MBAtahsilat.com

‏ برتر درجه های EMBA سیدنی تایلند 2019‏

بانکوک انتخاب بالا برای بسیاری از مردم به دنبال و برنامه EMBA است. این خانه را به بسیاری از کسب و کار بین المللی و منطقه رسیده با پتانسیل برای کسانی که به دنبال توسعه حرفه ای و تجربه است. EMBA در بانکوک می تواند یک تجربه واقعا منحصر به فرد است که می تواند دانشگاهیان با رشد حرفه ای در محل های عجیب و غریب ترکیب فراهم می کند. دوره های آموزشی شامل آموزش کسب و کار استاندارد اما با جنبه خاص از کسب و کار آسیا تزریق. EMBA در بانکوک به چالش کشیدن و پر از فرصت های رشد شگفت انگیز است.

EMBA در بانکوک برنامه می تواند حرفه ای اجازه می دهد فرصت برای پیشبرد حرفه خود با برنامه کارشناسی ارشد حرفه ای است که برای کسانی که به دنبال مدیریت و رهبری سمت های اجرایی ساختار. شرکت کنندگان از EMBA در برنامه های بانکوک می تواند طیف وسیعی از مهارت های ترکیب درسی، استفاده از تجربه حرفه ای منحصر به فرد خود، و یادگیری همکار به دست آورید.روش رویکرد تیم اجازه می دهد تا برای به اشتراک گذاشتن چشم اندازهای متنوع در موضوعات مختلف. EMBA در برنامه های بانکوک منعکس سطح حرفه ای دانش برای موضوعات مدیریت معاصر است. این همچنین شامل درک خوبی توسعه یافته از تفکر استراتژیک و برنامه ریزی و می تواند کمک به متخصصان توسعه مهارت های لازم برای تبدیل شدن به رهبران و مدیران موثر است.

اگر شما با توجه به EMBA در بانکوک، سپس نگاه از طریق برنامه را زیر برای کسب اطلاعات بیشتر!

نتایج Filter

MBA اجرایی

Stephen M. Ross School of Business at the University of Michigan
پردیس دانشگاهی پاره وقت 20 ماهها درخواست اطلاعات آمریکا Ann Arbor هندوستان Bengaluru امارات متحده عربی Dubai تایلند Bangkok + {تعداد} بیشتر

مدرسه کسب و کار راس در سراسر جهان به عنوان رهبر در MBA و آموزش اجرایی شناخته شده است. EMBA این سنت های برتری را به ارمغان می آورد تا تجارب توسعه ای را ارائه دهد که منحصر به فرد در ترکیب رهبری و تحلیل آن است.

Sasin MBA اجرایی

Sasin Graduate Institute of Business Administration
پردیس دانشگاهی پاره وقت 2 سال ها درخواست اطلاعات تایلند Bangkok Pa Tong + {تعداد} بیشتر

برنامه EMBA خدمت مدیران اواسط حرفه آماده شدن برای رسیدن به سطح بعدی، و همچنین مدیران ارشد که مایل به افزایش مهارت های خود را و اثربخشی رهبری است.