‏ در {موضوع} دوره EMBA

‏ 2019‏ در {موضوع} برنامه های EMBA ‏ بهترین

بازاریابی بین الملل

یک مدرک کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار، یا EMBA، جایگزین برنامه های MBA متداول برای متخصصان کار تمام وقت است. با برنامه ریزی های دوره ای که کمتر انجام می شود، اما کارهای فشردهتری انجام می شود، این برنامه به کارکنان مجرب اجازه می دهد بدون آموزش کار خود، آموزش خود را ارتقاء دهند.

EMBA در بازاریابی بین المللی چیست؟ در این درجه، دانش آموزان ممکن است مورد آزمایش و مجهز برای مهارت های لازم و ذهنیت برای بازاریابی در یک مرحله جهانی است. دوره های معمول براساس تجزیه و تحلیل، حل مسئله و جنبه های سازمانی بازاریابی و گسترش آن به حوزه بین المللی است. دانشجویان با درک روابط سیاسی و اجتماعی-اقتصادی در مقیاس چند ملیتی و مطالعه رفتار مصرف کننده و شرکتی، می توانند تخصص مورد نیاز برای بازاریابی بین المللی را توسعه دهند.

دانش آموزان ممکن است از طریق کار برای کسب EMBA در بازاریابی بین المللی، تفکر انتقادی و مهارت های تحلیلی خود را به ارمغان بیاورد، که برای بسیاری از حرفه ها ارزشمند است، اما مخصوصا برای بازاریابی. آنها همچنین می توانند توانایی های تحقیقاتی خود و درک زمینه های اجتماعی و اقتصادی در سراسر جهان را افزایش دهند.

همانند یک MBA در همان رشته، EMBA در بازاریابی بین المللی می تواند در حدود دو سال تکمیل شود، با این که با کارهای مکرر و فشرده تر که در برنامه های دانشجویان متناسب است. متقاضیان باید مدرسه ای را که علاقمند به پیدا کردن اطلاعات در مورد هزینه های تحصیل هستند، تحقیق کنند، زیرا آنها بین موسسات متفاوت خواهند بود.

فارغ التحصیلان EMBA در بازاریابی بین المللی می توانند حرفه ای را در داخل و خارج از کشور پیدا کنند. آنها ممکن است به عنوان مدیران صادرات یا هماهنگ کننده برای شرکت با شرکت های بین المللی و یا به عنوان مدیران نام تجاری برای رسیدن به مصرف کنندگان در کشورهای دیگر عمل کنند. مشاوران مدیریت ارتباط با سایر بنگاهها یا بازارها نیز اغلب این دوره را در زمینه های خود دارند و ممکن است در مشاغل خانگی مشغول به کار باشند یا به عنوان مشاور خارجی که برای کمک به ایجاد بازارهای بین المللی دعوت شده است.

برنامه هایی برای کسب EMBA در بازاریابی بین المللی در مدارس در سراسر جهان یافت می شود و بسیاری از گزینه های یادگیری آنلاین را برای بهتر شدن برنامه کاری تمام وقت ارائه می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر
در حال حاضر هیچ برنامه ای تحت EMBA بازاریابی بین الملل جهت نمایش وجود ندارد. سایر مقوله ها MBA بازاریابی بین الملل را امتحان کنید.

Search for similar programs here