‏ در {موضوع} درجه MBA اجرایی

‏ 2018‏ در {موضوع} برنامه های MBA اجرایی ‏ برترین های

بازاریابی دیجیتال

اگر شما در حال کسب تجربه در کسب و کار هستید اما هنوز میخواهید مدرک کارشناسی ارشد خود را کسب کنید، مدیر اجرایی کسب و کار ممکن است مسیر مناسب برای شما باشد. بسیار شبیه به MBA استاندارد است، این درجه می تواند انتخاب خوبی برای افرادی که قبلا دانش قبلی در زمینه داشته باشند.

EMBA در بازاریابی دیجیتال چیست؟ کسب درآمد از این درجه باید به شما درک عمیق تر از مفاهیم به روز ترین از بازاریابی مدرن است. مطالعات شما ممکن است بر استفاده از اینترنت، به ویژه رسانه های اجتماعی، وب سایت ها، وبلاگ ها و سایر سیستم عامل ها و نحوه استفاده از آنها برای فروش کالاها و خدمات متمرکز باشد. شما می توانید درک عمیق از چگونگی اعمال استراتژی های بازاریابی در دنیای دیجیتال را بدست آورید و مطالعه کنید چرا که به طور فزاینده ای مهم است که کسب و کار ها از بازاریابی آنلاین استفاده کنند.

این درجه می تواند شما را در درک خوبی از فناوری، که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ایجاد زندگی شخصی خود را آسان تر و راحت تر است. همچنین می تواند به شما در برقراری ارتباط بهتر در اینترنت كمك كند، بنابراین خطر ابتلا به سوء تفاهم وجود دارد و شما می توانید درك دقیق از استراتژی های بازاریابی را بدست آورید، بنابراین می توانید تصمیمات آگاهانه ای را در هنگام خرید انجام دهید.

هزینه تحصیل خود را می توانید بسته به جایی که کلاس ها را می گیرید متفاوت باشد. این که آیا هر یک از دوره های آنلاین به طور کامل تکمیل می شود نیز یک عامل در هزینه نهایی است.

کسب EMBA خود را در بازاریابی دیجیتال باید به شما در داشتن یک لبه در هنگام جستجوی حرفه ای در کسب و کار کمک کند. مهارت های تخصصی که همراه با به دست آوردن این درجه می تواند به شما در دستیابی به موقعیت مدیریتی در یک شرکت، مانند مدیر فروش، مدیر برند یا مدیر بازاریابی کمک کند. این مشاغل معمولا شامل رهبری و تصمیم گیری مهم برای شرکت می شوند. شما می توانید از مهارت های بازاریابی خود برای کمک به رشد و بهبود شرکت استفاده کنید.

گزینه های زیادی برای کسب EMBA شما در دانشگاه های سراسر جهان و یا از طریق برنامه های آنلاین می تواند وجود داشته باشد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

Executive MBA Management et Transformation Digitale

Ionis School of Technology and Management
Campus تمام وقت 15 - 18  September 2018 فرانسه Le Kremlin-Bicêtre

Le MBA Management et Transformation Digitale formera des Managers capables de relever tous les défis de l’évolution de l’entreprise dans le monde du numérique actuel et futur. [+]

À nouveau monde nouvelle approche pédagogique

La souplesse d’une formation d’aujourd’hui : à chacun son rythme et sa vie

1 modèle dynamique : workshops, ateliers et projets 1 rythme soutenable : 1 soir par semaine (3h) + 1 samedi par mois (7h) 1 formation pour les cadres : la durée de formation est compatible avec les objectifs professionnels (15 à 18 mois selon l’intégration retenue) 1 modèle adaptable : le système permet aussi bien le présentiel que le distant pour tous les événements, y compris les projets, pour parer à tous les imprévus 1 formation souple : il est possible de rejoindre la formation en cours de route Les « PLUS » Développement personnel / Leadership Coaching pour la réalisation du projet professionnel Montée en compétences managériales et technologiques Un choix parmi 4 MBA au cœur des transformations numériques Une semaine sur un « spot » international (New York, San Francisco ou Shanghai) ... [-]