Filter
EMBA
ایرلند Dublin نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برتر برنامه های MBA اجرایی سیدنی ایرلند 2019‏

EMBA در دوبلین انتخاب بالا برای بسیاری از مردم کسب و کار در سراسر جهان است. گذشته از موسسات تحصیلی عالی، دوبلین است چیزهای زیادی برای عرضه است که می تواند هر دو شخصی و حرفه ای رشد، که می تواند تجربه آموزشی مکمل ترویج. در دوبلین، شرکت کنندگان می توانند از جو چند فرهنگی و پر جنب و جوش است که در دهه گذشته توسعه یافته بهره مند شوند.

با EMBA در دوبلین، شرکت کنندگان را تجربه حرفه ای منحصر به فرد خود و پس زمینه به جدول، ایجاد یک محیط یادگیری فکری تحریک که در آن هم می تواند از دیدگاه های مختلف را یاد بگیرند. EMBA در دوبلین برنامه های در حال ساخت یک بنیان قوی در اصول کسب و کار اصلی با تاکید بر رهبری و مدیریت تمرکز می کنند. EMBA در دوبلین همچنین می توانید اجازه می دهد برای یک شبکه حرفه ای قوی ساخته شود ارائه فرصت های توسعه و پیشرفت حرفه ای است.

نگاهی به طریق EMBA در برنامه دوبلین زیر و شما ممکن است درجه را برای شما پیدا کنید!

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

درجه های تحصیلی
محل
ایرلند
Dublin
نوع تحصیل
سرعت
Trinity College Dublin - Business School

تریسی Executive MBA یک برنامه دو ساله ای است که به صورت نیمه وقت طراحی شده است تا به تفکر و شکوفایی خود برسد، در حالی که با برنامه شما هماهنگ شده است. ... [+]

کارشناسی ارشد تریسی

تریسی Executive MBA یک برنامه دو ساله ای است که به صورت نیمه وقت طراحی شده است تا به تفکر و شکوفایی خود برسد، در حالی که با برنامه شما هماهنگ شده است.

نکات مهم برنامه

مدول رهبری و حرفه ای

خودآگاهی خود را تقویت کنید و کشش خارج از منطقه راحتی خود را برای کشف ویژگی های رهبری منحصر به فرد خود. مربیان کاملا واجد شرایط، کارگاه های گروهی و آزمایش های روان سنجی فقط برخی از راه هایی هستند که می توانیم به شما در دستیابی به توانایی های شما کمک کنیم.... [-]

ایرلند Dublin
سپتامبر 2019
انگلیسی
پاره وقت
24 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی