرورش کسب و کار جهانی ترین، عملی، و انعطاف پذیر در دسترس است. ساخت یک برنامه در اطراف برنامه خود را و ارتقاء مهارت های خود را به رشد غرایز یک کارآفرین، یک چشم انداز که فراتر از مرزهای، و تمایل برای به چالش کشیدن وضعیت موجود.

استراتژی و رهبری مدیر اجرایی

Synergy University Dubai
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین تمام وقت 3 ترم ها درخواست اطلاعات امارات متحده عربی Dubai

این برنامه برای مدیران و مدیران ارشد از صنایع و زمینه های مختلف طراحی شده است. این همه موضوعات مهم مربوط به رهبری موفق، مدیریت و توسعه سازمان ها را پوشش می دهد. هدف از این برنامه، تجهیز متخصصان به دانش کسب و کار تا به امروز برای بهبود عملکرد حرفه ای خود است.