MBASTUDIES

‏ ‏ EMBA برتر در ایرلند را ملاحظه کنید 2021‏

ایرلند را به ارزش بالای آموزش و پرورش، و این آشکار است که توسط موسسات آموزشی بسیار مورد توجه آن و دانشکده. این ساخته شده است ایرلند یک قسمت را محبوب برای دانشجویان بین المللی به دنبال EMBA، و همچنین برای حرفه ای کسب و کار که مایل به پیشبرد در حرفه خود.


دانش آموزان به دنبال EMBA ایرلند خواهد پایه کسب و کار قوی به دست آوردن و یادگیری کاربرد عملی کسب و کار و رهبری تئوری. برنامه درسی برای EMBA ایرلند است از طریق تعامل با همسالان و به اشتراک گذاری تجارب حرفه ای، افزایش یافته است با تمرکز بر رهبری و مدیریت. ترم برای EMBA ایرلند خواهد موضوعاتی مانند مدیریت عملیات، تحقیق کسب و کار، منابع انسانی، مالی، اقتصاد، و بازاریابی را بررسی کند. دانش آموختگان از برنامه EMBA ایرلند قادر به پیشبرد در حرفه خود به مدیریت بالا و موقعیت های رهبری اجرایی هستند.


اگر شما علاقه مند در درجه EMBA ایرلند هستند، سپس از طریق گزینه های زیر رفته و برداشتن قدم بعدی در جهت اهداف حرفه ای شما!

نتایج Filter

MBA اجرایی (نیمه وقت)

Trinity College Dublin – MBA programs
EMBA
سپتامبر 2021
<
پاره وقت
<
2 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

این که آیا شما می خواهید مسیر سریع شغلی فعلی خود را سریع دنبال کنید ، و یا در یک مسیر کاملاً جدید محور قرار بگیرید ، Trinity MBA Executive یک سفر یادگیری را ارائه می دهد که به ...

اطلاعات بیشتر