Filter
EMBA
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ 2019‏ در {موضوع} برنامه های MBA اجرایی ‏ بهترین

تکمیل یک برنامه EMBA یک هدف قابل ستایش است که به افراد می دهد تخصص در دنیای کسب و کار. معمولا برای هر کسی که برنامه کارشناسی را به پایان رسانده است، این درجه بر دانش آموزان دانش است که از تجربیات حرفه ای در حرفه خود کسب کرده اند.

EMBA در تجزیه و تحلیل کسب و کار چیست؟ به طور معمول قصد دارد دانش آموزان را درک عمیق تر از شیوه های اصلی کسب و کار، هدف این برنامه را برای آماده سازی دانش آموزان برای حرفه های تجاری است. دوره ها معمولا موضوعاتی مانند ارتباطات و علوم رایانه را با تمرکز قوی بر جنبه تحلیلی هر موضوع پوشش می دهند. دانش آموزان ممکن است موضوعات گسترده ای نظیر نظریه مدیریت و استراتژی کسب و کار را مطالعه کنند.

هنگامی که در EMBA در برنامه تجزیه و تحلیل کسب و کار ثبت نام، دانش آموزان معمولا بسیاری از مهارت های حیاتی مانند حل مسئله، که می تواند آنها را در طول حرفه های خود و در نهایت می تواند به پیشرفت های شغلی منجر شود. مهارت های تحلیلی قوی نیز می تواند مورد بهره برداری قرار گیرد، همچنین می تواند مهارت های تفکر انتقادی را که در زندگی حرفه ای و شخصی کمک می کند.

هر دانشگاه متفاوت است و هزینه های تحصیلی خودش را دارد، بنابراین قیمت یک برنامه EMBA در میان مدارس بسیار متفاوت است. دانشگاه های واقع در کشورهای جداگانه ممکن است قیمت های باور نکردنی متفاوت داشته باشند.

با زمینه کسب و کار به طور مداوم در حال رشد، حرفه ای هیجان انگیز برای دانش آموزان با EMBA در تجزیه و تحلیل کسب و کار وجود دارد. بسیاری از دانشمندان داده ها را انتخاب می کنند، بعضی تمرکز بر علوم رایانه ای هستند، در حالی که برخی دیگر ترجیح می دهند در تجزیه و تحلیل کار کنند. کسانی که از ارتباط با طیف گسترده ای از مردم لذت می برند گاهی اوقات به عنوان مدیران تحقیق بازاریابی مشغول هستند. جابز به عنوان تحلیلگران کمی ممکن است در دسترس باشد. فرصت های شغلی به عنوان تحلیلگران کسب و کار تجاری یکی دیگر از گزینه های محبوب است، و دیگر دانشجویان که حرفه های پشت صحنه را ترجیح می دهند ممکن است مشاغل را به عنوان مشاوران ترجیح دهند.

در سراسر جهان، دانشگاه ها کلاس های آنلاین ارائه می دهند تا دانش آموزان انعطاف پذیری بیشتری داشته باشند. با دسترسی از راه دور، دانش آموزان بیشتر قادر به ثبت نام در برنامه های EMBA هستند. برای شروع، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

 

 

 

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
Other options within this field of study:

1 Results in تجزیه و تحلیل تجاری

Institute Of Finance And International Management (IFIM)

یک برنامه ویژه برای مدیران مشخص کار می کند، از تمام گروههای مدیریت، در نظر گرفته شده به آنها را مجهز با ... [+]

PGDM اجرایی در تجزیه و تحلیل کسب و کار در ارتباط با IBM.

مدت زمان برنامه: 15 ماه یک برنامه ویژه برای مدیران مشخص کار می کند، از تمام گروههای مدیریت، در نظر گرفته شده به آنها را مجهز با -

دانش نظری و عملی مربوط به پیاده سازی راه حل تجزیه و تحلیل ترافیک کسب و کار در سازمان مربوطه می باشند. مهارت های انتقال برای کمک به آنها حرکت از نردبان حرفه ای است. هزینه برنامه

روپیه 4.5 LACS (با امکانات بخش پرداخت) آموزش و پرورش وام و گروه / بسته شرکت ها نیز در دسترس هستند.... [-]

هندوستان Bengaluru