Filter
EMBA
جامائیکا نوع تحصیل: آموزش از راه دور سرعت: همه

‏ ‏ دوره MBA اجرایی آموزش از راه دور در جامائیکا

زمانی که در رشته بازرگانی فارغ اتحصیل شدید و تجربه کاری قابل توجهی نیز اخذ نمودید، گام بعدی MBA اجرایی (EMBA) است. این برنامه های تحصیلی موضوعات اصولی مانند امور مالی، حسابداری و بازاریابی را با مطالعات رهبری در هم می آمیزد تا شما را به سوی مناصب مدیریتی و اجرایی اعلا سوق دهد.

مدرک MBA یا کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی یک برنامه درجه دو سال است. به منظور به دنبال مدرک MBA، دانش آموزان ابتدا باید مدرک لیسانس در رشته مرتبط را دریافت کرده اند. در یک برنامه MBA، دانش آموزان دوره کسب و کار مربوط است که آنها را واجد شرایط برای کار و مدیریت شرکت اطلاع رسانی مشاغل و دریافت.

 

حتی اگر شرکت در کلاس آموزش از راه دور من آنلاین، چندین دانشگاه نگه شروع در چندین محل. شما حتی می تواند قطع مصرف کلاس برای هفته ها در طول سال بدون خروج و بدون پرتاب وام های دانشجویی خود را به بازپرداخت. این یک استدلال قوی بسیاری از مردم در هنگام ثبت نام در کلاس های آموزش از راه دور نگاه است.

چند دانشگاه در ایالات متحده برنامه های توسعه در بخش های مختلف از جامائیکا. بسیاری از دانش آموزانی که در این برنامه پاره وقت ثبت نام در حال کار حرفه ای که می خواهند برای ادامه تحصیل خود را بدون نیاز به نقل مکان به ملت 'ها دانشگاه نزدیک تر است. جامائیکا سومین جزیره بزرگ در دریای کارائیب است.

‏ ‏ برنامه MBA اجرایی آموزش از راه دور برتر در جامائیکا 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درMBA, جامائیکا, آموزش از راه دور

University College Of The Caribbean

این برنامه بر روی مسائل تمرکز در محیط زیست جهانی معاصر، و شرکت کنندگان را هدایت به نیازهای کسب و کار در حال حاضر تمرکز و همچنین ارائه آنها را با یک پایه نظری برای تفسیر م ... [+]

استاد UCC / مشترک المنافع اجرایی کسب و کار این برنامه در مورد مسائل تمرکز در محیط زیست جهانی معاصر، و شرکت کنندگان را هدایت به تمرکز بر کسب و کار فعلی نیاز و همچنین ارائه آنها را با یک پایه نظری برای تفسیر مسائل مربوط به مدیریت و مفاهیم. دانشجویان همچنین مهارت های فنی و مفهومی در کار با و مربوط به دیگران به دست آوردن. ارتباطات؛ وظیفه مدیریت و حل مسئله. و استفاده از تکنیک های عددی و آماری. این برنامه ارائه آخرین مفاهیم مدیریت و برنامه های کاربردی کسب و کار در هر دو چارچوب علمی و تجربی، با ترکیب تئوری و مطالعات موردی با تنظیمات کسب و کار واقعی زندگی.... [-]

جامائیکا کینگستون
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
20 - 24 ماهها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی