Filter
EMBA
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ 2019‏ در {موضوع} برنامه های EMBA ‏ برترین های

EMBA مدرک معتبر برای هر کسی که مدرک لیسانس را به دست آورده است. با برپایی تجربیات قبلی دانشجویان، این برنامه فهم را افزایش می دهد و آنها را متخصص در حوزه انتخابی خود می کند.

EMBA در امنیت چیست؟ به طور معمول طراحی شده برای دانش آموزان دانش تخصصی در مورد هر نوع امنیت از فناوری اطلاعات برای حفاظت طراحی شده است، این برنامه معمولا از دوره هایی مانند ارزیابی ریسک و مدیریت برای کمک به دانش آموزان در درک عمیق تر از موضوع استفاده می کند. دانش آموزان همچنین می توانند روش جنایی، برنامه نویسی کامپیوتری و امنیت بین المللی را مطالعه کنند تا درک جامع خود را از سطوح مختلف امنیت درک کنند.

در حالی که در EMBA در امنیت ثبت نام کرده اید، دانش آموزان معمولا مهارت های کلیدی متعددی را ایجاد می کنند که می توانند به آنها در حرفه های انتخابی خود کمک کنند. تفکر تحلیلی و مهارت حل مسئله می تواند دانش آموزان را تشویق به شناسایی تهدیدها و ایجاد راه حل سریع، احتمالا منجر به تبلیغات شغلی در آینده شود. مهارت های مدیریت زمان می تواند در تلاش های شخصی و حرفه ای مفید باشد.

از آنجا که هیچ دو دانشگاه مشابه نیستند، هزینه های یک برنامه EMBA به شدت متفاوت است. برای تعیین هزینه دقیق یک درجه، معمولا بهتر است با مدرسه آینده نگر به طور مستقیم تماس بگیرید.

با گسترش سریع تکنولوژی، تقاضا برای نامزد شغلی با EMBA در امنیت همچنان رشد می کند. بسیاری از دانش آموزان به عنوان مهندسین نرم افزار امنیتی مشغول به کار هستند. بعضی تصمیم می گیرند که تحلیلگران امنیت اطلاعات شوند، و دیگران به عنوان معمار امنیتی مشغولند. کسانی که به سمت های ارشد می روند ممکن است به مقامات امنیتی اطلاعات اصلی برسند. همچنین ممکن است به عنوان آزمایشکنندگان نفوذ یا محققان جرایم امنیتی اطلاعات نیز موجود باشد.

با افزایش فن آوری دیجیتال، دانشگاه ها دوره های آنلاین ارائه می دهند تا دانشجویان دسترسی جهانی به آموزش عالی را در اختیار دانشجویان قرار دهند. کلاس های آنلاین به طور معمول اجازه می دهد تا دانش آموزان تعادل آموزش خود را با خانواده ها و حرفه های خود را. برای پیدا کردن دانشگاه مناسب، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، مستقیما با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

1نتایج درامنیت

Ionis School of Technology and Management

مدیریت MBA و امنیت سایبر متخصصان را آموزش خواهند داد که قادر خواهند بود محیط امنیتی را فراهم کنند که به چالش ها و چالش های تکامل تجارت مدرن بستگی دارد. ... [+]

رویکرد آموزشی جدید جهان جدید

انعطاف پذیری شکل گیری امروز: به هر یک از ریتم و زندگی او

1 مدل پویا: کارگاه ها، کارگاه ها و پروژه ها1 ریتم پایدار: 1 شب در هفته (3 ساعت) 1 شنبه در هر ماه (7 ساعت)1 آموزش برای مدیران: مدت آموزش با اهداف حرفه ای سازگار است (15 تا 18 ماه با توجه به ادغام حفظ شده)1 مدل سازگار: سیستم اجازه می دهد تا برای همه حوادث، از جمله پروژه ها، برای همه موارد غیر منتظره، به هر دو واسطه و راه دور دسترسی پیدا کند1 آموزش انعطاف پذیر: امکان پیوستن به آموزش در طول مسیر وجود دارد"PLUS"توسعه شخصی / رهبریمربیگری برای تحقق پروژه حرفه ایافزایش مهارت های مدیریتی و فنیانتخاب 4 MBA در قلب تحولات دیجیتالیک هفته در یک "نقطه" بین المللی (نیویورک، سان فرانسیسکو یا شانگهای)آموزش نوآورانه گروه Ionis سازگار با مدیران خواستار شد... [-]
فرانسه Le Kremlin-Bicêtre
سپتامبر 2019
تمام وقت
15 - 18 months
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی