Filter
EMBA
برزیل Rio de Janeiro نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برتر درجه های EMBA سیدنی برزیل 2019‏

برای آن دسته از افرادی که به میزان چشمگیری تجارب بازرگانی حرفه ای کسب نموده اند و آماده اند تا در مناصب برجسته تری کار کنند، MBA اجرایی (EMBA) همان گام بعدی است. کار مستمر در زمینه حسابداری، رهبری و امور مالی در میان عناوین درسی است که مورد پژوهش و بررسی قرار می گیرند.

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) مدرک کارشناسی ارشد که حدود دو سال مطالعه طول می کشد تا دریافت است. افرادی که کسب این افزایش درجه دانش مهم و تجربه در زمینه های کسب و کار و مدیریت، و ممکن است قادر به پیدا کردن یک شغل سرعت با توجه به مهارت بهبود است.

 

برزیل، رسما به جمهوری فدرال برزیل، بزرگترین کشور در هر دو جنوبی امریکا و منطقه آمریکای لاتین است. این جهان 'S پنجمین کشور، هر دو توسط منطقه جغرافیایی و جمعیت، با بیش از 193 میلیون نفر است.

این شهرستان دارای امکانات بسیاری برای ارائه آموزش در تمام سطوح. برخی از دانشگاه ها و کالج های قابل توجه در این شهرستان هستند ریو د دانشگاه ایالتی که Janeiro و دانشگاه فدرال ریو دو ژانیرو.

‏ MBAs اجرایی سیدنی برزیل را مقایسه کنید 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

EBAPE Brazilian School of Public and Business Administration

حرفه ای کارشناسی ارشد اجرایی در مدیریت کسب و کار (MEX) EBAPE یک برنامه بسیار ماهر برای فارغ التحصیلان آموزش عالی در کشور و یا خارج از کشور، که است ... ... [+]

‏ EMBAs 2019‏ سیدنی برزیل.

استاد اجرایی حرفه ای در مدیریت کسب و کار

حرفه ای کارشناسی ارشد اجرایی در مدیریت کسب و کار (MEX) EBAPE فارغ التحصیلان مجرب به سطح بالا از کشور و یا در خارج از کشور این برنامه، که در حال اقدام و یا هدف را به عمل در حوزه مدیریت کسب و کار است.

این دوره در شب ارائه می شود و باید در طی 24 ماه با پایان نامه کارشناسی ارشد مورد تایید است به پایان رسید. کلاس شروع است که همیشه در ابتدای هر سال، و ساختار آن به یک چهارم تقسیم شده است. ... [-]

برزیل Rio de Janeiro
مارس 2020
پرتغالی
پاره وقت
24 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی