Filter
EMBA
بنگلادش نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ‏ EMBA برتر در بنگلادش را ملاحظه کنید 2020‏

مدیران کسب و کار و حرفه ای می تواند پیگیری خود را از پیشرفت شغلی و رشد با جستجو برای برنامه EMBA بنگلادش سمت راست آغاز خواهد شد. داوطلبان خواهد گسترش دانش از عناصر اساسی کسب و کار و مدیریت را تجربه کنند. برنامه EMBA بنگلادش با هدف به منظور افزایش توانایی های حرفه ای برای حمایت از توسعه شخصی و حرفه ای خود را. از طریق مجموعه ای از روش های تدریس با تاکید بر مشارکت فعال مدیران، برنامه EMBA بنگلادش استفاده بحث و گفتگو در مورد زمینه های شرکت های بزرگ محلی و بین المللی، و همچنین به عنوان ورزش گروه برای تسهیل رشد شرکت کنندگان.

برنامه EMBA بنگلادش نیز مطمئن شوید که به سخنرانی مهمان شده توسط مجموعه ای از سخنرانان مهمان شرکت ها، همراه با ایده های از طریق یادگیری از یکدیگر 'تجربه. دانشجویان جامع داده می شود، شخصی کمک برای برنامه ریزی شغلی، شبکه، و شغل جستجو در تمام صنایع بزرگ.فارغ التحصیلان هستند از نزدیک در تماس با شرکای شرکت ها و سازمان است و هر ساله همراه با استخدام به دنبال بالا از کارکنان خط.

شروع جستجو برای برنامه EMBA بنگلادش بهینه خود را امروز. این است که هرگز خیلی دیر به دادن کار خود را افزایش، بنابراین شروع به جستجو EMBA بنگلادش شما در حال حاضر!

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

Canadian University of Bangladesh

در سطح فوق لیسانس، این مدرسه MBA اجرایی (EMBA) با هدف حرفه ای ها کار که با تسهیل البته تعامل به دست آوردن دانش از شیوه های کسب و کار فعلی. ... [+]

دانشکده کسب و کار با هدف تولید فارغ التحصیلان با کیفیت بالا است که قادر به خود را در موقعیت رتبه بالا در شرکت های محلی و جهانی بصورت مستقیم خواهد بود. مدرسه ارائه می دهد هر دو برنامه های تحصیلات تکمیلی در مقطع کارشناسی و پست.

در سطح فوق لیسانس، مدرسه ارائه می دهد اجرایی MBA (EMBA) برنامه با هدف حرفه ای ها کار که با تسهیل البته تعامل به دست آوردن دانش از شیوه های کسب و کار فعلی. دانشکده کسب و کار ترکیبی از بهترین شیوه از دانشگاه و صنعت به و به دنبال انتقال شیوه های کسب و کار معاصر به فارغ التحصیلان آن است.... [-]

بنگلادش داکا
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی