$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ برتر درجه های EMBA سیدنی بوقلمون 2021/2022‏

استانبول انتخابی بالا برای بسیاری از مردم به دنبال یک برنامه EMBA است. استانبول دارای بازار در حال ظهور به سرعت در حال رشد که در آن هر دو را تحت تاثیر قرار اروپایی و آسیایی شایع و منحصر به فرد را به دوره های تزریق می باشد. این… اطلاعات بیشتر

استانبول انتخابی بالا برای بسیاری از مردم به دنبال یک برنامه EMBA است. استانبول دارای بازار در حال ظهور به سرعت در حال رشد که در آن هر دو را تحت تاثیر قرار اروپایی و آسیایی شایع و منحصر به فرد را به دوره های تزریق می باشد. این منطقه برای نوآوری کسب و کار و خلاقیت با فرصت های متعدد برای پیشرفت حرفه ای در بازارهای اروپا، آسیا و در حال ظهور است. EMBA در استانبول شامل روش های یادگیری منحصر به فرد و تعاملی با تخصص نسبت به کار حرفه ای به دنبال رهبری اجرایی و مدیریت بالا.

برنامه EMBA اجازه می دهد متخصصان با تجربه فرصت برای پیشبرد حرفه خود با برنامه کارشناسی ارشد حرفه ای. طیف وسیعی از مهارت های به دست آمده به دلیل تجربه حرفه ای است که با ترم ترکیب، ارائه فرصت برای استفاده از مفاهیم علمی. مانند دیگر برنامه های EMBA، EMBA در استانبول شامل تجربه حرفه ای کلی از شرکت کنندگان آن است.رویکرد تیم استفاده می شود، اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه های چندگانه. EMBA در برنامه های استانبول نمایشگاه سطح پیچیده از دانش در مورد موضوعات مدیریت معاصر است. EMBA در استانبول برنامه نیز حاکی از درک درستی از تفکر استراتژیک و برنامه ریزی و همچنین دانش برای ساخت رهبری و مدیریت مهارت های موثر است.

شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد EMBA در استانبول توسط کاربران درحال بازدید از برنامه های زیر را یاد بگیرند. نگاهی به مرحله بعد به سمت اهداف خود را امروز!

اطلاعات محدود
اطلاعات بیشتر درباره تحصیلات در ترکیه
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
  • پرطرفدار آخرین سمت
  • پرطرفدار
  • آخرین
  • سمت
41 North Business School
استانبول, بوقلمون

Grenoble Ecole de Managment (GEM)، یک مدرک کارشناسی نیمه وقت در استانبول ترکیه، با مشارکت 41 North Business School .

Grenoble Ecole de Managment (GEM)، یک مدرک کارشناسی نیمه وقت در استانبول ترکیه، با مشارکت 41 North Business School . -
EMBA
پاره وقت
19 - 24 ماهها
انگلیسی
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
پردیس دانشگاهی
آنلاین