Filter
EMBA
ایرلند نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ‏ EMBA برتر در ایرلند را ملاحظه کنید 2019‏

ایرلند را به ارزش بالای آموزش و پرورش، و این آشکار است که توسط موسسات آموزشی بسیار مورد توجه آن و دانشکده. این ساخته شده است ایرلند یک قسمت را محبوب برای دانشجویان بین المللی به دنبال EMBA، و همچنین برای حرفه ای کسب و کار که مایل به پیشبرد در حرفه خود.


دانش آموزان به دنبال EMBA ایرلند خواهد پایه کسب و کار قوی به دست آوردن و یادگیری کاربرد عملی کسب و کار و رهبری تئوری. برنامه درسی برای EMBA ایرلند است از طریق تعامل با همسالان و به اشتراک گذاری تجارب حرفه ای، افزایش یافته است با تمرکز بر رهبری و مدیریت. ترم برای EMBA ایرلند خواهد موضوعاتی مانند مدیریت عملیات، تحقیق کسب و کار، منابع انسانی، مالی، اقتصاد، و بازاریابی را بررسی کند. دانش آموختگان از برنامه EMBA ایرلند قادر به پیشبرد در حرفه خود به مدیریت بالا و موقعیت های رهبری اجرایی هستند.


اگر شما علاقه مند در درجه EMBA ایرلند هستند، سپس از طریق گزینه های زیر رفته و برداشتن قدم بعدی در جهت اهداف حرفه ای شما!

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

Results

Trinity College Dublin - Business School

تریسی Executive MBA یک برنامه دو ساله ای است که به صورت نیمه وقت طراحی شده است تا به تفکر و شکوفایی خود برسد، در حالی که با برنامه شما هماهنگ شده است. ... [+]

کارشناسی ارشد تریسی

تریسی Executive MBA یک برنامه دو ساله ای است که به صورت نیمه وقت طراحی شده است تا به تفکر و شکوفایی خود برسد، در حالی که با برنامه شما هماهنگ شده است.

نکات مهم برنامه

مدول رهبری و حرفه ای

خودآگاهی خود را تقویت کنید و کشش خارج از منطقه راحتی خود را برای کشف ویژگی های رهبری منحصر به فرد خود. مربیان کاملا واجد شرایط، کارگاه های گروهی و آزمایش های روان سنجی فقط برخی از راه هایی هستند که می توانیم به شما در دستیابی به توانایی های شما کمک کنیم.... [-]

ایرلند Dublin