MBAtahsilat.com

‏ برتر درجه های MBA اجرایی سیدنی ایتالیا 2019‏

درجه MBA اجرایی (EMBA) برای افراد شاغل باتجربه ای طرح ریزی شده است که آماده دریافت مهارت های لازم برای کار در سمت رهبری و مدیریت اجرایی می باشند. این برنامه های تحصیلی به پیچیدگی های رهبری، امور مالی، بازاریابی و سایر عناوین مرتبط می پردازد.

اگر می خواهید به صعود از نردبان شرکت ها و کسب موقعیت های مدیریتی، MBA است برای شما. این برنامه به شما می دهد دانش و مهارت به دست آوردن تطبیق پذیری، از نظر درک، از طیف وسیعی از عملکرد، مناطق کسب و کار. به علاوه توانایی به استفاده از ابزار و تجزیه و تحلیل، به منظور کمک به برنامه ریزی استراتژیک، و تصمیم گیری.

ایتالیا، رسما به جمهوری ایتالیایی، یک جمهوری پارلمانی واحد در اتحادیه اروپا، واقع در جنوب اروپا است. در شمال، آن مرز فرانسه، سوئیس، اتریش، و اسلوونی در امتداد رشته کوه های آلپ.

برای همه کسانی که علاقه مند به مطالعه فرهنگ ایتالیایی غنی و میراث است، تریست بهترین مکان برای بازدید است. این موسسات آموزش متمایز است که ارائه آموزش با کیفیت در هزینه معقول. * دانشگاه degli Studi دی تریست است که به خوبی برای نظام آموزش و پرورش خوب و پشتیبانی برای دانش آموزان شناخته شده است.

‏ MBAs اجرایی سیدنی ایتالیا را بیابید 2019‏

نتایج Filter

پاره وقت MBA اجرایی

MIB Trieste School of Management
پردیس دانشگاهی پاره وقت 23 ماهها درخواست اطلاعات ایتالیا Trieste

اجرایی MBA پاره وقت استاد با تعطیلات آخر هفته فرمول است، خطاب به مدیران و کارآفرینان که می خواهید را به تکان خوردن به کار خود: مهارت ها، شبکه، انعطاف پذیری و نوآوری است. یک عنوان در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده، به لطف انجمن مجوز رسمی از گزارشها (AMBA).