MBAtahsilat.com

‏ برتر درجه های MBA اجرایی سیدنی ایتالیا 2019‏

کسب و کار مردم از سراسر جهان EMBA در میلان را انتخاب کرده اند. میلان است چیزهای زیادی برای عرضه برای کسانی که این شهرستان هیجان انگیز برای پیشرفت تحصیلی و حرفه ای را انتخاب کنید. برخی از صنایع کلیدی در میلان، مانند مد، طراحی، فن آوری، و بسیاری دیگر که می تواند فرصت های بزرگ برای فرصت توسعه و کار حرفه ای ارائه وجود دارد. همچنین بسیاری از فرصت های فرهنگی و همچنین زندگی شبانه اجتماعی و فعال، مکمل EMBA در میلان تجربه وجود دارد.

EMBA در میلان برنامه به طور کلی از دیدگاه بین المللی، که با افزایش جهانی شدن و ارتباط از بازار جهانی مهم است به کار گیرند. شرکت کنندگان از EMBA در برنامه های میلان خواهد درک بنیادی در اصول کسب و کار مانند بازاریابی، امور مالی، فن آوری اطلاعات، اخلاق، اقتصاد و به دست آوردن، با تاکید بر توسعه رهبری و مدیریت مهارت های قوی.EMBA در میلان می تواند درها را برای فرصت های شغلی بسیاری در منطقه به عنوان سطح جهان باز نیز هست.

نگاهی به طریق EMBA در برنامه های میلان زیر و شما ممکن است درجه است که مناسب برای شما پیدا کنید!

نتایج Filter

MBA - کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

United International Business Schools
پردیس دانشگاهی آنلاین ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین تمام وقت پاره وقت 1 - 3 سال ها فوریه 2020 سویس Zürich بلژیک Antwerp اسپانیا Barcelona Brussels Madrid ژاپن Tokyo هلند Amsterdam ایتالیا Milan Geneva + {تعداد} بیشتر

تقویم دانشگاهی ما بر اساس یک سیستم چهارم است (1 چهارم = 10 هفته). با توجه به ساختار انعطاف پذیر برنامه و مدولار، چندین تاریخ شروع در ابتدای هر فصل و هر دوره، در اکتبر، نوامبر، ژانویه، فوریه، آوریل، مه، ژوئیه، و اوت در دسترس است.

MBA اجرایی - مسیر بین المللی

University of Strathclyde Business School
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین پاره وقت 24 ماهها اکتبر 2019 یونان Athens سنگاپور Singapore سویس Zürich بحرین Manama مالزی Petaling Jaya Kuala Lumpur عمان Muscat امارات متحده عربی Dubai Abu Dhabi ایتالیا Milan آلمان Munich چین Beijing فرانسه Toulouse + {تعداد} بیشتر

استراتکلاید مدرسه کسب و کار (SBS) دارای سابقه ای طولانی و افتخار بودن یک مدرسه کسب و کار نوآورانه - و بخشی از یک دانشگاه فنی پیشرو - با یادگیری مفید، در قلب آن. SBS مدرسه کسب و کار از سال در آموزش و پرورش بار عالی 2016 جوایز در ماه نوامبر اعلام نامگذاری شد. این جایزه در به رسمیت شناختن نگرش نوآورانه و کارآفرینانه مدرسه کسب و کار و عملکرد کلی آن 'برجسته' ساخته شده است.

بین المللی فلکس EMBA

MIP Politecnico di Milano School of Management
آنلاین تمام وقت پاره وقت 20 ماهها اکتبر 2019 ایتالیا Milan فرانسه Nantes Reims بریتانیا Edinburgh اسپانیا Madrid چین Guangzhou Barcelona بلژیک Brussels Glasgow Beijing آلمان Munich Toulouse-le-Château + {تعداد} بیشتر

International Flex EMBA (i-Flex) یک برنامه 20 ماهه اجرایی MBA است که با هدف مدیریت مدیرانی که می خواهند مطالعات بین المللی را با تعهدات کاری ترکیب کنند، با استفاده از یکی از پیشرفته ترین سیستم های یادگیری دیجیتال در جهان، با تکنولوژی مایکروسافت توسعه یافته است.

بانکداری اجرایی MBA

European School of Banking Management
پردیس دانشگاهی آنلاین تمام وقت 14 ماهها زمان ثبت نام باز است ایتالیا Milan + {تعداد} بیشتر

تنها بانکداری مدرن MBA در ایتالیا ارائه شده است، توسط مهم ترین مدرسه آموزش بانکداری در ایتالیا سازماندهی شده است. MBA بالاترین درجه تخصص در جهان است، برای آموزش مدیریت.